Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Maçı Değerlendirelim
Alt 02.10.2013, 19:06   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Maçı Değerlendirelim

Sivasspor'un Bucak Belediye Oğuzhanspor'u 5-0 yendiği maçı değerlendirelim.

Maçta göze çarpanlar : ?

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : ?

Maçın en iyisi kimdi : ?

Maçın en kötüsü kimdi : ?

Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler : ?

Roberto Carlos'un oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz : ?

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 02.10.2013, 19:13   #2
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1031 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

bu maçı takım oyununa göre değil de forma şansı bekleyen oyunculara göre değerlendirmek daha doğru olur...o açıdan baktığımızda bana göre hakan cihan ve apo şansını iyi kullandı..zaten artık hakana şans verilmesi gerektiğini söylüyoruz..cihan ilk yarı laubaliydi ama 2.yarı şansını iyi kullandı...bu rengifo denen adamın ise böcüğü ölmüş..şu maçta bile bırak gol atmayı hiç varlık gösteremedi..adamda ne hırs var ne de istek...abdulkadirin gol atmasına sevindim...apo alternatif hazır bir sağ bek görüntüsünü verdi bence...murat akça ise kredisini giderek bitiryor...bence alt yapıdan alınan stoper ibrahim sürgülü şu an murattan daha önde...navratil tam bir profesyonel...umarım ilerleyen maçlarda ona da forma verilir...sonradan giren timuru da kadro genişliği açısından kazanmak lazım...
Alt 02.10.2013, 19:14   #3
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1422 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

İlk yarının tamamı (1 gol görebildim) ikinci yarının ise son 15 dakikasını seyredebildim. Onun için bazı oyuncular hakkında yorum yapamayacağım. Lakin 1 dua 1 bedduayı hakedenler var. Allah nazardan saklasın demiştim hala diyorum, bu Mehdi'yi kim nasıl seyretti nasıl aldık, kim getirdi ise Allah ondan razı olsun. Yahu adam adeta bir kilit, bilekleri sağlam. Lakin bu Rengifo içinde tam tersini düşünüyorum. Eğer Pedriel bundan 5 gömlek üstün değilse ben şu Kastamonu sokaklarında (....) bağırarak gezerim. Bu adamı bize kim gahdıysa vallahi ne para kazanmıştır. Menajeri bile bir daha gözüme görünme hadi bana eyvallah demiştir. Adam bitik, suni teneffüsü bie kabul etmiyor resmen eks eks... Bırakın Allah aşkına böyle para kazanacağına koyun cebine parasını yollayın gitsin şimdiden. Yok yok yok..

Ayrıca biraz sert girmekle birlikte Hakan da çok profesyonelce ve ciddi bir mücadele verdi. O kadar haftalar geçti kadroya da girmedi ama Navratil hiç zoruna gitmedi... Çok seviyorum ben bu huyunu tam bir profesyonel...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.10.2013, 19:15   #4
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 820 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Cihan Özkara duran topları çok iyi kullanıyor.Biraz daha fazla dakika alabilir.
Abdulkadir'i diri gördüm.İlk 18'e alınıp sonrada oyuna girebilir.
Rengifo yine iyi gözükmedi.Devre arası yollar ayrılabilir.
Djebbour etkili fakat maç kondisyonu zayıf.1-2 maç sonra daha iyi olacaktır.
Eren ve Navratil görevlerini yaptı.
Abdurrahman,Murat Akça iyi görüntü vermedi.
Timur kısıtlı sürede fazla gösteremedi kendini ama benim beklentim büyük.

SİVASSPOR TV
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı babapiton'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.10.2013, 19:15   #5
oguzhan_1616
Usta Yiğido

oguzhan_1616 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

254 Mesajına 428 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 oguzhan_1616 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Rafik Djebbour'un mücadelesini ve vuruşlarını beğendim.
Mehdi oyunda kaldığı sürede mükemmel oynadı.
Murat Akça'yı beğenmedim. Cihan Özkara ve Hakan Arslan iyiydi diye düşünüyorum. Rengifo için de diyecek kelime yok. Olumlu tek bir tek özelliği olsa o özellik için abarta abarta övgüler yağdırmaya hazırım.. Ama tam bir fiyasko Carlos neden bu kadar istedi bu adamı anlaması çok güç..
Alt 02.10.2013, 19:17   #6
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 820 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hakan'ı unuttum bir kaç top kaybı yaptı ama ceza sahasına girip savunmanın dengesini bozuyor ve gol atıyor.Eğer kasımpaşa maçında olsaydı bence maçtan 1 puan çıkarabilirdik.Carlos'un en azından sonradan oyuna alması gerekiyor.

