Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Hedefimiz ilk 3
Alt 03.09.2014, 06:31   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Hedefimiz ilk 3

Sezona Antep mağlubiyetiyle başlayan Sivasspor moral bozmuyor. Hatta, Kırmızı-Beyazlılar'ın hocası Roberto Carlos, hedefi daha da yukarı koyuyor. Ligi 5. tamamlayan Brezilyalı, “Bu sezon hedefimiz ilk 3 olacak” diyor.

Transfer dönemi bitti. Kadrosunu tamamen koruyan Yiğidolar, İbrahim Toraman, Ertuğrul Taşkıran, Chrisantus, Batuhan Karadeniz gibi nokta atış transferlerle takımı güçlendirdi. Ancak ilk maçta Gaziantepspor’a karşı alınan yenilgi taraftarı ve yönetimi hayal kırıklığına uğrattı. Moralleri düzeltmek ise teknik direktör Roberto Carlos’a kaldı. Kırmızı-Beyazlılar’ın hocası yönetimle Gaziantepspor maçı sonrası yaptığı konuşmada, istatistikleri hatırlattı. Rakibe karşı yarı yarıya oranla daha fazla topa sahip olduklarını ifade eden Brezilyalı hoca, “Oyuncularımın performansından, özellikle ilk yarıda ortaya koydukları oyundan fazlasıyla memnunum. Aramıza katılacak arkadaşlarımızla çok daha iyi olacağız” dedi.

Doğru yoldayız

Geçen sezon çok daha dar bir kadroyla elde ettikleri başarıya dikkat çeken Carlos, “Biz birbirini çok iyi bir tanıyan ekibiz. Hiç eksiğimiz yok. Doğru yoldayız. Tabii lig bu yıl daha çetin olacak. Ama biz eğer geçen sezon 5. olduysak. Bu sezon hedefimiz ilk 3 olmalı. Ben ve futbolcularım bunu yapabilecek güce sahip olduğumuzu düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Toraman Akhisar'da sahada

Sivassporlu taraftarlar, takıma en geç katılan isimlerden biri olan İbrahim Toraman’ı lig maçında görmeyi sabırsızlıkla bekliyor. İlk maçta savunmada verilen açıkları göz önüne alan teknik heyet tecrübeli futbolcuyu özel program dahilinde çalıştırıyor. Lige verilen milli arada eksiklerini tam olarak giderecek olan Toraman, Akhisar Belediye deplasmanında hazır olacak. Büyük ihtimalle ilk 11’de sahaya çıkacak. Sivasspor’a başarılı olmak için geldiğini ifade eden İbrahim Toraman, “İyi çalışıyorum. En kısa sürede hazır olacağım” dedi.

Fanatik

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Hedefimiz ilk 3
Alt 03.09.2014, 07:09   #2
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Hedefimiz ilk 3

HOCAMIZ haklı ,geçensene meteliğe kurşun atar gibi futbolcuya kurşun atıyorduk ,busezon fazlamız var,geçen sezon onca yokluğa rağmen hakem hatasına rağmen 5.olduk, birazdaha dikkatli olunca 1 2 oyuncu alınsa şampiyonlar ligine bile giderdik,hatalarımızı düzelltikten sonra yavaş yavaş yukarı tırmanırız diye umut ediyorum ,antep maçı bir kazaydı,eğer varlık gösteremeden yenilseydik endişe duyardık r.carlos işini bilir
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.09.2014, 08:18   #3
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1227 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

Geçen sene dar kadro ile alınan lig beşinciliği bu sene bizim hedef yükseltmemize sebep oldu. Transfer döneminde bundan ötürü ki büyük beklentiler içerisinde kaldık. Evet bir transfer dönemi geride kaldı artık bundan sonra neler yapabiliriz ona bakmalıyız.

Birçok taraftarımız yapılan transferleri beğenmemezlikden ziyade bence yeterli bulmuyor. Oysa ki ben transferleri yeterli buluyorum. Sadece orta alana takviye konusunda yeterli takviyeyi yapamadık. Alınan transferlerin uyum sürecini atlatmaları ve form tutmaları elimizdeki oyuncuların da geçen seneki form düzeyine ulaşmaları halinde ben geçen seneki başarıyı gösterebileceğimizi düşünüyorum. Bir kaç hafta sıkıntılı geçebilir. Lakin elimöizde Roberto Carlos gibi bir değer var. Ben hocamıza güveniyorum. Elinde kadro ile bu senede iyi işler yapacağına inanıyorum....
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.09.2014, 08:38   #4
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 753 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

çokta iyi bir transfer dönemi geçirmedik ilk 3 ten söz etmek şu an için çok zor lig uzun bir maraton ve gerçekten iyi takımlar iyi kadrolar var hedefimiz ilk 3 olacaksa antep maçındaki gibi puan kaybetmemeliyiz
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.09.2014, 09:19   #5
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Insallah ilk 3 e gireriz.
Ama Yönetim büyük hata etti orta sahaya bir oyun kurucu almamakla.

Hayirlisi.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.09.2014, 09:21   #6
asinancetin583
Yiğido

asinancetin583 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

189 Mesajına 364 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 411 asinancetin583 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Antep macini kaybetmemiz belki de iyi oldu her serde vardir bir hayir hatalarin erken gorulmesi bence bir avantajdir ilk uce gelince zor ama biz daha once nice zorlari basardik yani takima inancimiz her zaman tamdir
Alt 03.09.2014, 10:01   #7
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

kadir ve ademin yerine daha iyi futbolcu alınsaydı belki derdim ama bu kadro üçe oynayamaz
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 4eylül'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.09.2014, 12:11   #8
cemahmety
Usta Yiğido

444 Mesajına 750 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 578 cemahmety FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Toraman bu ilk 11'de Kadirin yerine denenmeli Ümiti veya Da Costayı çıkartıp yerine Toramanı stoper koymanın bir yarar getireceğini sanmıyorum Toraman özellikle Beşiktaştaki son 2 yılında da sık sık kafa golleri de atıyordu zaten. Batuhanın durumu ne Christantus'un durumu ne bunları da öğrenmek istiyoruz
cemahmety isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.09.2014, 12:47   #9
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 887 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
cemahmety Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Toraman bu ilk 11'de Kadirin yerine denenmeli Ümiti veya Da Costayı çıkartıp yerine Toramanı stoper koymanın bir yarar getireceğini sanmıyorum Toraman özellikle Beşiktaştaki son 2 yılında da sık sık kafa golleri de atıyordu zaten. Batuhanın durumu ne Christantus'un durumu ne bunları da öğrenmek istiyoruz
Toraman'ın şu aşamada çok faydalı olacağını zannetmiyorum ama benim anlayışıma göre ön liberoda denenebilecek en iyi isim Da Costa olur. Bu durumda da Kadir'den ziyade Adem'in kesilmesi daha mantıklı bence.

Yani hazırlık maçında Ümit-Toraman ikilisi göbekte Kadir-Da Costa ikilisi önde denenebilir.

Hakan ise mümkünse biraz kenarda denensin

Diğer oyuncularımızın ofansif özelliği daha fazla zaten.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tavatir'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.09.2014, 14:34   #10
eXi
Yiğido

124 Mesajına 236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 eXi isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Takımdan ilk üç için ümitliyim bu oyunu oynuyoruz ama tek sıkıntı kale saçma sapan goller yenildiğinde oyuncularında morali bozuluyor. antep maçında ilk golden sonra cicinyo nun hareketleride bunu gösteriyor zaten kalecimiz olsa geçtiğimiz yıl da ilk 3 te rahat bitirirdik:(
eXi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
hedef, hedefimiz, ilk