Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Eğlence

Eğlence Bu Bölümde eglenebilirsiniz

Seçenekler Arama Stil

Cevap: ♦__Maç Anıları__♦
Alt 03.02.2011, 00:05   #11
museboy
Acemi Yiğido

museboy - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 60 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 512 museboy FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: ♦__Maç Anıları__♦

ankarasporun son kez ligde olduğu sezon deplasmanda asaş stadındaki maçın öncesinde yaşadığım bir anıyı paylaşmak istiyorum. bilet sırasındaydık ve önümüzde sivastan gelen bir kafile var, hemşerim yanaştı büfeye kaç para olduğunu sordu -tabi o zaman biletler promosyon 50 kuruş- cevabı alınca ooo dayı simit parasıymış ver 15-20 tane dedi
Alt 03.02.2011, 00:05   #12
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1136 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI

2007 yılında Diallo'nun 90+4'te gol atıp İBB'yi 2-1 yendiğimiz maçtı..

-Arkadaş izdihamdan dolayı içeriye 8.dakikada girmişti dolayısıyla 5.dakikada Mehmet'in attığı golü göremedi.
-Benim WC'ye gitmem gerek deyip,gitti ve İBB'nin attığı golü göremedi.
-90+3'te "Daha da gol olmaz" deyip arkasını dönüp giderken Diallo 90+4'te golü attı,onu da göremedi.

Maça gidip hiçbir golü göremeyen göremeyen nadir insanalrdan olduğu için fena dalga geçmiş idik kendisi ile.
Alt 03.02.2011, 00:09   #13
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bir anımı daha paylaşayım.

Kara günler yaşadığımız yıllardan biri... Amatöre düşmüşüz, içimiz kan ağlıyor. Sene 1983-84 sezonu. Ligin en efe takımı biz. Yıllarca 2. Ligde mücadele etmişiz, düşe düşe 3.Lige oradan da Amatöre düşmüşüz. Hakketmediğimiz bir yerdeyiz. Pazarsporlar, Şair Zinnisporlar, Hopasporlar, Erzincansporlar vsler var.

Sahamızda Gümüşhane Şair Zihni Spor ile oynuyoruz. İsme ve takımlara bakarmısınız? Neyse bu takım bize göre çerez. Maç 4-0 olmuş. Maçın son 15 dakikası. Bizde Tamer diye bıçkın bir orta saha oyuncusu var. Topu tam taç çizgisine yakın (bizim oturduğumuz yere yakın) yerde orta saha çizgisinin üzerinde aldı. Daha 1 adım atmıştı ki, tribünden biri aynen şöyle bağırdı;

- "La Tameerrr, vur la vur, gol olur"

Tamer'de yaradana sığındı orta sahadan bir şut attı top kalecinin elleriyle üst direğin arasından geçip muhteşem bir gol oldu. Tamer yere oturdu ellerini birbirne vuarark gülüyor. Kendisi bile inanamadı. Ve o maçı 5-0 kazandık..

AYK
O Tamerin (cezalı yada sakattı sanırım ) bir ayva yiyişi vardı tribünde ayvadan mı soğUsam senden mi Tamer hala karar vermedim
Alt 03.02.2011, 00:12   #14
izmirliyigido
Gast

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bir anı da benden;yılını tam hatırlamıyorum Sivasspor 3. ligde şampiyonluk mücadelesi veriyor..Rakibimiz HOPA..Maçın son dakikaları rakip 2-1 önde ..Herkes çok gergin,çünkü bu maç belki de 2. ligin anahtarı olacak..Maçın son dakikalarıydı galiba sağ kanattan Abdullah (Apo) ileri çıktı topun dibine doğru vurdu amacı arkdaşlarına güzel bir orta atmaktı ama hava o kadar rüzgarlıydı ki top rüzgarında etkisiyle bir an da yön değişltirip hızlandı ve kalecinin üzerinden doksana takıldı..Maç 2-2 olmuştu..Bütün stat ayağa kalkmıştı herkes sevinç içindeydi daha sonra son dakika da 1 gol daha atıp maçı 3-2 kazandık ve o maç sayesinde 2. lige çıktık...O maçın sonunda yaşadığım sevinci hiçbir zaman unutmadım..
Özür dileyerek küçük bir düzeltme yapayım. O maç Ünyespor maçı olmasın. Çünkü o sene bizim grubumuzda Hopaspor yoktu.

AYK
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.02.2011, 00:24   #15
myway
Usta Yiğido

978 Mesajına 2.692 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1042 myway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Özür dileyerek küçük bir düzeltme yapayım. O maç Ünyespor maçı olmasın. Çünkü o sene bizim grubumuzda Hopaspor yoktu.

AYK
abi o maç ünye macıydı evet 3-2 bitmişti aynen. hatta o aralar şansal erman cok meshurdu ikisi de sivasa sivassporu ve taraftarını gormeye gelmişti gollerimizi de muharrem turgay ve bombacı halil atmıstı mactaydım ben de
myway isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.02.2011, 00:35   #16
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 936 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Lächeln Cevap: ♦__Maç Anıları__♦

70-80'li kuşak bilir, Sivasspor-Keçiörengücü maçı vardı.
Karlı kaplı sahada, buz zeminde oynandı maç. Stad tam doluydu.
Keçiörengücünde başta Nazmi olmak üzere birçok yıldız vardı.
Bizim hocamız Erdoğan Gürhan'dı. İlk yarının son maçıydı.

