Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Diğer Konular

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Site Yenilenmeli..
Alt 03.02.2011, 17:37   #51
Kibrisli
Tecrübeli Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 949 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 Kibrisli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Site Yenilenmeli..

Alıntı:
ilker_8787 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kardeşim siteye reklam alınabilir. Ve bu reklam gelirlerinden daha profeyonel bir iş yapılabilir. Bu şekilde vay moderatorler özveri ile çalışıyorlar, yok sizin sizin için çalışıyorlar, site haricinde çok işleri var diye kimse laf etmemiş olur ve kimsenin kimseye de minnet borcu olmamış olur. Madem ortada bir iş var bu daha profesyonel hale getirilebilir..
Gardaş site yenilenecek diye söylentiler var, zannedersem daha güzel bir site geliyor ancak reklam mevzuusu çok çetrefilli bir konu...
Reklam almayınca niye reklam alınmıyor reklam alınsa daha iyi olur diye laf ediliyor, reklam alınacak olsa vay efendim site yönetimi Sivasspor'u kullanarak rant sağlıyor deniliyor... Burası Sivasspor taraftarlarının öz malıdır, kimsenin malı değildir, site kurucusu, yöneticileri de herşeyden önce Sivasspor taraftarlarıdır ve amatör de olsa Türkiye'nin en iyi taraftar sitelerinden birisine sahibiz bunu unutmamak gerekli... Ayrıca reklam alıp, reklam veren kurum, özel ya da tüzel kişilere göbekten bağlı olmaktansa bu şekilde bağımsız kalınmasını bir taraftar olarak yeğlerim... Hiçbir maddi kaynak olmadan Türkiye'nin en çok tıklanan ve en eski taraftar forumlardan birisine sahipsiniz bununla kıvanç duymak yerine abalıya vuruyorsunuz...

Son olarak da bu futboldan anlamayan üye mevzuusuna gelince heralde özel bir eğitim sistemi kurulup taraftar eğitilmeli, futboldan anlar hale getirilmeli yoksa böyle Sivasspor'a sevgi, aşk duymasına rağmen futboldan anlamayan taraftarın siteye girmesi engellenmelidir Böyle düşünmüyorsunuz değil mi?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Kibrisli'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.02.2011, 17:38   #52
ilker_8787
Yiğido

ilker_8787 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

66 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 679 ilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
58Taraftar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
gardas orasini bilmem, tek bildigim senelerdir burdayim ve site yönetimin reklam almadigi....takimin formasina reklam veren zor bulunuyor siteye kim verecek reklami
Kardeşim takımın formasının reklamıyla bu siteye alınacak reklam bir değil. Evvela sap ile samanı karıştırmamak lazım. Reklam verecek çok kuruluş var istedikten sonra..

Bu arada sitede şunu farkettim. Seni tenzih ediyorum. Senin için söylenmiş bir söz değil bu. Bazı insanlar bazı şeyleri anlamak istemiyorlar. Ben normalde forumda yazı yazan birisi değilim pek. Yazdığım mesaj sayısından belli oluyordur zaten. Sadece sitedeki noksanlıkları gördüm ve kabaca bu noksanlıkları sıraladım da. Madem böyle bir hizmet veriliyor bu noksanlıkların giderilmesi için önerilerimi sundum. Ama sitede bazı insanlar, hala bildikleri yolda gidiyorlar ya; şaşırıp kalıyorum. Bundan sonra zorunlu olmadıkça bu konu altına yorum yazmayacağım.

Site yönetimi eğer siteyi düzenlemeye kadar verir de naçizane benimle görüş alışverişinde bulunmak isterse elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım.
ilker_8787 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.02.2011, 22:23   #53
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Bende sitenin yenilenmesinden yanayım.Daha renkli canlı olabilir.Çok eski konular silinmeli.Konu açma yetkileri tekrar gözden geçirilmeli.Yanlış bilimiyorsam 100 mesaj yazan konu açabiliyor bu çok düşük bir rakam,ayrıca mesaj sayısı kadar üyenin ne yazdığı da önemli.Bazı üyeler sırf mesaj olsun diye tek satır yazı yazabiliyor.Değerlendirme yapılırken bunlarada önem verilmeli.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.02.2011, 23:05   #54
bulutbey27
Tecrübeli Yiğido

bulutbey27 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

268 Mesajına 443 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 bulutbey27 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

evet tabiki yenilik güzel olur ama yayın olaylarını bozmadan yapalım dimi
Alt 03.02.2011, 23:21   #55
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

58_SEMİH_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

765 Mesajına 1.895 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 749 58_SEMİH_58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Sitede 70,000 üye var toplam konuya mesaja bakıldıgı zaman insanda soru işareti oluşturuyor.Üye sayısı toplam mesaj ve konu sayısı ters orantılı.70,000 sayısının görüntüyü oluşturması bir kenara bırakılmalı ve botlar siteden temizlenip gerçek rakam ortaya çıkarılmaya çalışılması gerekir.
58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58_SEMİH_58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.02.2011, 23:46   #56
tekdoktirin
Usta Yiğido

263 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 769 tekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISI

--------------------------------------------------------------------------------

Cok guzel bi konuya deginmissin arkadasim, sitede 3 sene once acilmis olan konular war. Site bi elden gecmeli eger yardim gerekiyorsa, yardimci olabilirimm......
tekdoktirin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
site, yenilenmeli

Seçenekler Arama
Stil