Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Aatif Yeter Artık
Alt 19.02.2016, 21:25   #1
izmirliyigido
Gast

Standart Aatif Yeter Artık

Sezon başından beri taraftara saç-baş yoldurdun.. Her maçta bencilliğinden sayısız goller kaçırdık. Her pozisyonda, orta saha da, kale önünde, ceza sahasında, gol pozisyonunda her yerde ama her yerde, ben atayım, ben vurayım sevdan koca bir takımı yaktı, kavurdu, bitirdi..

Hangi birini sayalım? Hangi maçı söyleyelim? O yüzden diyorum ki, oynayamadığın cezalı olduğun 1 maç hariç, oynadığın 21 maçta sayısız defalar aynı haltı yedin..

Gol kralı oldun, bağrımıza bastık ama büyük takımlardan ikisi istedi (!) (o da meçhul ya neyse) gönderilmedin diye geçen seneden beri takıma verdiğin zararı ben sayamıyorum. Pekçok maç senin yüzünden gitti, tıpkı bugünkü Konyaspor maçı gibi..

Takım 1-0 yenikken kaptığın topla ceza sahasına girmişsin, solunda bomboş TEXEİRA'ya versen 1-1 olacak ve maç belki de dönecek. Ama sen ne yaptın? BENCİLLİK !..

Ben vurayım, ben atayıma gittin ve maç orada kırıldı !..

Allah aşkına. Bak Allah aşkına diyoruz, sen de inançlı bir insansın. O yüzden diyoruz ki, yeter artık. Atmaktan çok, bundan sonra ki maçlarda oynatmayı ve attırmayı dene.

Ya da, MESUT HOCAM, Allah aşkına kes şu adamı kadrodan. Oynamazsa çok şey kaybetmeyiz, zaten kaybediyoruz !..

Yeter artık, takım inan ki bencil AATIF CHAHECHOUHE yüzünden küme DÜŞÜYOR !..

.

Etiketler
aatif, artık, yeter