SİVASSPOR TV
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.10.2013, 19:18   #7
58_babacan_58
Usta Yiğido

58_babacan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.073 Mesajına 2.126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 924 58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

O değilde bu rengifo valla elimizde patladı ya. Bucak belediyenin forvetleri bile ondan daha çok pozisyona girdi. Adamdan geldi geleli 1 gol bile izleyemedik yaa.
Alt 02.10.2013, 19:19   #8
legolass
Tecrübeli Yiğido

legolass - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

322 Mesajına 672 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 legolass FAZLA SÖZE GEREK YOKlegolass FAZLA SÖZE GEREK YOK

forma sansi bulamayan oyunculardan rengifo murat akca abdurrahmn cok kotuydu.hakan arslan 2 gol atti ama bu iyi oynadigi anlamina gelmez. karsimizdaki takim bal liginde oynuyor cogu amator sayilacak oyunclara karsi gosterilen performans kabul edilemez.biz bu adamlarla mi hedefe gidecegiz? tamam belki kendilerini yormk istemedler ama sonucta kupa maci ve kendilerini hazir tutmalari gerekir. djebbour ise macta biseyler yapmaya calisti.bikac oyuncunn arasindn cikmaya falan calisti bazi pozsyonlarda.mucadele etti ama kafa vuruslari cok zayif gibi gorunuyor. bombos pozsyonlarda golu yapamadi.aydin karabulutta cok etkiszdi. MACİN YİLDİZİ MEHDİ her tarafa kostu iyi pas dagitti. ilk goldeki pasi cok guzeldi. cihan ozkarada iyiydi.
legolass isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.10.2013, 19:19   #9
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1064 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Rengifo´ya verilen 800.000 Euro´ya gercekten cok yazik.Bal ligi takimina karsi sayet agirligini koyamazsan süperlig takimina karsi zaten sansin olamaz.Carlos´un yaptigi bu transfer bir ise yaramamistir.Abdurrahman´da eski günlerinden cok uzak.Hakan Carlos´a ben buradayim hocam dedi.Umarim Carlos´da Hakan´i bugün kesfetmistir.Cihan´da bugün güzel oynadi.
Bir üst tura yükselmek güzel.Diger kurrada güzel bir takim düser tekrar bir üst tura yükseliriz.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.10.2013, 19:31   #10
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1249 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Yedek oyuncularımız için önemli bir fırsattı bu fırsatı da başta Hakan ve Cihan olmak üzere Djebbur çok iyi kullandılar. Carlos'a bizi yedek klubesinde fazla tutma kaliteli oyuncularız mesajı verdiler.

Murat sürekli sakat Cam adam dan farkı yok, forma bulduğu zamanda çok basit hatalar yapıyor. Navratil tam bir profesyonel haftalardır 18 e bile giremıyor ama kendine çok iyi bakmış herzaman göreve hazır olduğunu gösterdi.

Rengifo'yu bize satan takım kesin 40 gün 40 gece düğün bayram yapmıştır... Amatör takıma karşı bile pozisyon bulamadı, en ufak bir yaşam belirtisi yok, Sivas'ta durduğu hergün zarar devre arası mutlaka takımdan ayrılır...

Mehdi çok özel bir oyuncu kapalı Bucak defansını attığı mükemmel ara paslarla resmen dağıttı, 2. yarı oyunda olsa asist kralı olurdu.

Güzel bir maç oldu maçı güzel kılan Cihan ve Hakan'ın performanslarının yanı sıra Abdülkadir'in gol atması oldu.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
değerlendirelim, maçı