Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Yazık oluyor Sivas'a
Alt 01.03.2016, 19:05   #1
izmirliyigido
Gast

Standart Yazık oluyor Sivas'a

İçimiz acıyor. Bu takım düşerse, şehir düşer.. Bir daha da sittin sene çıkamayız süper lige. Yapmayın ağalar, sahamız da son 6 maç. Her maç 5 TL olsa 30 TL yapar konu paraysa. Kıyın paranıza.

Yok, konu para değilde sevgisizlik ise bırakın düşsün zaten sevmediğiniz bir takımın süper ligde olması, şehrin kalkınması için sizce önemli değil demektir.

Bu lafım size de sayın yönetim, sayın başkan. Takım düştü mü, şehir düşer !.. Düşersek, şehir değer kaybedecek. Zaten ekonomimiz berbat, iş potansiyelimiz sıfır, ticaret yok, turizm yok. Bizim dışarıya yüzümüz SİVASSPOR. Bizi Türkiye'ye ve hatta tüm dünyaya tanıtan Sivasspor.

Kıymetini bilelim. Yönetim olarak, taraftar olarak, Sosyal Toplum Kuruluşları olarak, Belediye ve Valilik olarak şu son 11 maçta birlik olalım. Takımı Ligde tutalım. İnanın hiç zor değil.

Şimdi 7 veya 8 maç kazanıp Süper Ligde olmak varken, gelecek sene(lerde) PTT 1. Ligde 17 takımla girilecek 34 maçlık mücadele de Süper Ligde olmak çok daha zor.

Haydi bir gayret !..

Başkanım, sayın yöneticiler, sayın Mesut BAKKAL, futbolcu kardeşlerim, TARAFTARLAR !.. Haydi bir gayret.. Bu şehrin kaderi için, yüzümüzün gülmesi için.

Not: (Resim Tv58'den alıntıdır. Teşekkür ediyoruz Tv58'e)

.
Cevap: Yazık oluyor Sivas'a
Alt 01.03.2016, 19:29   #2
Okka
Acemi Yiğido

53 Mesajına 112 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 378 Okka FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yazık oluyor Sivas'a

Yuregine sağlık abi. İl disindayim aklım gidiyor takımıma stadda destek veremiyorum diye. Yanlış anlasilmasin iş sebebiyle 4 senedir disaridayim. Bu takımın 3 ligde golcü halil döneminde de staddaydim. Daha sonraki süper lig döneminde de... Bi şehir ancak bu kadar duyarsız olur.

Abicim tek degerimiz Sivasspor zaten son cirpinislarimizi yapıyoruz kuslugu dargınligi bi kenara koyun stada gidin sonra elestirin görevini yapmayanlari.

Başka Sivasspor yok. Herkes stada
Okka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Okka'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.03.2016, 19:31   #3
dibba58
Yiğido

dibba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 519 dibba58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ligden düşmek çok kolay çıkmak çok ama çok zor.Sivaslının artık bir olma birlik olma gardaşın gardaşlıgını gösterme zamanıdır.
dibba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda dibba58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.03.2016, 22:03   #4
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Öncelikle İzmirli yiğido abimin dileklerine sonuna kadar katılıyorum,maalesef hiç kimse elimizdeki değerin kıymetini bilmiyor,bazı değerler kaybedilince anlaşılırda ,ozamanda çok geç olacaktır,bu ligden düştümmü çıkıp çıkmayacağımız yada ne kadar yıl süperlige çıkma mücadelesi veririz,dünya gözüyle tekrar süperliği görmeye ömrümüz yetermi?bunları düşündükçe üzülmemek elde değil,şuanda bana göre bu ligde kalmak için mücadele etmek , PTT ligde şampiyon olmaktan daha kolay,yazacak çizecek çok şey varda neyse,bu saatten sonra neler yapılabilir ona bakmak lazım,şehrin sahipliğini yaptığını söyleyenler taraftarları deplasmanlara götürebilir,sivasda yaşayanlar hiçdeğilse kalan 6 maçda 4 eylülü tıklım tıklım doldurabilir,t.direktör öyle aleni hata yapmayacak,oyuncularımız öyle bencillik yapmayacak,takım adına oynayacak,futbolcularımız sinirlerine hakim olacak gereksiz< kart görüp takımı yalnız bırakmayacak 2 kişilik oynayıp önce 3 galibiyeti üst üste alıp takımı düze çıkartacak,sonraki haftalardada 3 4 galibiyet alıp sivassporu bu ligde tutabilirler...

