Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Süperlig

Süperlig BURADA SÜPERLIG TAKIMLAR HAKKINDA YORUMLARINIZI YAZABILIRSINIZ

Seçenekler Arama Stil

Trabzonspor Şike Teklif Etti!
Alt 25.05.2014, 00:03   #1
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Böse Trabzonspor Şike Teklif Etti!

Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, Trabzonspor'un kendilerine şike teklif etttiğini açıkladı.

Sivasspor Kulübü Olağan Genel Kurulu, İl Özel İdaresi Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi. Sivas Valisi Alim Barut, Belediye Başkanı Sami Aydın, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık, İl Emniyet Müdürü Turgay Çalışkan, İl Müftüsü Şükrü Balkan ve delegelerin katılımıyla gerçekleştirilen genel kurulda, yönetim ve denetim kurulu raporları okundu, bilanço ibra edildi.

TRABZONSPOR ŞİKE TEKLİF ETTİ
Kongrede delegelere bir konuşma yapan Mecnun Odyakmaz, son günlerde Sivasspor'u UEFA Avrupa Ligi'ne göndermemek için bir takım insanların çalışma içinde olduğunu ifade etti. Bugüne kadar olayların tekrar alevlenmemesi için sustuğunu belirten Odyakmaz Trabzonspor'un kendilerine 1 milyon dolar teşvik primi teklif ettiğini söyledi.

Konuşmaya ''Ben ortaya namusumu koydum , onlar şike yaptığımıza dair namuslarını ortaya koyabilirler mi ?'' cümlesiyle başlayan Odyakmaz şunları söyledi:

"19.05.2011 perşembe günü Mehmet Yıldız geldi. "Başkanım özel görüşebilir miyiz?" dedi. "Başkanım ben takım kaptanıyım ve bunu söylemek zorundayım Ama bana, bunu nerden duydun diye sorma. Benden isim isteme" dedi.
"Trabzon'dan birilerinin bazı arkadaşlara geldiklerini ve kendilerini şampiyon yapacak skoru elde ettikleri takdirde 1 milyon dolar teşvik primi vermeyi vaad ettiklerini, kendilerinin ise böyle bir işe girişemeyeceklerini çıkıp onurları için ellerinden gelenleri yapacaklarını, bunu söylenmemiş olarak farz edeceklerini söyleyerek konuyu kapattıklarını bana iletti.
Ben de gerekli cevapları verdikleri için fazla üzerine gitmedim ama yine de Trabzonlu dostum zeki mazlumu aradım. Bunların hepsi dosyada mevcut, tapelerde mevcut bende de mevcut. Savcılık sorunca bildiklerimi anlattım ama çıktıktan sonra Erdal Sarılar bana o şahsı Abdurrahman Dereli'nin yanında gördüğü o kişinin eski Trabzonsporlu Semavi olabileceğini söyledi.
Daha sonra Sivasspor - Orduspor maçında o dönem Orduspor'da oynayan Dereli'ye sordum o da Semavi'nin kendilerine bir milyon dolar teşvik teklif ettiğini Trabzonspor yöneticisi Recep Denizer tarafından gönderildiğini söyledi. Bu konu aramızda kalacaktı ama yaşanan olaylar beni bunları açıklamak zorunda kaldı."

--------------------------

“NAMUSUMU ORTAYA KOYDUM”
“Bu konuyu Sadri Şener, Hasan Yener, Zeki Mazlum, Nevzat Şakar ve bir Trabzon esnafı olan Volkan Aydın ile yöneticilerimizin olduğu ortamda Sadri başkana söyledim. İki şehir arasındaki gerilimi azaltması yönünde açıklamalar yapması gerektiğini söyledim. Recep Denizer de davetliydi ama katılmadı. Çünkü bildiğimizi biliyorlardı. Sadri Şener merak etme açıklama yaparım dedi ama hiçbir açıklama yapmadı. Aksine bir takım benzetmeler yaptı. Trabzonspor’un Sivasspor’a Fenerbahçe’yi yenmek için girişimlerde bulunmasını herhangi bir takımın Ofspor’a Trabzon’u yenmek için yapılacağı bir teklife benzetti. Ve başkanlığı da bırakıp gitti. Ben şike yapmadığıma dair nasumu ortaya koydum. Bu sözümün arkasındayım.”
“BAŞLARINI BİLE KALDIRAMADILAR”
Onlar da bu sözlerini namuslarını ortaya koyarak yalanlasınlar. Biz öyle bir şey yapmadık diyemediler. Başlarını bile kaldıramadılar. Bu söylediklerimi onurum ve şerefimle teminat altına alıyorum. Biz 3 yıldır taraftarımızı mutlu edecek konulara konsantre olmamız gerekirken bu konularla uğraştık. Bundan sonra umarım Sivasspor’a yoğunlaşacağız ve hemşehrilerimizi mutlu edeceğiz.
Cevap: Trabzonspor Şike Teklif Etti!
Alt 25.05.2014, 00:07   #2
DOGU_BEY
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Trabzonspor Şike Teklif Etti!

