Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Taraftara Carlos görevi
Alt 12.12.2014, 23:12   #81
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Taraftara Carlos görevi

Alıntı:
tavatir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Mesajımın ana temasından bahsediyorum kardeşim. Ben böyle dedim de gördünüz mü ne oldu der gibi bir hava mı var diyorum. Sitemim ise Carlos'a değil. İlk başta destekleniyorsa sonuna kadar desteklensin. Carlos'a bu kadar yük yükledikten sonra ve destekledikten sonra bunu yapanlar eleştirmesinler. Ben gelmesini desteklemediğim halde şu anda takımın hocası olmasından dolayı sonuna kadar kalmasından yanayım. En azından Başakşehir maçı beklenmeli. Eğer olumsuz bir sonuç olursa kendisi istifa etmeli. Anlatmak istediğim kısaca ilk başta beklentisi çok yüksek olanlar ve yanında olanlar bu saatte de arkasında dursunlar.
hocam kusura bakma o zaman sinir ve üzüntü hat safada...bence uzun vadeli çalışılmalı ama Carlos gibi bir adam uzun vadeli çalışacaksa ona göre de kadro kurmalıdır...lakin yönetim anlayışında özellikle de transfer işinde bunu görmek imkanısz...Carlos ilk geldiğinde risk aldığımızı birçoğumuz biliyorduk ilk sene oldukça başarılı oldu ikinci yıl yöentimin rahatlığı ve vurdumduymazlığı kadronun yetersizliği ve aşırı yıpranması carlosu bitirdi..yoksa Roberto Carlos da eleştirilemez değildir..sinirle yazdığım bazı cümleler için de kusura bakma, hepimiz kahroluyoruz daha ne diyelimki..
Alt 12.12.2014, 23:22   #82
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

hocam kusura bakma o zaman sinir ve üzüntü hat safada...bence uzun vadeli çalışılmalı ama Carlos gibi bir adam uzun vadeli çalışacaksa ona göre de kadro kurmalıdır...lakin yönetim anlayışında özellikle de transfer işinde bunu görmek imkanısz...Carlos ilk geldiğinde risk aldığımızı birçoğumuz biliyorduk ilk sene oldukça başarılı oldu ikinci yıl yöentimin rahatlığı ve vurdumduymazlığı kadronun yetersizliği ve aşırı yıpranması carlosu bitirdi..yoksa Roberto Carlos da eleştirilemez değildir..sinirle yazdığım bazı cümleler için de kusura bakma, hepimiz kahroluyoruz daha ne diyelimki..
İşte bak kardeşim herkesin sevdası aynı sonuçta. Benim dikkat çekmek istediğim konu empati yapmak. Ben şahsım adına anlamaya çalışıyorum. Tek yapmamız gereken farklı düşüncelere de tahammül gösterelim ve zenginlik çıksın ortaya. Ben de her zaman uzun vadeli çalışmanın önemine inanıyorum. O nedenle eleştirmeme rağmen Bülent Uygun'a Antalya maçında bağıranları engellemeye çalışmıştım. Mesut Bakkal'a ve Rıza Çalımbay'a da İstifa diye bağıranların hiç iyi birşey yapmadığını hep söyledim. Ülkemizde mümkün değil ama bir hoca bana göre sezonu mutlaka tamamlamalı. Ama şu da bir gerçek Carlos'un da çok büyük hataları var, bu hataları çok zorluyor.

Hepimiz kahroluyoruz ama bize ters gelen Başakşehir ile inşallah biz de terslemeye başlarız, herşey tekrar terse döner. Birlik zamanı artık.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.12.2014, 23:46   #83
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1482 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein

Sorun şu ligde tüm takımlar kadro güçlendirirken biz sadece yedek adam aldık kulübede maça girip skora etki eder diyebileceğimiz bir adam yok bunun suçlusu kim ben halen bu takımın düşmeyeceğini düşünüyorum sezon sonu göreceğiz ben carlos'un bazı bariz hatalar (oyun okuyamama, rakip analizi) dışında fazla suçlayamıyorum suçlu transfer yapmayan yönetimdir takım ruhsuz adam elinde olanı çıkartıyor sahaya ne koyarsan aşına o gelir kaşığına yedekte messi varda hocamı oynatmıyor ruhsuz olan bu takımı morinho bile yönetse bence çok farklı olmazdı

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Abdullah DuMaN'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.12.2014, 23:59   #84
elbeylii
Yiğido

106 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 elbeylii BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Ben varım geleceği günü yazın tek başıma gidecem soz
elbeylii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.12.2014, 00:04   #85
elbeylii
Yiğido

106 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 elbeylii BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Gidecekler yazsın kendi arabayla gidecem tek başıma olsa gidecem gelen varsa facede bulusalim
elbeylii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.12.2014, 00:06   #86
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
elbeylii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Gidecekler yazsın kendi arabayla gidecem tek başıma olsa gidecem gelen varsa facede bulusalim
Konu bir buçuk sene öncesine ait böyle bir karşılama yok şuan
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.12.2014, 10:32   #87
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
DoomsDay58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Konu bir buçuk sene öncesine ait böyle bir karşılama yok şuan
Burası da ayrı bir komedi olmuş
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.12.2014, 10:51   #88
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 598 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

1.5 sene önceki konu ama yine Carlos'u karşılayıp destek vermek lazım. Teknik direktör gönderme peşinde olan futbolcu güruhu ancak Türk futbolunda olur. Buna çanak tutmamalıyız. Korcan başkana gidip Carlos'u ne zaman göndereceksin diyorsa birilerine haddini bildirmek lazım.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
carlos, görevi, taraftara

Seçenekler Arama
Stil