Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar > Yiğidoların Dayanışma Formu

Yiğidoların Dayanışma Formu Bu Bölümü Yiğidolar Olarak Tanişma Ve Dayanişma Gücümüzü Geliştirmek Için Kullanalim.

Seçenekler Arama Stil

Cevap: GELİP BU SİTEDE AHKAM KESEN SÖZDE SİVASSPOR
Alt 24.01.2011, 10:01   #11
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: GELİP BU SİTEDE AHKAM KESEN SÖZDE SİVASSPOR

2 sezondur kötü sonuçlar nedeniyle, "transfermi yapıldıki maça gidelim" diye tepki gösterip stad yolunu unutanların bu hafta gelip gelmeyeceklerini görecez. Bakalım " Ne kadar Sivassporluyuz", bu Antalya maçı bizim dönüm maçımız olacak.
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ankastre'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.01.2011, 10:23   #12
58_babacan_58
Usta Yiğido

58_babacan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.073 Mesajına 2.126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 922 58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Yorum yapmak ahkam kesmekmi oluyor,3 sene öncesine kadar her maça gidiyordum,fakat sivastaki dikimevini kapattılar bizi istanbula gönderdiler,o yüzden burdaki maçlara gidiyorum....sivasta oturupta maça gitmeyen zaten sivassporlu değildir..
Alt 24.01.2011, 11:12   #13
sivasrehberim
Acemi Yiğido

sivasrehberim - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

25 Mesajına 38 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 492 sivasrehberim FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu hafta elimzden ne gerekiyorsa yapamamız lazım sivaslı hemşerilerim maça gidecekler gelirken tek gelmeyin toplayın arkadaşları onlarıda getirin maçta bağırın bu 3 maç bizim dönüm maçımız takımımız çok iyi destek zamanı haydin yiğiolar Allah rızası için maça gelen genç kardeşlerim bağıralım hep beraber.
Alt 24.01.2011, 11:31   #14
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Dün maçtaydım 17.30 da falan stadın çevresindeydim.Otobüste tek SİVASSPOR lu bendim.Stadın etrafındaki gs lilerle konuşuyorum çoğu SİVAS lı ne olacak maç diye bana soruyor üstünde gs forması var.Stadın içinde birkaç tanıdıkla karşılaşıyorum,adam diyorki yeğenler gs tribünlerinde bizde buraya geldik falan.Üstünde ne forma var ne atkı var.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı şarkışla 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.01.2011, 12:43   #15
Kasım Öktem
Tecrübeli Yiğido

Kasım Öktem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

269 Mesajına 587 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 753 Kasım Öktem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Mesele stad doldurmak değil.
Mesele destek olmak.
10.000 kişi gelip de 500 kişi bağıracağına
5.000 kişi gelsin 3.000 kişi bağırsın daha iyi bence..

Diğerleri maddi destekten başka hiçbir şeye yaramıyor ( bağıracak gücü olup da bağırmayanlar, sövmeye gelenler )
Alt 24.01.2011, 12:47   #16
mühendisburak58
Tecrübeli Yiğido

mühendisburak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

301 Mesajına 545 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 mühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOKmühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

antalya maçında stattayım.bende yozgatta öğrenciyim ama şu an 3 haftalık sivastayım buda 2 hafta maça gitmem demek
mühendisburak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mühendisburak58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.01.2011, 13:03   #17
yukariekecikliy
Yeni Yiğido

