Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Anketimiz: Maç Nasıl Sonuçlanır ?
Sivasspor Kazanır. 243 88,04%
Beşiktaş Kazanır. 19 6,88%
Berabere Sonuçlanır. 14 5,07%
Katılımcı sayısı: 276. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor - Beşiktaş
Alt 10.04.2016, 18:05   #51
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor - Beşiktaş

BJK yi yendiğimiz takdirde ligde kalacağımıza inanıyorum,yenmediğimiz yada yenemeyeceğimiz takım değil,süper lige çıktığımızdan beri maçta ezik oynadığımız maçyok hep kafa kafaya oynyoruz,tek rakibimiz hakem olacaktır,tahmin ediyorumki, fb kökenli Sivaslı müsfettelerininde zoraki trübün desteğiyle ,sivasspor bu maçı kazanabilir,sivasspor evinde manyak top oynuyor,defansı sağlam tutarsak ,kontraya çıktığımızda fırsatları değerlendirirsek ,hepimizin 0 puan yazdığı bu maçtan mutlaka puan çıkartırız,yendiğimiz takdirde rakiplerinde durumuna göre çok büyük avantaj sağlamış oluruz,heralde busenenin seyirci rekoru bu maçta kırılacaktır,maça hakem etki etmezse bjk yi yeneceğiz,sivasspor berabere bile kalsa kimse kızmaz,beraberlik bjk ye yaramaz ,onedenle sivassporun çok dikkatli olması ,takım oyunu oynaması,hertürlü bencillikten uzak olması gerekiyor .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.04.2016, 18:17   #52
ZiDaNe58
Usta Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.502 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 707 ZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekannt

Yeni stadda oynama imkanımız yokmu maci
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.04.2016, 18:17   #53
fatihcan58
Yiğido

128 Mesajına 267 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 fatihcan58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Ligin kader maçı,

Bu maçı alırsak ligde kalmayı garantilemis oluruz. Hem psikolojik olarak rahatlar hemde rakiplerimizi strese sokarız. Kayserinin puan kayıpları bizim burayq kadar umutlu gelmemizi sağladı. Alan savunmasini iyi yapıp kanatlarını durdurduk mu 3 puan bizim olacaktır. Bu macta kanatlarimiza cok is düşecektir. Allah yar ve yardımcımız olsun.
fatihcan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.04.2016, 19:02   #54
FoRzA SiVaS58
Acemi Yiğido

FoRzA SiVaS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

17 Mesajına 25 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 530 FoRzA SiVaS58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu maçı alırsak yada berabere bile kalsak ligde kalırız çünkü içerde üstüste akhisar ve genclerle oynayacaz ikiside lige havlu atmış olarak gelecek yaz 6 puan etti 30 bide bjkden 1 puan yaz 31 gayseride paşaya yenilir bursayla berabere ondan sonra bjk ve akhisar deplasmanlarından sıfır çeker etti mi sana 27 kayserideki maça 4 puan önde gireriz ligde kalırız
FoRzA SiVaS58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.04.2016, 19:45   #55
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 571 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

o şunu yapar bu bunu yapar aslında bizi ilgilendirmiyor gayserispor ısrarla biz düşelim diyor biz yok olmaz diyorduk artık durum farklı gayserispor bizden çok düşmek istiyor bırakın duşsun bugün Berabere kalarak bunuda ispatlamisken bjk macina full konsantre ve en az beraberlik parolası ile çıkalım BİZ AKİLLİ OYNARSAK ONLAR ZATEN BİZE YARDİM EDİYOR...
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.04.2016, 20:03   #56
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

artik suskunlugum yetti

konusacagim

sivasspor ligde kalacak bu sene

suskunlugum sivassporu unuttugum icin degil su an ki durumu yuzunden de degil isterse duselim biz 2. ligde olsak bile geri geliriz merak etmeyin karamsar olmayin adimiz yeter bizim, bir duzenimiz var onu da kimse bozamaz cok sukur

suskun kaldik cok uzun zaman cunku ben ayni anda dayimi teyzemi ve bircok yegenimi kaybettim hatta ben bile olebilirdim 3 kere ameliyat oldum biraz uzun ve zor bir donemdi yoksa sizleri kardeslerimi yanliz birakmazdim

sizler simdi bana diyebilirsiniz hayattini anlatma ama falan : ) ben de size diyorum ki sivasspor bizim hayattimiz o sivassporu bizler hep sevmeliyiz guvenmeliyiz onun icin gerekirse olmeliyiz

sivasspor turkiye 1. liginin degismez ismidir ve hep oyle kalacaktir
Alt 10.04.2016, 20:16   #57
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
HALIL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
artik suskunlugum yetti

konusacagim

suskunlugum sivassporu unuttugum icin degil su an ki durumu yuzunden de degil isterse duselim biz 2. ligde olsak bile geri geliriz merak etmeyin karamsar olmayin adimiz yeter bizim, bir duzenimiz var onu da kimse bozamaz cok sukur

suskun kaldik cok uzun zaman cunku ben ayni anda dayimi teyzemi ve bircok yegenimi kaybettim hatta ben bile olebilirdim 3 kere ameliyat oldum biraz uzun ve zor bir donemdi yoksa sizleri kardeslerimi yanliz birakmazdim

sizler simdi bana diyebilirsiniz hayattini anlatma ama falan : ) ben de size diyorum ki sivasspor bizim hayattimiz o sivassporu bizler hep sevmeliyiz guvenmeliyiz onun icin gerekirse olmeliyiz

Kardeşim başın sağolsun. Allah rahmet eylesin. Sana da geçmiş olsun. İnşallah hayırlı ömür nasip etsin sana Cenab-ı Hak.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tavatir'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.04.2016, 20:31   #58
Okka
Acemi Yiğido

53 Mesajına 112 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 378 Okka FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kayserinin kalan maçları sırasıyla Kasımpaşa D - Bursaspor E - Beşiktaş D - Akhisar D - Sivas E- Galatasaray. D ... Şimdi bunlarda Kayserinin kesin kazanır dediğiniz bir maç var mı? Bence yok

Hatta daha ileri bi tahmin yapıyorum. Maksimum alacağı puan 4. Tek korkum Gs nin rakiplerimize yaptığı kıyak...

Bizim iç sahada 4 deplasmanda 2 macimiz var. Bu deplasmanlardan biri Hanımın Çiftliği (Kayseri) Oraya ligde kalisimizi ve kayserinin dusmesin kutlamaya gidecegiz...

Evinizde Gençler ve Akhisar maçları deplasmanda Kayseri ve Belediye en az 9 puanı daha var bu takımın kimden aldığının hiç önemi yok.
Okka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.04.2016, 20:39   #59
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
artik suskunlugum yetti

konusacagim

Başın sağolsun.Geçmiş olsun.Yokluğunu hep hissettik.Varlığın bize hayat verir.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.04.2016, 20:51   #60
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 938 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
artik suskunlugum yetti

konusacagim

Başınız sağolsun Allah rahnet eylesin. Sanada geçmiş olsun yigido

Etiketler
beşiktaş, sivasspor

Seçenekler Arama
Stil