Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > PTT 1. Lig Takımları

PTT 1. Lig Takımları PTT (1.Lig) takımları hakkında yorumlar bilgiler

Seçenekler Arama Stil

KASIMPAŞA TARAFTARI İSYANDA
Alt 10.02.2009, 22:36   #1
RECEP_YÜKSEL
Usta Yiğido

RECEP_YÜKSEL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

485 Mesajına 1.354 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 879 RECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekannt
Daumen hoch KASIMPAŞA TARAFTARI İSYANDA

Sesimizi Duyacak İnsanlar İstiyoruz

Bu semte emek vermiş insan ve esnaf, artık tek ses olmuş destek olacak yönetim istiyor. Muhalefet istiyor. Bu muhalefeti yapacak olan yok mu?
9 Şubat 2009 Pazartesi 9 : 56
Kasımpaşa’mızın yıllardır yükselen değeri futbol şu an ki konumuyla bizi mutlu edebiliyor olabilir ama yönetimin saçmalarcasına taraftara karşı uyguladığı tutumlar artık anlayış gösterilemez bir durum aldı. Yılladır bu tribünde omuz omuza bağıran ve alkış tutan insanların kafasında ki tek düşünce artık taraftarı anlayan bir yönetim olmuştur.

Bize İstanbul Belediyesinden düşerek gelmiş, sağdan gelmiş, soldan gelmiş bilinçsiz hareket edercesine sadece çıkar amaçlı yöneticilik yapacak kişiler lazım değildir. Bize taraftarına her türlü desteği verecek, semtte dolaşabilecek, esnafla ve insanlarla konuşabilecek ve her alanda taraftarını hiçe saymayan yönetim biçimi lazımdır.

Bu nasıl bir standart uygulamasıdır ki Rize taraftarına yapılan inceliği kendi taraftarına yapmayacak kadar aciz bir yönetim sistemidir. Ondan sonra saçmalarcasına sanki taraftar için bazı şeyleri yapıyormuş gibi garipçe destek isteyen bildiriler yayınlamak hangi mantığa sığar.

Bu nasıl bir anlayıştır, nasıl bir zihniyettir. Statta üstünde lacivert beyaz renkler bulunduran semtinin takımını izlemek için orada bulunan taraftarı neye göre polise şikayet ederek, gözaltına aldırabiliyorsun. Bu nasıl emek vermektir.

Siz bu semtin takımını nasıl bizden uzak edebiliyorsunuz?

Kendinize hiç sordunuz mu? Biz neden bu işi yapıyoruz? Sizin yapmanız gereken güzel bir takım oluşturup bunu taraftar için oynatmak değil mi? Endüstriyel bakmak ne kadar doğru futbola?

Bizi geçtik altyapıya destek veriyor musunuz? Oyuncuların ayakkabılarını, yol paralarını karşılıyor musunuz? Altyapı için gerekli gözlem ve önizleme ekibini hiç oluşturdunuz mu?

Tesisleşme adına neler yaptınız? Stadımızdan başka projeleriniz oldu mu?. Beyoğlu belediyesinin desteği sayesinde Sütlüce Tesisleri de olmasa ne yapacaksınız?

Biraz vicdanınızla yüzleşin. Bu semt Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın, Türkiye Cumhuriyeti’nin Başbakanının semti. Bu semtte kime sorsak taraftarı anlayan bir yönetim gelsin, neden diyor? Nasıl yakıştırabiliyorsunuz düşünce sisteminize bu kadar insanları bezdirmiş olmayı?

Sizi önce Allah’a havale ediyor, sonra Karşıyaka, Bursaspor, Eskişehir, Karabük yönetimlerini örnek almaya davet ediyoruz.

Gelelim asıl olaya, Bu semte, Başbakanın semtine, İstanbul’un Fethedildiği semte sahip çıkacak bir Allah’ın kulu yok mu? Bu insanların birtakım çıkarlar yüzünden takımlarından soğutulmasına ne hakkı var. Sesimizi duyacak birilerini istiyoruz. Biz muhalefet istiyoruz. Kişilerin kendilerini tatmin edecek Endüstriyel dönen futbol sistemi uygulayan bir acizlik istemiyoruz.

Bu semtin gerçek sahibi taraftardır. Bu semtte bulunan herşey olduğu gibi bu semtin takımı da taraftarındır. Bu taraftarları istemeyerek emniyet güçlerine şikayet eden yönetimi, bizde şikayet edebilecek kişiler istiyoruz. Yöresel yönetim değil, alternatifleri bulunan yönetim istiyoruz.

TARAFTARA ÇİLE ÇEKDİREN YÖNETİM İSTEMİYORUZ

Etiketler
kasimpaŞa, taraftari, İsyanda

Seçenekler Arama
Stil