Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Diğer Konular

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Gazzede son dorum.
Alt 18.07.2014, 13:55   #11
sıracalı
Acemi Yiğido

sıracalı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

56 Mesajına 110 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 426 sıracalı FAZLA SÖZE GEREK YOKsıracalı FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Gazzede son dorum.

"Müslümanlarla Yahudiler harb etmedikçe kıyâmet kopmayacaktır. O harpte Müslümanlar (gâlip gelerek) Yahudileri öldürecekler. Öyle ki, Yahudi, taşın ve ağacın arkasına saklanacak da, taş veya ağaç; 'Ey Müslüman, Ey Allah'ın kulu, şu arkamdaki Yahudidir, hemen gel de öldür onu!' diye haber verecektir. Sadece Garkad ağacı müstesna, çünkü o, Yahudilerin ağaçlarındandır.”(Müslim, Fiten, 82)"

Yakindir inşallah.....
sıracalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı sıracalı'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.07.2014, 14:22   #12
rapge
Yiğido

76 Mesajına 137 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 rapge Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Merkel : Biz israil tarafindayiz aciklamasinda bulunmus.
Alt 18.07.2014, 14:52   #13
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
anilcan213 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ne güçlü orduymuş, ne güçlü ekonomiymiş bunlardaki ben anlam veremiyorum. Yıllardır bomba atıp mermi yağdırıyorlar mazlumlara. Bizim bu ülkeye dur diyebilmemiz için en az bunlar kadar güçlü olmamız lazım. Bizi ne İsrail ne de BM dinler. Neden biliyor musunuz? Çünkü biz Reyhanlı'da 100lerce insanını kimin öldürdüğü bilinmeyen bir ülkeyiz. Çünkü biz "konsolosluğu 600 tane zibidi tarafından basılan 50 esir veren ardından da bu olayları "devekuşunun toprağa kafasını gömerek saklandığını sanması" gibi yayın yasağıyla unutturmaya çalışan ülkeyiz. (Global medyada ister inanın ister inanmayın dalga geçerek anlatıyorlar bu olayı) Dahası mı? İsrail bizim en büyük düşmanımız diye miting alanlarında gösteri yaparken, İstanbuldaki Suriye toplantısında dünya devletlerinden "suriyeye girilmeli diyen İsrail'in tek destekçisi ülkeyiz. Bu adi ülke bizimle karşılaştırıldığında; üç genci kayboldu diye yüzlerce sivil katletmekten çekinmeyecek kadar güçlü bir ülke. Bu benim çok ağırıma gidiyor. Elimizden hiçbir şey gelmiyor, ve gelmeyecek de. Bu yazdıklarım bazı yiğidoların ağırına gidecek ama bu millet uluslararası diplomaside hiç bu kadar küçük düşmemişti, yenilmemişti. Affet bizi Gazza elimizden gelmez bir şey, affet bizi Filistindeki ölen çocuk bizden de güçlüler. Kimsenin ağırına gitmesin lütfen kendi düşüncelerim kendi görüşlerim. Hayırlı cumalarınız olsun.
Sayın Yiğido Lütfen sureti Haktan gözüküp de olayları çarpıtma barı katledilen şu masum insanların hörmetine, ya hayır söyle yada sus, zaman nefsaniyet zamanı değil, zaman nefsanı duyguları bırakıp birlik beraberlik zamanıdır, birbirimizi mezhep farkı gözetmeden kardeş olma zamanıdır.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.07.2014, 14:59   #14
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
rapge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Merkel : Biz israil tarafindayiz aciklamasinda bulunmus.
Sevgili Yiğido,Markel,cibiliyetinin gereğini yapmış, biz müslümanlar olarak kendimize bakalım, kardeşlerimize uygulanan bu mezalim karşısında bile yek vücut değiliz hala nefsani davranıyoruz.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.07.2014, 15:07   #15
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ALLAH ın gazabı belası müsibeti ,bu terörist devletçiğin üstüne olsun,bu ülkeyi tanıyan ,kollayan ,destek çıkan,tüm ülkelerde bu gazaptan nasibini alsın,bu katliamlara bakan kör,duyan sağır olan BM ,sen ne işe yararsın,?bu katliamı yapan gayrimeşru bu piç ülkeyi maalesef ,ençok koruyan kollayan ,ilkönce tanıyan, başbakanı ,bu ülkecik tarafından yahudi cesaret ödülü alan ilk ülkeyiz,yahudi sermayesinin ürettiği malları ençok tüketen ülkeyiz,artık müslü
manlar olarak ,müslümanlığı geçtim ,insani olarak artık kendimizle yüzleşmemiz,özümüze dönmemiz gerekir,bu yahudi terörist ülkenin ,attığı bombaların içine 1 şarapnelde biz koymamalıyız,sıktığı kurşunların içine barutu biz doldurmamalıyız,tüm dünyaya türklerin ,müslümanların bu katliama seyirci olmayacağımızı göstermemiz gerekir,arap ülkelerinin başındaki PETROLE VE DOLARA tapmış kukla devlet adamlarından ve halkından umudum hiç yok zaten,onlar adam olsalar 350 milyonluk bir coğrafyada 4 milyon yahudiler tarafından kan kusturulmaz,ne oldu bize? anlamak mümkün değil,elin ABD si binlerce km öteden gelir ırakı işgal eder ,bu ülkenin meclisi teskere çıkartır,bombaların taşınmasına yardım eder,bu ülkenin müslüman geçinen halkı, şu gün olmuş ne protesto etmiş ,ne bir boykot kararı almış,tvlerde boy boy yahudi mallarının reklamları yapılıyor,iftar sofralarında yahudi mallarını tüketiyoruz,kimseyi suçlamıyorum , bende dahil bu hatayı hepimiz mutlaka yapmışısızdır,gelin bu gün itibariyle bu hatalardan vazgeçelim ,millet olarak deşifre olmuş bu ürünleri tüketmeyelim,bu yahudi ürünlerini satan tüm işyerleriyle bağımızı kopartalım,katliama ortak olmayalım ,RABBİM mübarek ayda katledilen tüm müslüman kaRDEşlerimi cennetine kabul etsin,ALLAH rahmet eylesin.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.07.2014, 15:24   #16
anilcan213
Yiğido

