Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Ben mutlu olmadım, ya siz?
Alt 20.06.2011, 22:49   #1
babayavuz
Yiğido

babayavuz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

76 Mesajına 212 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 682 babayavuz Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Ben mutlu olmadım, ya siz?

Abdullah YİĞİT spor@hurdogan.com 2011-06-20

Ben mutlu olmadım, ya siz?

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Futbol Federasyonu resmi sitesinde, hakem Cüneyt Çakır'ın “Elit hakem” kategorisine yükseldiğini duyurdu. Yani Cüneyt Çakır, Avrupa'daki en iyi 25 hakemden birisi. Bir Türk vatandaşı olarak bu haberin beni çok mutlu etmesi gerekirken, açık söyleyeyim hiçte mutlu olmadım! Eğer bizim izlediğimiz, bizim bildiğimiz Cüneyt Çakır Avrupa'da en iyi 25 hakem arasına girdiyse gerçekten bunda bir gariplik var demektir. Dikkat ediyorum, bu Cüneyt Çakır'ın Türkiye liglerinde maç yönetip te skandala imza atmadığı maç hemen hemen yok gibi. Peki nasıl oluyor da,Türkiye'de herkesin dert yandığı hakem Avrupa'da el üstünde tutuluyor.?
Buna cevap vermek çok güç. Başkasını bilmem, ama Sivasspor'un bu sezon 3-4 maçını yönetti ve hemen hepsinde maçın skorunu doğrudan etkileyecek hatalar yaptı. Mesela Kayseri'de oynanan 4-1'lik maç.
Maç 1-1 devam ediyor, ikinci yarının başı, Kayseri'li futbolcu Sivasspor'lu futbolcunun üzerine basıp yükselerek golü atıyor, bu Cüneyt Çakır'da orta noktayı gösteriyor. Sadece bu değil, o maçta bütün takdir haklarını rakipten yana kullandı ve ortaya da farklı sonuç çıktı.
Ayrıca,4 Eylül stadında geçen sezon oynanan ve Bursaspor'un 2–0 yendiği maç. Bu maçta baştan sona hatalar yapan Cüneyt Çakır, yine rakibin en iyi adamı olmuştu.
Bu Cüneyt Çakır'ın Sivasspor'a ilk darbesi taa 2.ligde V.Manisa-Sivasspor (2–2) maçında olmuştu. O maçta Manisalı futbolcunun Can Arat'ı arkadan tekme atarak yere yapıştırmasına sessiz kalan hakem, daha sonra ceza alanı içerisinde Manisalı futbolcunun kendini yere bırakmasına penaltı çalarak maçın 2–2 bitmesine neden olmuştu. Bu örnekleri çoğaltmak mümkün. Dedim ya, Türkiye'de Cüneyt Çakır'ın yönettiği hemen her maçta mutlaka bariz hatalar oluyor,ama ne hikmetse Avrupa bu hakemi el üstünde tutuyor. Acaba diyorum, babası eski hakem Serdar Çakır'ın mı Avrupa'da büyük bir lobisi?
Türkiye'de hiçbir takım “ Aman bizim maçımıza verilmesin” derken, Avrupa'nın en iyi 25 hakeminden birisi olması gerçekten akıl alacak bir şey değil.
İşte bütün bunlardan sonra ben bir Türk Vatandaşı olarak Cüneyt Çakır'ın Avrupa'da iyi hakemler kategorisine girmesine hiç sevinmedim, mutlu olmadım, aksine çok şaşırdım.
Sivas'ta karate heyecanı

