Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı değerlendirelim...
Alt 27.09.2015, 18:19   #11
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı değerlendirelim...

Öncelikle ümit kardeşime çok geçmiş olsun diyorum,maçın böyle biteceğini tahmin ediyordum ,öylede oldu ,galipte gelebilirdik,mağlupta olabilirdik,çok net pozisyonda verdik ,çok net pozisyonda bulduk,bi alex ,bi snejder gibi frikikçimiz olsaydı,sol açıkta groseçki yada sağlam 1 aydın gibi sol açığımız olsaydı
,göbekten gidecek bi önliberomuz olsaydı,burhanla atıf topları ezmeseydi,bu maçı rahat alırdık,yediğimiz golde setkusun hatası çok ,o golü yemezdi normalde ,çok öndeydi,atıfı nekadar sevsemde ,galibiyeti kaçırmamızın en büyük sebebi,adamyanında boşpasvermiyokalecyle karşı karşıya gol atamıyor ,transfer dedikoduları kafasını çok karıştırmış,sonradan oyuna girenler pozitif etki yaptılar,beykan çok az oynasada burhandan daha iyi olduğunu gösterdi,kone ,boye ,i öztürk 1 2 hata yapsada ümit defansda iyiydi,maalesef kanatlar yine çalışmadı,barolese doğru dürüst ne orta yaptık ne pas verebildik,hakem oyuna etki etmedi çok ufak tefek hatalarına rağmen iyi yönetti,rakibin sert futboluna göz yumdu,neticede antalyayı kendi evinde beraberliğe razı ettik,galibiyeti kaçıran taraf sivasspordu ,özellikle 2.yarının 35 dakkası tek kale oynadık,şöyle geride bıraktığımız maçlara bakarsak alınan beraberliklerin normal olduğunu söyleyebilirim,berabere bitirdiğimiz maçların hepsini galibiyetle bitirebilirdik,son vuruş eksikliği,bireysel oyun,şanssızlık,oyuncu değişikliklerinin yanlış ve geç yapılması vs vs bu sonuçları getirdi,sergen hocayada bişey demiyorum,cicinyo bu takımda en son kesilecek adam,2.yarı galibiyete oynıyacak hoca hakanı değil ,mehdiyi alır,sarı kartı cebinde dolaşan barolesin yerine 60 dan sonra eneramo alınabilirdi,neticede beğenmesekde yenilmeden puanla döndük,antalyadan deplesmandan alınan 1 puan iyi puandır.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.09.2015, 18:29   #12
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Futbol'da iyi oynamakta kötü oynamakta, kazanmakta kaybetmekte vardir. Sivasspor gibi beraberliklerde alabilirsin. Hepsi dogaldir bu hafta kaybedersin haftaya kazanirsin.
Ama bizde sanki daha büyük sorunlar var gibi. Takimin yildizi, her zaman 90 dakika ayni enerjiyle mücadele eden, asist krali, ligin en begenilen ve taraftarin en sevdigi oyuncu Cicinhoyu durduk yere yedek baslatmak, yerinede stoper Boyeyi oynatmak ne alaka Sergen efendi?
Takimda genel anlamda bir organizasyon eksikligi var, bir Ziya korner kullaniyor bir Adem. Burhan kalenin karsisindan frikik atiyor Aatif tac cizisinden serbest vurus kullaniyor. Cicinho'da orta cizgide kontra'ya karsi defansi saglama aliyor?!
Ziyanin, Burhanin Adem duran toptan ne zaman skor üretmiste sayisizca asist yapmis Cicinhoya kullandirilmiyorda onlar kullaniyor?? Burhan'in bu oyununa daha ne kadar tahammul edilecek? Adem gecen haftaya göre biraz daha iyi oynadi ama halen yetersiz. Boye daha toplu oynuyor.
Fakat haftalar gidiyor ve Sergenin suyu isinmaya devam ediyor. Yakinda kaynayip tasacakmis gibi.

Ayrica stoperimiz Ümit Kurt'a gecmis olsun diyorum. Umarim önemli bisey yoktur ve en kisa zamanda takima döner....
Alt 27.09.2015, 18:36   #13
Nihat5858
Acemi Yiğido

23 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 345 Nihat5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Atıf denen futbolcu bozuntusuna 90 dak nasıl sabır olur,bencıllıkte sınır yok aldıgı her topu kendıne kulanıyor kac yıldır budurum yettı yanı,ümit hepimizi korkuttu maçta ben okadar ümitsiz degılım yığıldılar maca GITMEYIP burdan yazarak bısey olmaz klavye taraftarı olmayın,
Nihat5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Nihat5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.09.2015, 18:38   #14
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1278 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

hepiniz bir kendinize gelin bu takim dusmez bir kere bunu akliniza kaziyin ama sportif basariyi hepimiz ozledik orasi ayri
Alt 27.09.2015, 18:42   #15
musa harun
Yiğido

musa harun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

80 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 musa harun Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Daumen hoch Cevap: Maçı değerlendirelim...