Ben sonuna kadar inanıyorum, tüm oyuncularımız hocamız, buna inanmalıdır, kendilerine güvenmelidir...

Kurtuluş savaşı için önlerinde 11 maç var, eğer isterlerse 11 maçı da kazanacak gücümüz var...
[
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.03.2016, 23:03   #5
yıldız58im
Acemi Yiğido

23 Mesajına 31 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 540 yıldız58im FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

suraya da yazıyorum kesin düşmeyeceğiz
yıldız58im isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı yıldız58im'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.03.2016, 09:03   #6
Örükcülü
Tecrübeli Yiğido

Örükcülü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

518 Mesajına 1.289 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 Örükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer Anblick

Küme düşersek, bunda suç taraftarın olduğu kadar yönetimdedir. Yeterli transfer yapmayıp para harcamayan yönetim şimdi de kalkmış parasızlık politikası yapıyor.

Halbuki iyi transfer = iyi futbol
İyi futbol = iyi puan
İyi puan = iyi para demektir..

Sen para harcamazsan puan alamazsın. O zaman benim aklıma iki şey geliyor.. Ya transfer yapmayı bilmiyorsunuz ya da bilerek küme düşürüyorsunuz..

Seninle doğdum, seninle öleceğim... Kefenim kırmızı-beyaz olsun... Mezartaşım da arman, toprağımda forman olsun... Ama, illada başucumda kırmızı-beyaz bayrağın olsun..
Örükcülü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Örükcülü'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.03.2016, 09:30   #7
tanju_58
Usta Yiğido

tanju_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

297 Mesajına 667 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 857 tanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKtanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKtanju_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

kaç senedir ha düştük ha düşücez derken ite kaka bir şekilde ligde kaldık.ama bu yıl yumurta geldi dayandı.artık ligde tutunma mucizelere kaldı bence.hadi bu senede o mucize olduda ligde kaldık diyelim bu yönetimle nereye kadar böyle gidecek.ya yönetimin stratejisi değişmeli yada yönetim değişmeli.gerçi ligden düşünce zaten bırakacaklarını tahmin ediyorum.
Alt 02.03.2016, 17:56   #8
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

***Öncelikle Bir takımın süper liğ de kalıcı olması için ,BAŞKAN,TEKNİKADAM ve birde KALECİ si tecrubeli olmalı derimmm.
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.03.2016, 21:10   #9
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 571 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bana göre yönetim Sivasspor'un düşmesini istiyor veya öyle bir izlenim veriyor. Neden bunu düşündüğümü sorarsanız bıkmış bir yönetim ve biran evvel gitmeyi burda amaçlarına ulaşmanın vermiş olduğu rahatlığın olduğunu düşünüyorum. Yoksa bu durumdayken bu kadar vurdumduymaz ve sessiz kalan bir yönetim olamaz. burda STK'lar belediye ve birçok önde gelen işadamları Sivasspor'un düşmemesi icin çalışmaları gerekirken yönetimden Adam akıllı bir destek kampanyası STK lardan gerçek bir destek geldiğini düşünmüyorum. Maç öncesi cılız bir destek çağrısı eee sonra hiçbirşey Antalya maci tam bir hüsrandı seyirci acısından bence taraftar da iyi transfer yapılmaması ve taraftarı heyecanlandıracak hiçbirşeyin olmamasından ve yönetimde olanların bugüne kadar yaptıklarından dolayı stada küsmüş durumda evet super ligde kalmamız zorlaştı bizlere destek vermekten başka görev düşmüyor ama eğer superligde kalırsak yönetimin değişmesi gerektiğini düşünüyorum yeni bir vizyon yukarıyı hedefleyen teknik heyet ve futbolcu topluluğu özlenen 15000-20000 taraftar kapasitesine çıkaracaktır bizleri tabi bu sezon kurtarabilirsek ki insallah kurtaracağız.
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.03.2016, 13:41   #10
Rallim58
Gast

Soru çok basit...

Canını dişine alıp 7-8 maç galibiyet mi?

Seneye PTT 1. Ligde, 34 müsabaka da galibiyetler ile yeniden şampiyonluk hayalleri mi?...

Mersin İdmanyurdu ve Gaziantep GS'yi Antalya FB'yi yenebiliyorsa sen de yenmek zorundasın...
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
oluyor, sivasa, yazık

Seçenekler Arama
Stil