başkan ilk günden beri bu olayla alakasının olmadığını anlattı, öyle ki namusunu ortaya koydu...ama gel gör ki içimizde bile başkandan şüphelenen ona çamur atmak için fırsat kollayanlar vardı hala da var...en büyük cevap onlara işte budur..ve bu sözlere cevap veremeyen ts en büyük NAMUSSUZdur!!!
Alt 25.05.2014, 00:08   #3
DOGU_BEY
Usta Yiğido

kim şikeci kim namussuz her şey ortada...buna cevap veremeyen tsliler en adi namussuzdurlar. NOKTA...
Alt 25.05.2014, 00:11   #4
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sahtekarsın it trabzonspor
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda cılgınsivas58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.05.2014, 00:21   #5
DOGU_BEY
Usta Yiğido

Sivasspor ve Eskişehirspor hakkında başlatılan soruşturmada 10 gün önce UEFA'ya rapor yollayan tsnin rolü olduğunu biliyor muydunuz?

başkanımızın bu sözleri bir suç duyurusudur, savcılar ve uefa disiplin kurulu gereğini yapıp tsyi derhal yargılamalı ve tsnin avrupa kupalarına katılması durdurulmalıdır...
Alt 25.05.2014, 00:27   #6
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

başkanımız bu sözleri ile bütün varını yoğunu cepheye sürdü. önümüzdeki süreçte trabzonlu fanatiklerin yoğun taarruzuna maruz kalacağı açık.

eyyyy sivas kamuoyu! birkez olsun mecnun başkanın yüküne omuz vermeye var mısınız? her ortamda bu şerefsizlerle mücadele edelim. var mısınız????
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.05.2014, 00:38   #7
u2sivasspor
Yiğido

u2sivasspor - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

219 Mesajına 391 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 528 u2sivasspor FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şimdi sıra adalette trabzon siyasi gücünü kullan[a]mazsa men cezası yemeli
Alt 25.05.2014, 00:43   #8
legolass
Tecrübeli Yiğido

legolass - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

322 Mesajına 672 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 633 legolass FAZLA SÖZE GEREK YOKlegolass FAZLA SÖZE GEREK YOK

ulan serefsiz trabzin yoneticileri her firsatta namustan bahsediyorsunuz.kupsmizi verin diye agliyorsunuz. hadi cikin bu sözlere namus seref haysiyet dininizin imaninizin üzerine yemin edrek cevap verin. yapamazsiniz cünkü sizde olmayan seylerin üzerine nasil yemin edebilirsiniz.simdi cikip yine bu laflari yalanlayacaksiniz.haciosmanogl u eger adamsan sadri sener ve diger köpklri yanina alip basin toplantisi düzenlersin.

avrupaya gidemeyecek tek takim sensin.karabuk samsun rize akcaabatla yaptiginiz sikelerDe belki cikar ortaya.senin ligde durdugun her an Türk futboluna zarar olarak dönüyor. MECNUN BASKAN tek basina hepinize diz cöktüreck yahudi karakterliler
legolass isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı legolass'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.05.2014, 00:54   #9
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1061 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Deli danalar gibi oradan oraya kosan ve gözünü sampiyonluk kupasi HIRSI bürümüs Trabzon en sonunda dönüsü olmayan bir sürece girmistir.

Bu isin kokusu 2 Haziran´a kadar sürmez ve önümüzdeki sezon Trabzon hangi ligde oynar orasini düsünmekte bir hayli zorlaniyorum.

Mecnun baskanin yapmis oldugu bugünki aciklama Pazartesi günü UEFA´nin mesai saati baslangiciyla gündeme bomba gibi düsecektir.

Trabzon bu yarayi kasimiyacakti,Haciosmanoglu gibi tecrübesiz bir baskan bir sehrin kaderiyle oynadi.

Simdi Fenerbahce camiasida bu kozu kullanarak, Sivasspor ile mutlaka dayanisma icerisine girip Trabzon´un sonunu hazirliyacaklardir.Haciosmanog lu böylelikle bir nevi bindigi dali kesmis oldu.

Sunu aciklikla belirtmek istiyorum,Trabzon seneye birakin UEFA´ya katilmayi süperligde bile olamaz bugünki Mecnun baskanin aciklamalarindan sonra...

Artik stad yapiminda aceleci olmalarinada gerek kalmadi Trabzon´lu taraftarlarin,cünki seneye süperligde olmiyacaklar bu kesin....

"AUFWIEDERSEHEN TRABZONSPOR"
ALLES GUTE BEIM 3. LIGA .
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.05.2014, 00:57   #10
bahbaba58
Tecrübeli Yiğido

bahbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

368 Mesajına 821 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 490 bahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekannt

Şimdi lazların sesi çıkacak mı yoksa yüzsüzlük yapıp SİVASSPORA iftira atmaya devam mı edecekler
Masum çoçuk rolü sıkmadı mı hamsi beyinliler...
bahbaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda bahbaba58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
etti, teklif, trabzonspor, Şike

Seçenekler Arama
Stil