Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Rakip Taraftarlar (Aramıza Hoşgeldiniz)

Seçenekler Arama Stil

Cevap: TOKATSPOR VE TOKAT'LIDAN DESTEK
Alt 19.10.2012, 10:59   #181
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: TOKATSPOR VE TOKAT'LIDAN DESTEK

öncelikle tokatsporun içinde bulunduğu duruma üzüldüm geçen sezon zaten zor yırttılar düşüyorlardı bide böyle haciz maciz olunca takımın morali kalmamıştır burdaki arkadaşlarımın iyi dileklerine katılıyorum yalnız şunuda unutmamak lazım sivasspor maçına 150 kişi geldi diye buraya 2 3 tokatlı kardeşim sivasspora başarı diledi diye tüm tokatlılar sivaslıların dostu kardeşi hemşerisi değildir biz öyle görüp bilsek bile benim için sivasın tek hemşerisi tek dostu sivas sevdalısı sivaslılardır gerçi onlarınçoğuda tokatlılar kadar sivasa yakındeğilya ankarada istanbulda izmirde it sürüsü gibi toplanıp sivasa küfreden gürühun içinde en fazla nüfusa sahip millet tokatlılardır deyinki yalan diyorsun herkese tek tek ispatlarım siz hiç tokata küfretmek için toplanan sivaslıya rastladınızmı ?o sivasa destek veren 150 tokatlıya teşekkür ederim bi arkadaşımızın akhisar maçı hasılatını tokatspora verelim teklifine sıcak bakıyorum hatta ben diyorumki tff yle konuşup akhisarıda ikna edip olimpiyat da oynayalım tüm hasılat tokata verilmesi şartıyla böyle daha çok faydamız olur zaten istanbulda 15 bin 20 bin taraftar ımız var 15 binde tokatlı gelsin 35-40 bin taraftar olur 15 tlden 500 bin tl gelir elde ederler hiç değilse nefes alırlar böyle durumlarda tff seyirci kalmamalı ruhsuz millilere 130 bin € vermeyi göze alan tüpçü milyonlarca nüfusu olan şehir takımlarınada destek olmayı bilmelidir
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: TOKATSPOR VE TOKAT'LIDAN DESTEK
Alt 19.10.2012, 12:51   #182
tekdoktiri
Tecrübeli Yiğido

tekdoktiri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

94 Mesajına 125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 tekdoktiri FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: TOKATSPOR VE TOKAT'LIDAN DESTEK

YA AÇIKCASI TOKATI TAKİP EDERİM BU HAFTA YENMİŞ LER BİR DE ESKİ BAŞKANLARI TER BİYESİZLİK YAPMIŞ HACİZ YOLLAMIŞ KÜLÜBE GÜNEŞ GASTESİNDE OKUDUM ÜZÜLDÜM AÇIKCASI İŞTE BAŞARI LAR DİLERİZ,,, ANADOLU, ALP ERENLERİ OLARAK ,,
tekdoktiri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
destek, tokatlidan, tokatspor

Seçenekler Arama
Stil