Başlarda 0-1 öne geçtiler. Sonra 1-1 yaptık. 67.dk sanırım 2-1 yaptık.
Son 25 dakika ölüp ölüp dirildik tüm yiğidolar ...
Ama yenmeyi başardık. Sonra maçın hakemi alınmış diye Keçiörengücü
çok yaygara yaptı ama sonuç alamadılar. TFF Başkanı Halim Çorbacı idi.

Fakat 2.yarı her zamanki gibi Keçiörengücü ligi aldı götürdü.
Sezonu 2.bitirmiştik. O sene 2.olunca uzun süre toparlanamadık. Kotu gunler geçirdik. O seneki takımımız çok iyiydi fakat rakip çok daha iyi çıktı. Aynı takım
2.ligdede şampiyonluğu kıl payı kaçırdı.

O maçı asla unutamam ...
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Kokomo'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.02.2011, 00:45   #17
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
O maçı statta izlediğim için o maçın Hopa maçı olduğunu çok iyi hatırlıyorum..O yıl grubumuzda Trabzonspor 3.lig takımı da vardı galiba..Trabzonsporu burada 2-1 yenmiş orada 4-1 yenilmiştik..Trabzonspor grubu 1. biz 2. olarak bitirmiştik..Bahsettiğim maçta golü atanlardan biri Abdullah Kasap namı değer Apo atmıştı...Apo sivassporun eski kaptanlarından Kadı lakaplı Hikmet Kasap'ın da kardeşi;bilmem anlatabildim mi?Bu konuda Abdullah YİĞİT ten de yardım alabiliriz diye düşünüyorum...Ünye eğer yanlış hatırlamıyorsam bizim grupta değildi..Siz başka bir yıldan bahsediyorsunuz..Ben başka bir maçtan bahsediyorum...Bilmem anlatabildim mi?
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.02.2011, 00:46   #18
kumyurtlu58
Yeni Yiğido

4 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kumyurtlu58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaslar bu mac larin hepsinde vardim. hatta her zaman anlatirim hopa macinda statda yer yoktu ,tel örgülerin önüne diz cöküp seyretmistik ne seyirci vardi o gün. O Tokat macinda 4 mevsimi bir arada yasamistik kar ,yagmur falan. ! 1 -0 yenildigimiz p. ofisi macinda hocam spor toto m yatti diye bir bagirdim herkes bana bakmisti. Bir ani da benden 2.ligdeyiz kötü gidiyoruz, rakip elazig 1.o. öndeyiz sonra 2. golü yedik ,g,birliginden gelen dr.resit vardi .santraya topu koydu bir vurdu gol oldu ve mac 2-2 bitmisti, bu golü hic unutmam.sevgi ve saygilar, daha cok anilarimiz var.kacakmi girmedik ,aba benide yanina al ,diyemi yalvarmadik.sonra biz büyüdük her maca gittigimde 1. 2 tan´e cocuk alirdik yanimiza, bu bir sevda sivas ve sivasspor hastaligi.Allah yar ve yardimcimiz olsun.
kumyurtlu58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı kumyurtlu58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.02.2011, 00:56   #19
kumyurtlu58
Yeni Yiğido

4 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kumyurtlu58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

3.ligdeyiz kars gölespor ile oynuyoruz biz oynadik onlarin 2 numarasi ceza sahasinin disindan bir vurdu adam catala takdi. Kalecimiz namideger kor sebo sonra sormuslar o golü nasil yedin diye sebo ya , yav ben o tppu kus sandim demis ve 1-0 yenilmistik sivasta
kumyurtlu58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı kumyurtlu58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.02.2011, 02:09   #20
badboysefaa
Yiğido

badboysefaa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

140 Mesajına 205 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 badboysefaa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar bir anıda benden.sezon olarak sanırım 2007-2008 sezonu ve rakibimiz trabzonspordu.İlk yarıdaki maçta ayman ve balili ile olan olaylar ve sonrasındaki taraftarların küfürleri beni çok germişti.Ve beklediğim gün geldi çattı trabzonspor sivasa gelmişti,hava -28 derece dondurucu soğuk ben biletimi almış ve maçın başlama saatini bekliyordum 2 kazak bi hırka bi mont (alttan eşorfman) 3 çift çorap eldiven atkı bere ve botlarım...soğuğa meydan okuyacak bir savaşçı gibi gittim stadaama inanılmaz bir soğuk vardı yinede pes etmedim trabzonlulara yakın olayım diye havuz kale arkasından almıştım biletimi (normalde gardan izlerim hep)trabzonlu taraftarlara sataşsakta nafile hepsi soğuktan tutulmuş öylece duruyorlardı ve maçı kazanmıştık o maçı kazanmamızı bir ömür unutamıyorum eve geldiğimde içimde huzur ve büyük bir mutluluk vardı okuyan herkese teşekkür ederim....
badboysefaa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda badboysefaa'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
♦maç, anıları♦

Seçenekler Arama
Stil