Alıntı:
sawyer5892 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Beykan yektadan da hakan ozmerttende iyi. Hep soyledim bu takima calim atan hizli kanat lazim diye dun torje yi gorduk tek basina trabzonu devirdi. Burhan yil boyu yatiyo 3-4 mac oynayip takimda kaliyo haftaya beykan 11de baslamali barralesin mac boyu olumlu bir hareketi olmadi adem yerine mehdi burhan yerine beykan barrales yerine eneramo ile bbaslarsak daha guclu bir takim oluruz. Ben bugun bekledigimden daha iyi bir sivasspor gordum kazanabilirdik ancak antalya deplasmanindan 1 puan iyidir insallah haftaya bu şanssızlığı kırarız
ağzına sağlık çok iyi yazmışsın
musa harun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2015, 18:45   #16
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 938 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Böse Cevap: Maçı değerlendirelim...

Kaleci - defans - Kone uyumu güzel AMA

Fakat başta ADEM olmak üzere o kadar kötü bir orta saha ve forvetimiz var ki , daha galip gelemedik !

Burhan - Erkan - Barrales - Batuhan - Adem - Yekta çok kötüler.

Her geçen gün umudum daha azalmakta ...

KÜME DÜŞMENİN EN BÜYÜK ADAYIYIZ, kime sorsam çevremde herkes aynı görüşte ...
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2015, 18:46   #17
xir
Acemi Yiğido

44 Mesajına 82 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 410 xir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

....velhasıl kelam Sergen gitmeli.
xir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2015, 18:49   #18
bugra5858
Yiğido

bugra5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

135 Mesajına 231 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 595 bugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISI

Adem, Aatıf, Ziya, Burhan, Beykan duran top kullandı Cicinho kullanmadı. Neden kazanamadığımızı anlayın artık. Sayısız serbest vuruş korner kullanıp bir düzgün organizasyon yapamadık. Sergen efendi Cicinho gibi bir oyuncuyu keserken sahada berbat oynayan Aatıf ve Burhan'a nasıl bu kadar dayanıyor aklım almıyor. Hoca Sivas'tan sıkıldı. Kovulmak için yapıyor bunları. Yazık ya bu kadar kötü bir Antalya'yı yenemiyorsak yazık bize...
Alt 27.09.2015, 18:53   #19
Nihat5858
Acemi Yiğido

23 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 345 Nihat5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben aynı düşünmüyorum beyan burhanla aynı mevkıı de degıl,90 dk mümkün degıl kaldıramaz bızde zaten yedek kım kalıyorsa keske o oynasa dıyen bı zıhnıyet var Batuhan yok nıye yok dıye ağlayan dolu, şut atmak la mac kazanılmıyo havanın DEGIşımı futbolcuları çok etkılemış ben atıf dışında takımın beğendim burhana yuklenmeyı erkana Adem E bukadar yuklenmeyı gereksız buluyorum sorun kımse gorev yerınde degıl gecen yıla göre, sorumluluk pek yok,burda boş boş yazarken macı ızleseydınız ılk yarı bıtınce lıg tv yorumcularının bıle burhan atıfı kanatlarda en etkılı adam dediklerini duyarsınız ben izlediğinizden bıle şüphelıyım çunku kardes yorumlar çok tuhaf
Nihat5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2015, 19:04   #20
58Yiğidoo58
Yiğido

58Yiğidoo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

89 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 462 58Yiğidoo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Takım oyunu sıfır. Paslaşma sıfır. Hava topundan dolayı yere hiç indiğini görmedim. Herkes bir havada. Futbolcular bir havada. Sergen garip garip düşünüyor. Acaba istifa edeceği skor bu hafta gelmediği için mi üzgün? Yoksa takım buna cephe mi almış durumda? Oyun mantığını kavrayamadım ama inanıyorum ki Sergen Sivasspor'a Barcelonadan sonra yeni bir ekol sistem getirmeye çalışıyor ona kanaat verdim.

Maca gelince arasında kavga bulunan aşağı mahalle takımı oyuncuları ile yukarı mahalle oyuncuları maç almışlar. Aşagı mahalle oyuncuları(Sivasspor) kendi başına mahalleyi kurtarmaya çalışırken sahanın kenarında yaşlı kel bıyıkları sarkık bir amca gençliğini hatırlamaya siğaranın ve alkonun tadını tekrardan almaya çalışıyor. Yazık hepsinin kariyerine yazık.

SİVASIN İNSANINI BU KADAR SALLAMAMAK BİZİM NE KDAR MİSAFİRPERVER VE UCUZA EKMEK KAZANDIRAN BİR MİLLET OLDUĞUMUZU GÖRDÜM. O TAKIM ŞEHRİN KARAKTERİNİ YANTIR BEYLER! SES ÇIKARMA VAKTİ GELDİ BEYLER HAFTALAR GİDİYOR BEYLER! HEDEFİMİZ HİÇBİR ZAMAN KÜME DÜŞMEK OLMADI BEYLERRRRRRRRRRRRRRRRRR!

HERŞEYİ TEKRAR BAŞA ALIP GERÇEKLERİ ORTAYA KOYALIM Ve KESELİM PARMAKLARI!

58Yiğidoo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58Yiğidoo58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
değerlendirelim, maçı