Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sloganlar bizi çok yaraladı
Alt 08.05.2016, 13:06   #11
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sloganlar bizi çok yaraladı

AYTAÇ AK,VOLKAN ÜNLÜ,DEVRAN AYHAN,SEZGİN BEKTAŞ,MUHAMMET ÇAĞLAR,TEVFİK ALTINDAĞ,FARUK BAYAR,SERDAR TOPRAKTEPE,HARUN AVGIN,HASAN YURT,FATİH TUTAR,TOLGA DOĞANTEZ,SERDAR AKDOĞAN,PETERM MBAMBA,YASİNÇAKMAK,FERHAT BIKMAZ,ERSEN MARTİN,CİHAN YILMAZ,İBRAHİMŞAHİN,ALİCAN,BOU ZZA,MEHMET NAS,CEYHUN ERİŞ,KAAN KONUK,SEDAT YEŞİLKAYA,DENNİS İVANOS,SANDRO MENDOCA,ABDURAHMAN DERELİ,SAİDO,ZİTA,KAMENAR,ERHA N GÜVEN,ABDULKADİR ÖZGEN,DOĞA KAYA,ROMAN BEDNAR,KAAN KILCI,AHMET ARAS,UĞUR AKDEMİR,EREN AYDIN,TİMUR,AHMET ŞAHBAZ,PEDROOLDONİ,AYKUT ÖZTÜRK,MAHMUT BEZGİN,FATY,ATİLLA YILDIRIM,BURÇAĞ,MURAT AKÇA,MUHAMMEDALİ ATAM,CANER BAĞ,KERİM ZENGİN,İBRAHİM YAY,MAHMUT BOZ,ATİLLA KOCA,BERK NEZİROĞLU,MUSA SİNAN,KEREM BÜLBÜL,SERDAR ÖZKAN,BATUHANKARADENİZ,PEKİN KÖŞNEK,DENİZ ÖKSÜZ,İ.TORAMAN,MAKOBUEY CHRİSSANTUS,ERTUĞRUL TAŞKIRAN,SERCAN YILDIRIM,STEFAN SENECKY,HERNAN RENFİGO,İBRAHİM SÜRGÜLÜ,HAKAN ÖZMERT,İBRAHİM KAŞ,YEKTA,ORHAN GÜLLE,İBRAHİM AKIN,ABOLA VS...... DAHA DENNİS,BİDE GSNİN ÖNLİBEROSU SAİDOYUDA YAZIYIM.Şimdi soru şu ,tüm yiğidolaradan bu isimleri kaçkişi hatırladı?ve sivasspora ne gibi katkı sağladı,bu oyunculardan alınıpta sivasspora katkı sağlayan ,satılırken sivasspora kaç tl katkı yaptı?çok saygıdeğer yöneticilerimizden şunun cevabını çok merak ediyorum,mademki heriş şeffaf bu kulüpte,yukarda adları sayılı oyunculara kaçpara ödendi,bu oyuncular sivasspora kaç puan kazandırdı,satılırken hangisi kaçparaya satıldı,bu oyuncularr hakkında bi gelir gider tablosu çıkarında merakımız giderilmiş olsun,ben yöneticilere alçakça küfredip,iftira atan gruptan olmadım ,olmayacağımda ancak bunu çok merak ediyorum,bu oyuncuların yıl yıl sivasspor bütçesine kaç tl lik bir yük getirdiğini çok merak ediyorum,kendi aklımca aslında 3 aşşağı 5 yukarı ortalama fiyattan bugünkü parayla kaçmilyon tl yük getirdiğini ,boşa giden paraları hesap ediyorumda ,gerçek olan rakam nedir bunu yönetimden bir abimiz açıklarsa sevinirim,ortalama 70 in üstünde boş beleş oyuncu saydım ,sayamadığım 1 okadar daha oyuncu çıkar,bir kulüp tarihinde bu kadar boş adam transfer edebilirmi?mesela 1 doğaya oynamadan 1 trilyon veriip yolluyorsunuz,bu para babanızın parası olsa bunu yaparmıydınız?bunu basın toplantısında sormayan tüm gazetecilerede slm yolluyorum.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.05.2016, 13:30   #12
DeSalvo58
Acemi Yiğido

78 Mesajına 161 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 352 DeSalvo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Dün duygusal bir basın toplantısı oldu. Buna rağmen Mecnun Başkan çok dobra şekilde sorulara cevap verdi, yeri geldiğinde isim vererek sert eleştiriler yaptı. Kimseden korkusu olmayan, dürüst ve mert bir başkana sahiptik(inşallah gelecek dönemde de devam eder). Söylenilen ikna sözlerinde ne kadar kararlı olduğunu göstermeye çalışsa da kendisinin duygusallaştığını o anlarda gözlemlemek mümkündü. Evet kalbi kırılmış maalesef ama içindeki Sivas ve Sivasspor aşkı 10 yıl önce nasılsa, 5 ay önce nasılsa, dünde öyleydi, şimdi de öyledir. Kendisi ''Başarısız olduk, başarısızlar gider'' diye bir söylemi oldu. Boş ağızlı taraftarın gereksiz sözleri belki de onu bu sözleri söylemeye itti. Mecnun Başkan'ın her zaman yanındayız. Mecnun Başkan eğer ki giderse bir çok Sivaslı ve Sivassporlu çok üzülecek, bu takımın taraftarlarını, bu şehrin insanlarını provoke etmek isteyen insanlar amacına ulaşmış olacak maalesef.

