Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği

İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği

Seçenekler Arama Stil

SİVASSPOR-GS FOTOLARI
Alt 31.05.2009, 11:50   #1
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

716 Mesajına 1.358 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1036 altuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart SİVASSPOR-GS FOTOLARI

kampo

Kampo

recep yüksel ve geleceğin en büyük sivassporlusu emre yüksel

Ganalı süper futbolcu Kampo arkadaşımız yiğidosebo58 menejerliğini yapıyor türkiyede taliplisi cıkarsa anlaşmaya hazırım dedi

yiğidosebo58
altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı altuntas58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: SİVASSPOR-GS FOTOLARI
Alt 31.05.2009, 12:01   #2
altuntas58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1036 altuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: SİVASSPOR-GS FOTOLARI

Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı altuntas58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.05.2009, 12:08   #3
merkez_emre
Usta Yiğido

merkez_emre - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 1.011 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 832 merkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISI

abi kım bu kampo ya işçilerinden birisi fılan mı
Alt 31.05.2009, 12:30   #4
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 940 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein

hakkaten kim bu kampo
Alt 31.05.2009, 12:44   #5
altuntas58
Usta Yiğido

Alt 31.05.2009, 13:03   #6
altuntas58
Usta Yiğido

Alıntı:
Sivasli Ym Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
RESİM FELAN BOŞ İŞLER. TARAFTAR BAĞIRTILAMADI BİDE ONU TARTIŞSAK.
Bence sende boş birisin emeğe saygı diye bir şey var resimlerden rahatsız olduysan vede bakmak istemiyorsan bu konuya girme olup bitsin
taraftarın niye bağırmadığını bana niye soruyorsun sen bağırdında ağzına bantmı cektiler kırk yılda bir maca gelirler başımıza taraftar kesilirler bana taraftar niye bağırmadı diyeceğine önce hatayı kendinde ara belki hayatında ilk maca geldin ve belkide hiç bağırmadın kalkmış bu resimler boş şeyler diyorsun sivasspor diğer deplasman maclarına gitde senin nasıl bir taraftar olduğunu herkes bilsin beni bilen bilir sende bilmiyorsan sorup öğren 55yaşındayım sivassporu ilk günden beri takip ederim alt kümelerden bugüne yüzlerce deplasman maclarına gittim benin nasıl bir sivasspor taraftarı olduğumu sivassporumuzun icerde dışarda bütün maclarına gittiğimi ve sivassporumuzun bütün lisanslı ürnlerini kullandığım sor öğren ondan sonra benimle tartışma ortamına gir seni saygıya davet ediyorum
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı altuntas58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.05.2009, 13:50   #7
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1249 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
altuntas58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sözlerine dikkat et dikkatli konuş fotolarda lazım bu insanlara bana kimse gel ağbi bağıralım demedi diyemezde ben kimsenin etkisiyle bağırmam ne kadar çok bağırdıysam şu anda sesim kısık konuşamıyorum senin yanlış tespit etmişsin bizim bulunduğumuz gurup hiç susmadan 90 dakika bağırdı ben kimleri esir aldım bu nasıl bir hitap şeklidir anlamıyorum reklamdan felan laf ediyorsun boş işlerle uğraştığın ortaya cıkıyor ne rekalamı neden bahsediyorsun yabancıyı maca getirdik iyide ettik sırtına sivassporumuzun formasını giydirdik istanbulda yollarda herkese sivassporumuzun tanıttık eğer buna reklam diyorsan sivassporumuzun reklamını yaptık böyle reklamı her zaman yaparım Sen kim oluyorsunda beni tribünlere gelmemi istemiyorsun bende gelirim oğlumda geliyor yiğenlerimde geliyor bunu ne maksatla söylediğini bilmiyorum ama senin gibi düşünenler sivasspora zarar verir bir daha sakın bana tribünlere gelme deme o benim bileceğim bir olay ben sana saygısızlık yapmadım ama maşallah siz ağzınıza geleni yazmışsınız sizi yine saygıya davet ediyorum

Mehmet abim seni bilen biliyor. Gittiğin deplasmanların adlarını yazsan İstanbuldan Sivas'a gidiş dönüşlü yol olur.

Fotograflar çok güzel ellerinize sağlık...

NOT : Konu İle alakasız yorumlar silinecektir...
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.05.2009, 13:59   #8
EMRE_YÜKSEL
Acemi Yiğido

EMRE_YÜKSEL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

79 Mesajına 133 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 619 EMRE_YÜKSEL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Daumen hoch Cevap: SİVASSPOR-GS FOTOLARI

Alıntı:
altuntas58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bence sende boş birisin emeğe saygı diye bir şey var resimlerden rahatsız olduysan vede bakmak istemiyorsan bu konuya girme olup bitsin
taraftarın niye bağırmadığını bana niye soruyorsun sen bağırdında ağzına bantmı cektiler kırk yılda bir maca gelirler başımıza taraftar kesilirler bana taraftar niye bağırmadı diyeceğine önce hatayı kendinde ara belki hayatında ilk maca geldin ve belkide hiç bağırmadın kalkmış bu resimler boş şeyler diyorsun sivasspor diğer deplasman maclarına gitde senin nasıl bir taraftar olduğunu herkes bilsin beni bilen bilir sende bilmiyorsan sorup öğren 55yaşındayım sivassporu ilk günden beri takip ederim alt kümelerden bugüne yüzlerce deplasman maclarına gittim benin nasıl bir sivasspor taraftarı olduğumu sivassporumuzun icerde dışarda bütün maclarına gittiğimi ve sivassporumuzun bütün lisanslı ürnlerini kullandığım sor öğren ondan sonra benimle tartışma ortamına gir seni saygıya davet ediyorum

Mehmet abi sen her nikinde sivaslıyım yazana ismini saklayana cevap yazma
biz seni biliyoruz gerçek yiğido çıkar ben buyum bu der resmim der ben bağırdım ama siz bağırmadınız der gizli ajan gibi yazmaz

SİVASLIYIM SİVASSPORLUYUM DİYİP YAN GELİP YATANLARDAN DEĞİL
SİVASSPOR İÇİN AŞK İLE KALBİ ATANLARDAN MAÇLARDA BAĞIRANLARDANDIZ

***MİNİK YİĞİDO***
EMRE_YÜKSEL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı EMRE_YÜKSEL'a Teşekkür Ediyor...
Alt 31.05.2009, 14:01   #9
altuntas58
Usta Yiğido

Alt 31.05.2009, 14:02   #10
velibircan
Usta Yiğido

velibircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

501 Mesajına 1.274 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 801 velibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
EMRE_YÜKSEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Mehmet abi sen her nikinde sivaslıyım yazana ismini saklayana cevap yazma
biz seni biliyoruz gerçek yiğido çıkar ben buyum bu der resmim der ben bağırdım ama siz bağırmadınız der gizli ajan gibi yazmaz

SİVASLIYIM SİVASSPORLUYUM DİYİP YAN GELİP YATANLARDAN DEĞİL
SİVASSPOR İÇİN AŞK İLE KALBİ ATANLARDAN MAÇLARDA BAĞIRANLARDANDIZ
kim olduğuda belli zaten...kendini deşifre etmeyi becerse içim yanmicak onuda beceremiyor
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı velibircan'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
fotolari, sİvassporgs

Seçenekler Arama
Stil