Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Diğer Konular

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Mesut Bakkalla devam edilmelidir. Çünkü,
Alt 25.05.2016, 11:47   #71
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Mesut Bakkalla devam edilmelidir. Çünkü,

Arkadaşlar çok acıdır ki Sivasspor Mesut BAKKAL ile düştü. Ve hala Mesut BAKKAL ile devam edilsin demek neyin nesi ben anlamadım. Ben şimdi futbolcu olsam o takımda,takımı düşürmüş bir hocaya bakış açım farklı olur. Kaldı ki taraftar olarak kalmasından yana DEĞİLİM. İnşallah yönetim böyle bir hataya düşmez. (Bizim başkan düşeni kaldırmayı sever.Mesut Bakkal iş bulamaz diye illa takımda tutatrsa ayrı.!!!)
Yok futbolcuyu tanıyormuş,şehri tanıyormuş,yeni hoca yeni bir riskmiş..Bunlar hikaye arkadaşlar hikaye. Her hoca her takımı takip ediyor siz tedirgin olmayın. O meşhur hocaların hepsi her takımı ve her oyuncuyu biliyor. Risk olmadan,alınmadan futbol olmaz. Bir Etzaz Hüseyin'i sen hazır edemiyorsan,bu oyuncuyu ben almadım benim topçum değil diyorsan,adamı küstürüyorsan kusura bakma sen hoca falan değilsin. Tamam kadroyu sen kurmadın...Eyvallah..Ama işte burda RİSK OLAYI DEVREYE GİRİYOR. Sen bu oyunculara güvenip riske giriyorsun. Dünde dedim bugünde diyorum. Bize yeni yüzler lazım arkadaşlar bıktık bu adamlardan ..Yeter artık Türk Futbolu yeni yüzler görmeli.
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.05.2016, 11:49   #72
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 664 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Sivasspormysoul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kıymetli Yiğido,

Evet sizden biraz daha büyüğüm. Şöyleki, 70 li yıllara özellikle 70 lerin orta ve ikinci yarısında Sivassporun hiçbir antremanını kaçırmazdım. Söylemesi ayıp futbolcuların küçük kardeşi gibiydim. Ailecekte maçlara gittiğimiz çok olmuştur, anne, baba, kardeşler vb. 80 yıllar üniversite hayatı Ankarada, İstanbulda derken daha sonra 7-8 yıl Yalovada yaşanmışlık var. Avrupada kalmışlık var 3-4 kadar. Bu yıllarda SS yi çok yakından izleyemedim doğrusu. 90 lı yılların ikinci yarısında tekrar yakından izleme sonra gevşeme. Ancak, Mecnun Başkan döneminde ise nefes nefese izledim biricik takımımızı. Her neyse başınızı fazla ağrıtmayayım. Ben her zaman her işe mutlaka hayır yönünden bakmaya çalışırım Allahın izniyle.

Ben de Setkus'un birinci kaleci olmasından yanayım. Korcan gidebilir Ferhat06 yiğidonun belirttiği gibi. Ama yerine kim gelecek. Kalacaksa da mutlaka ama mutlaka kilo vermelidir. Setkus çok fit. Aslında MİY den Nihat Şahin olmaz mı? Tanase den çok ümitliydim ama çok ağır mübarek. Yoksa kumaşı gerçekten iyi. Artık ona hocamız Sayın M.Bakkal karar verir. Etzaz Hussain ise kapalı kutu ama iyi niyetli bir insan olduğuna inanıyorum. Aslında gelen gençlerin hepsi pırıl pırıl. Hiç kimse (belki Aatif dışınsa SS den gitmek istemez. Gittikleri yerde altın mı bulacaklar? Erman Kılıç ne bulabildi? Ziya Erdal var, Kone var, Qumari var, Çağatay var, Adem Koçak var, Texeira var var oğlu var derler ya) Şu gerçeği tespit edelim biz PTT ye alltan gelen korkak bir takım değiliz, STSL den aslında düşmemiş ama sınava giremedği için ertesi yıla kalmış mazaretli bir öğrenci gibiyiz. Takımımla her zaman büyük bir gurur duyuyorum. Mesut hoca zamanında gerçekten savaşmaya başladı takım. Biz yeniden savunma ağırlı saldırı futbolu oynamalıyız diye düşünüyorum. Sergen Yalçın sadece güzel konuşur ve futbolu çok basite alır. Evet, uçak sürmekte çok kolaydır teorik olarak ama hadi kullan bakalım. Ancak ve ancak yeterince alın teri döktükten sonra kolaydır. Bu anlamda Ertuğrul Sağlamı takdir ediyorum. Benim için pratik her zaman son sözü söyler.

İşte böyle yiğido. Herşey için yeniden teşekkür ederim.