7 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yukariekecikliy FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaslar once tum sivasliyim diyen herkese slm lar bizim sivassporu sivasta desteklemiyoruzki kaldiki istanbulda destekliyelim bu ne acayiplik anlamis degilim ben sivasli olayimda vay efendim GS FB BSJK )ONDAN SONRADA CIKIP SIVASSPÖRDAN BASARI BEKLE BOYLE SIVASLILIK OLURMU KARDESIM su trabzon neden hic gundemden dusmuyor bir bakin cunki trabzonda trabzon spor haric hic bir takimin taraftari yok olamazda cunki onlar kendi takimlarini destekleyen insanlar (allah korusun bizim takimimiz bir kume dusse zaten sivasin ismini TV lerde sivassporun hatyrina geciyorlar biz sivaslilar olrak turkiyenin sivasa bakis acinini bildigimiz halde bile kendi takimimiza sahip cikmiyoruz (ARKADASLAR BIZ 4 TANE YABANCI OYUNCU ALDIK DIMI HIC BIR TV VEDE SIVAS SU OYUNCULARI ALDI DIYE BENIM BIR RASTLANTIM OLMADI HER KANALI GEZERIMKI SIVASSPORDAN BIR HABER VERECEK DIYE BIZ BOYLE BIR TURKIYENIN ICINDE YASIYORUZ (SOZUM ONA SAMAN YOLU TV NIN BIR SIPOR MUDURU VARYA YARATIK NE OLDUGU BELLI OLMUYAN BIR DONME SIVASIN S SINI AGZINA ALMIYOR BU KADAR SIVASA ALARJISI OLAN BIR MAHLUK GORMEDIM ( HADI DIOYELIMKI OBUR KANALLARDAN ZATEN BEKLEMIYORUM CUNKI ONLARIN KONUMUDA TUTUMUDA BELLI ( AMA BU STV NE OLUYOR ( MEHMET SEHSOMUYMUS NE IMIS ONU MUAKKAK SIVASLI BIRI IRZINA GECMISTIR YOKSA BU KADAN TURKIYE CUMHURIYETININ TEMELININ ATILDIOGI BIR SEHRE BU KADAR KIN DUYULMAZ ( ONUN ICIN SIVASLILAR BIZ BIZE SAHIP CIKALIM BIZIM GOZ BEBEGIMIZ BIR TAKIMIMIZ VAR ONU EL UZERINDE TUTALIM SIVASTAKI OYNADIGIMIZ MACLARIN SITADI DOLDURALIM ALLAH ASKINA SIVASLILIK NASIL OLURMUS HERKESE SAYGILARIMLA
yukariekecikliy isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yukariekecikliy'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.01.2011, 13:19   #18
:cool:
Yiğido

:cool: - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

128 Mesajına 210 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 539 :cool: FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
şarkışla 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
gs maçında SİVASSPOR tribünlerideki SİVAS lılardan daha çok SİVAS lı gs tribünlerindeydi
Budur özet.

Ve o insanlar geçen sene en has,en kökten,en doğru,en hakiki,en ahlaklı Sivassporlulardandı.
Alt 24.01.2011, 13:37   #19
ayna26
Tecrübeli Yiğido

278 Mesajına 456 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 630 ayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISI

Ahkam kesmek biraz abartı olmuş, seyirci ile taraftarı birbirinden ayırmak gerek.satdı ful dolduran seyirci yerine yarıya kadar dolduran taraftar seyirciden daha çok takımına destek çıkar bu gerçek olanı, gerçek olmayanı ise bu forumda yorum yapan her türden kişi için bu tür ibarelerde bulunmak biraz acımasızca olmuş.kimseyi ne bu foruma üye olması için ne de maça gitmesi için zorlayamaz hiç kimse, bu gönül işidir.sivas dışında ya da içinde ikamet edip te forumda kayıtlı olupda buradaki yorumları okuyarak takımından haberdar olanlar var, şimdi bu insanlar yorumlarla ahkam mı kemsiş oluyor?birlik olunması gerek, maça gelen gelmeyen herkesin ilk önce sivassporu sevmesi gerek, seven adam herşeyi yapar ama bugun ama yarın, tıpkı takımın şimdiki olumsuz durumunun düzelmesi için sabretmekten yapabilecek bir şey olmadığı gibi.benim gibi sivasdaki tüm maçalarda tribüne giderek naçizane destek olmaya çalışıyoruz. bizim gibi olmayıp sadece tirbünlere gelip yanındaki ile sohbete dalanlar, takım oyuncularına ya da hakeme sinkaflı küfür eden edepten hayadan noksan insan nüsvettlerine karşı tribünde kendi içimizden olacak olumlu bir tepki ile bunları normale çevirerek birliği sağlamak en azından şu anki ahkam kesme başlıklı yazıdan daha etkili olacağını düşünmekteyim.burada düşüncelerimi dile getirdim, unutulmasın ahkam kesmedim hiçbir kişi ya da kuruma....
Alt 24.01.2011, 14:01   #20
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

ne biçim işler bunlar anlaşılır değil kimi klavye kahramanlığı kimi vakit geçirme ya bırakın arkadaşlar sivasspolu olmayanın ne işi var burda klavye kahramanlığı yapacak eğlenecek sitemi yok burdaki bütün arkadaşlar sivas ve sivasspor sevdalısıdır
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
ahkam, gelip, gelİp, kesen, sitede, sivassporlulara, sİtede, sİvassporlulara, sÖzde

Seçenekler Arama
Stil