anilcan213 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

181 Mesajına 406 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 633 anilcan213 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ihtiyar yiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sayın Yiğido Lütfen sureti Haktan gözüküp de olayları çarpıtma barı katledilen şu masum insanların hörmetine, ya hayır söyle yada sus, zaman nefsaniyet zamanı değil, zaman nefsanı duyguları bırakıp birlik beraberlik zamanıdır, birbirimizi mezhep farkı gözetmeden kardeş olma zamanıdır.
Müslümanlar hiçbir zaman kardeş olamadı. Ramazana bile üç farklı günde giriş yapıyoruz. Neyin birliğinden bahsediyoruz. "sureti Haktan" gözükme gibi bir çabam olmadı olmayacak. Bütün meclisi İsrail'le ilişkileri kesmeye davet ediyorum halk olarak, bu da benim en doğal hakkım. Siz neden rahatsız oluyorsunuz bundan orasını anlayamadım? Daha tartışmayacağım bu konuyu çünkü burası yeri değil. Kendi gördüğüm yanlışları paylaştım, katılmayabilirsiniz.
Son olarak; Türkiye'den de Venezuela, Şili gibi haysiyetli bir duruş bekliyorum. Oradaki insanların en az dua kadar diplomatik ve askeri desteğe ihtiyacı var. 60 yıldır sadece dua etmek hiçbir işe yaramadı, bunu farkedelim.
Alt 18.07.2014, 15:43   #17
Sivasli010
Usta Yiğido

454 Mesajına 808 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 521 Sivasli010 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
anilcan213 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Müslümanlar hiçbir zaman kardeş olamadı. Ramazana bile üç farklı günde giriş yapıyoruz. Neyin birliğinden bahsediyoruz. "sureti Haktan" gözükme gibi bir çabam olmadı olmayacak. Bütün meclisi İsrail'le ilişkileri kesmeye davet ediyorum halk olarak, bu da benim en doğal hakkım. Siz neden rahatsız oluyorsunuz bundan orasını anlayamadım? Daha tartışmayacağım bu konuyu çünkü burası yeri değil. Kendi gördüğüm yanlışları paylaştım, katılmayabilirsiniz.
Son olarak; Türkiye'den de Venezuela, Şili gibi haysiyetli bir duruş bekliyorum. Oradaki insanların en az dua kadar diplomatik ve askeri desteğe ihtiyacı var. 60 yıldır sadece dua etmek hiçbir işe yaramadı, bunu farkedelim.
Ne diyiorsun sen? Ramazan 1 gun erken veya gec baslasak bile obirlerdn fark etmez, niyet onemli ve 1 ay oruc tutmaliyiz.. Allah kabul etsin orucumuzu
Sivasli010 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Sivasli010'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Dikkat!!!
Alt 18.07.2014, 16:39   #18
Sivasli010
Usta Yiğido

Standart Dikkat!!!

İsrail markalarına boykot listesi rekor kırıyor
18 Temmuz 2014 Cuma 16:20
İNTERNET HABER - İsrail havadan yaptığı katliamı karaya yaydı. Dünya ses vermezken Türkiye'de İsrail mallarına boykot başladı.

Sosyal medyada İsrail ürünlerinin listeleri paylaşımla hızla yayılıyor. #israilboykot başlığı altında açılan tagda herkes İsrail damgalı ürünleri isim isim sıralayarak boykota çağrı yapıyor.

729 barkod numarası ile başlayan ürünlerin İsrail menşeili olduğu ve kullanılmaması isteniyor. Tüketiciler Birliği de bir liste yayınladı.
Cevap: Dikkat!!!
Alt 18.07.2014, 16:40   #19
Sivasli010
Usta Yiğido

Standart Cevap: Dikkat!!!

729 barkodli urunler evinize girmesi!!
Cevap: Dikkat!!!
Alt 18.07.2014, 16:45   #20
anilcan213
Yiğido

anilcan213 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

181 Mesajına 406 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 633 anilcan213 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Dikkat!!!

Barkodun hangi kısmında 729 yazacak onu da öğrenelim. Siyah beyaz çizgili yerin ilk sayısı mı 729 ?

Etiketler
dikkat, dorum, durum, gazzede

Seçenekler Arama
Stil