Bütün yiğidolara saygılarımla. Siz olmasaydanız Sivasspor olmazdı. O nedenle hepiniz iyiki varsınız.
http://www.transfermarkt.com.tr/erne...spieler/147028
Sizler nereden okudunuz bilemem ama Setkus sözleşmesi olan bir futbolcumuz ...Yazınızda , alıntı yaptığınız Muammer beyin fikirlerindeki ortaklık ve akıl dolu; her noktası ile onaylanacak fikirler.Bu yöneliş bizi Süper Lige çıkaracaktır.Yaşanması gereken bir nusubetti yaşandı bitti.
Alt 25.05.2016, 12:17   #73
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
asabibaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
http://www.transfermarkt.com.tr/erne...spieler/147028
Sizler nereden okudunuz bilemem ama Setkus sözleşmesi olan bir futbolcumuz
Wikipedia, Transfermarkt vs. gibi siteler gayri resmi, senin benim gibi kisilerin medyadan aldigi bilgiler ile veribanki olusturulan siteler. Dolayisi ile 100 de 100 güven olmaz !!

Bu konuda tek güvenilir (resmi) site vardir o da tff.org !!

Alt 25.05.2016, 13:38   #74
asabibaba
Usta Yiğido

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Wikipedia, Transfermarkt vs. gibi siteler gayri resmi, senin benim gibi kisilerin medyadan aldigi bilgiler ile veribanki olusturulan siteler. Dolayisi ile 100 de 100 güven olmaz !!

Bu konuda tek güvenilir (resmi) site vardir o da tff.org !!

http://www.tff.org/Default.aspx?page...kisiId=1822067
Evet acele ederek sürekli kaynak olarak kullandığım ama asıl bakmam gereken yere bakmadan cevap yazmışım .Setkus'un kontratı bu yıl doluyor imiş ..Bence kalır.Çünkü hatalı yediği Akhisar maçı onun kamburu oldu ve bu kamburdan kurtulmak isteyecektir.
Alt 25.05.2016, 13:42   #75
teyfikyasir
Acemi Yiğido

101 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 355 teyfikyasir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bulent Uygun Umm Salal ile 3 yillik sozlesme imzalamis. Bizim icin en azindan bu yil bu defter kapandi heralde.
teyfikyasir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.05.2016, 14:22   #76
asabibaba
Usta Yiğido

Alıntı:
http://www.tff.org/Default.aspx?page...kisiId=1822067
Evet acele ederek sürekli kaynak olarak kullandığım ama asıl bakmam gereken yere bakmadan cevap yazmışım .Setkus'un kontratı bu yıl doluyor imiş ..Bence kalır.Çünkü hatalı yediği Akhisar maçı onun kamburu oldu ve bu kamburdan kurtulmak isteyecektir.
http://www.sivasspor.org.tr/tr/haber...-acute-da.html
Burada da 2 yıllık anlaşma yaptı diyor. KafaLarı iyice karıştırıyor.
Alt 25.05.2016, 14:49   #77
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
1+1 opsiyonlu anlasmadir o zaman.
opsiyonlar tff sitesinde görünmüyor..
Alt 25.05.2016, 15:19   #78
DeSalvo58
Acemi Yiğido

78 Mesajına 161 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 355 DeSalvo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yiğidolar sizlere sormak isterim. Mesut Bakkal döneminde belirli bir taktikle oynadık mı da Ptt 1. liginde oynayacağız ? Savunma adı altında bütün oyuncular defansa çekilsin, ileride bir tane forvetimiz kalsın. Kontra ataksız savunma futbolu mu olur ?

Hadi dediklerimi geçtik. Mesut Bakkal kaç tane takımda başarılı olmuşta bizde olacak ? Kaç tane takımda sezonu bitirebilmiş ?

Mesut Bakkal bu sezon gerek yaptığı değişikliklerle (kullanmadığı değişiklik hakları da var tabii), gereksiz takıntılarıyla bu takımı uçuruma sürüklemekten başka hiçbir şey yapmamıştır.

Yok takımı tanıyormuş, yok şehri seviyormuş, Anadolu evladıymış. Burdaki çoğu Sivassporlu da takımı tanıyor, şehri seviyor, öz Anadolu evladı. Kaç kişi koskoca Sivasspor'un başına geçip işlerin altından kalkabilir ? Hoca seçiminde duygusal düşünceler kesinlikle ama kesinlikle kriter olmamalıdır. Çok büyük örnekleri de var yok değil zaten.
DeSalvo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.05.2016, 16:29   #79
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 887 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Opsiyonlu bir anlaşmadır. Opsiyon kulüpte mi ve kulüpte opsiyon hakkı varsa kullanılır mı göreceğiz. Bence Setkus Ptt 1. Ligi için işimizi görecek bir kaleci olabilir.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tavatir'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.05.2016, 17:42   #80
Travis Bickle
Yiğido

Travis Bickle - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

121 Mesajına 215 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 357 Travis Bickle FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

aslen sol açık olan tanaseyı 1 kere bıle sol da oynatmayıp hem sağ açıkta ve savunmanın önünde kullanan hussaıne hıç sans vermeyıp adem vasıfsızını sureklı oynatan beykanın şımarıklıklarına her zaman goz yuman mesut bakkal acılen takımdan kovulmalıdır
Travis Bickle isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Travis Bickle'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
bakkalla, Çünkü, devam, edilmelidir, mesut