Türkiye Karate Şampiyonası'na hazırlık amacıyla Sivas'ta karate müsabakaları düzenlendi.
Sivas 4 Eylül Spor Salonu'nda düzenlenen müsabakalara, Sivas'ın yanı sıra Samsun, Kayseri, Trabzon, Tokat, Bayburt, Yozgat ve Gaziantep'ten toplam 120 sporcu katıldı.
Müsabakalarda, sporcular kıyasıya mücadele etti. Sivas'ta açılan karate aday hakem kursuna katılan kursiyerler de ilk maçlarını yönetmenin heyecanını yaşadı. Müsabakalar, devam ediyor.
Sivas Karate İl Temsilcisi İbrahim Ethem Yaray, 6-10 Temmuz tarihlerinde Eskişehir'de yapılacak Minik-Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonasına hazırlık müsabakası düzenlediklerini belirterek ''Çocukların deneyimini ve maç sayılarını artırarak şampiyonalarda heyecanlarını yenmeleri amacıyla bu müsabakaları düzenledik'' dedi.
babayavuz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı babayavuz'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Ben mutlu olmadım, ya siz?
Alt 20.06.2011, 22:50   #2
babayavuz
Yiğido

babayavuz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

76 Mesajına 212 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 682 babayavuz Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Ben mutlu olmadım, ya siz?

yorumlarınız için şimdiden herkese teşekkürler
babayavuz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda babayavuz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.06.2011, 23:08   #3
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 752 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Merak ediyorum bu yazım yanlışlarını kim yapıyor?
Abdullah YİĞİT mi Hurdogan mı yoksa zincirleme mi?
Sanki forumda mesaj yazıyor..

Cüneyt Çakır'ın bu kategoriye yükselmesi beni mutlu etti fazlasıyla..
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Metal Gear'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.06.2011, 02:22   #4
terazi
Acemi Yiğido

terazi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 64 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 563 terazi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Blinzeln Cevap: Ben mutlu olmadım, ya siz?

Alıntı:
Metal Gear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Merak ediyorum bu yazım yanlışlarını kim yapıyor?
Abdullah YİĞİT mi Hurdogan mı yoksa zincirleme mi?
Sanki forumda mesaj yazıyor..

Cüneyt Çakır'ın bu kategoriye yükselmesi beni mutlu etti fazlasıyla..
Bizim sikintimiz bu iste gardas kendimizi anlatamamak ama iyi bir sivassporludur
Abdullah Yigit
terazi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.06.2011, 23:09   #5
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Yazım yanlışı değil de anlatım bozukluğu yapılmış
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.06.2011, 23:22   #6
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Kesinlikle Abdullah Yiğite katılıyorum. Kartının ve eyyamın kantarı kaçık bir hakem profili var... Bu kategoriye çıkmasında da Şenes Erzik'in katkılarının olduğunu düşünüyorum. Unutmayın UEFA seçimlerinde bir Türk hakeminin elit sınıfına katılması sözü verilmişti, oda oldu.. Ha diyeceksinizki Avrupada kötü hakem yokmu bu sınıfa dahil, çok var maalesef..
Ama sözün özünde Abdullah Yiğit yazım hatalarıda yapsa gerçekten Sivassporluluğu ve ve haklarının savunmasında kalemi gerçekten takdire şayan bir kalemşör...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.06.2011, 23:30   #7
mucahitbaba58
Usta Yiğido

mucahitbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

426 Mesajına 707 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 834 mucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz sein

Valla cuneyt cakiri bende cok severim begendigim bir isim ama abdullah abi oyle diyorsa dogrudur respect diyorum bu adamdan iyi kimse svs savunamaz
Alt 21.06.2011, 04:30   #8
58hsn58
Tecrübeli Yiğido

58hsn58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 568 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 567 58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI

Guzel ama karisik yazi olmus, cuneyt cakir bence iyi bir hakem, gurur verici bisey boyle olmasi...

Bi yandan abdullah abiyede katiliyom, cuneyt cakir hata yapinca iyisini yapiyor, yane derinden vuruyo hemen...
58hsn58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.06.2011, 09:03   #9
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 616 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Valla bende bu cüneyt çakırı hiç sevmem.doğru bir yazı,Sivasspor'un çok hakkınyedi,haram olsun
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.06.2011, 12:57   #10
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

bence skandalari ve fiyaskolari yaratan hakemler degil medyadir cuneyt cakir elit hakem oldu biz hala hatalarini konusuyoruz turkiyede bir mac yonettin bakalim 50 bin kisi ananiza babaniza kufur etsin durmadan sende konsantre ol imkansiz adam avupada rahat ve harikalar yaratiyo

Etiketler
ben, mutlu, olmadım, siz

Seçenekler Arama
Stil