Bunun yanında da bir şey söylemek istiyorum. Mecnun Başkan ve Erdal Sarılar haricinde yöneticilerden hiçbirisi konuşmadı. Bu insanlar ne iş yaparlar öğrenmek isterim aslına bakarsanız...
DeSalvo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.05.2016, 13:33   #13
İLBEYLİ
Yeni Yiğido

İLBEYLİ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 İLBEYLİ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

iyi güzelde yalvardık yakardık ben msj bile atım resmi siteden afrikaya gidelim oyuncu seçelim ne okuyan ne bakan var Avrupa öncelik siyahi oyuncular derken biz gidiyor romadan veya saçma sapan yerlerden adam getiriyoruz futbol piyasasını kalbi afrika dır bu transfer politikasını yöneten istifasını istiyoruz biz başkandan istemiyoruz mecnun başkana canımız feda biz ne Sivaslılar gördük boş insan sivas %80 boş palavra yalancının tekidir Adam gibi adamlarda sivas terk etti gitti kuru sıkı anca sahip cıkın başkana yoksa ptt liğinde direk amatöre düşeriz
İLBEYLİ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.05.2016, 13:35   #14
İLBEYLİ
Yeni Yiğido

İLBEYLİ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 İLBEYLİ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
İLBEYLİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
iyi güzelde yalvardık yakardık ben msj bile atım resmi siteden afrikaya gidelim oyuncu seçelim ne okuyan ne bakan var Avrupa öncelik siyahi oyuncular derken biz gidiyor romadan veya saçma sapan yerlerden adam getiriyoruz futbol piyasasını kalbi afrika dır bu transfer politikasını yöneten istifasını istiyoruz biz başkandan istemiyoruz mecnun başkana canımız feda biz ne Sivaslılar gördük boş insan sivas %80 boş palavra yalancının tekidir Adam gibi adamlarda sivas terk etti gitti kuru sıkı anca sahip cıkın başkana yoksa ptt liğinde direk amatöre düşeriz
o söyleyişte biz olsaydık hepsi taraflı gazeteci
İLBEYLİ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.05.2016, 13:36   #15
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Başkanım, sloganlar sizi yaraladı, yanlış ve yetersiz transfer ile de Sivasspor'un bu hallere düşmeside biz taraftarları yaraladı.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.05.2016, 14:22   #16
Okka
Acemi Yiğido

53 Mesajına 112 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 378 Okka FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Abdurrahman dereli , Mehmet nas, cihan yılmaz( cio18) bunları nasıl bu gruba ekledim çok merak ediyorum.

Ayrıca senin hazirladigin bu listeyi fb bjk gs bursa ts Antalya ne kadar takım varsa hazırlasin bakalım. Yine aralarında en iyisi Sivas dersin. Koskoca barça arda yı aldı rekor fiyata performansı ortada...
Okka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.05.2016, 14:56   #17
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Okka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Abdurrahman dereli , Mehmet nas, cihan yılmaz( cio18) bunları nasıl bu gruba ekledim çok merak ediyorum.

Ayrıca senin hazirladigin bu listeyi fb bjk gs bursa ts Antalya ne kadar takım varsa hazırlasin bakalım. Yine aralarında en iyisi Sivas dersin. Koskoca barça arda yı aldı rekor fiyata performansı ortada...
yukardaki 3 oyuncunun sivasspora katkısı ne oldu onuda yazda bende öğrenmiş oluyum,elbetteki alınan her oyuncu tutacak,takıma katkı verecek diye bir şey yokda,takımı gençleştiriyoruz diye gönderilip iyerine adam alınmayan abdurahmanın ne katkısı oldu yazda öğrenelim ,bomboş kaleye gol atamayıp 15 yıldır şut çekmeyi öğrenemedim diye özeleştiri yapan Mehmet nasın faydasınıda yaz bi,kenarda çürümekten başka hayrı olmayan zaman zaman fırsat bıulduğunda oynayınca bazen güzel şutlar çıkaran cihanın ne faydasını gördün yazda onuda öğreniyim.abdurahmanın şampiyonluğa oynadığımız dönemdeki halini söylemedim zaten,34 yaşında geldiği zamanı dedim.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.05.2016, 15:16   #18
furkancfc
Tecrübeli Yiğido

furkancfc - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

414 Mesajına 689 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 680 furkancfc FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

6-7 tane kendini bilmezin çıkıp o lafları söylemisi ile Sivasspor ve Sivas'ı bırakmamalı Mecnun başkan. Bağımsız milletvekili adaylığı koysa Sivas'tan seçilecek birisidir kendisi. Sivas halkı o kadar seviyor. İnşallah bırakmaz.
furkancfc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.05.2016, 15:17   #19
Dark Force
Usta Yiğido

Dark Force - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 576 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 843 Dark Force FAZLA SÖZE GEREK YOKDark Force FAZLA SÖZE GEREK YOK

Başkan görevinin başında kalacaktır umudumuzda o yönde kongrede aday çıkacakmı çıkmıycakmı şehrin nabzını ölçme adına yapılacak bir kongre olacak aday çıkmazsa mecnun başkan takımı tekrar sahiplenir devam eder. Aday çıkarsa mecnun başkan bırakır.
Dark Force isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.05.2016, 15:59   #20
Okka
Acemi Yiğido

53 Mesajına 112 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 378 Okka FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yukardaki 3 oyuncunun sivasspora katkısı ne oldu onuda yazda bende öğrenmiş oluyum,elbetteki alınan her oyuncu tutacak,takıma katkı verecek diye bir şey yokda,takımı gençleştiriyoruz diye gönderilip iyerine adam alınmayan abdurahmanın ne katkısı oldu yazda öğrenelim ,bomboş kaleye gol atamayıp 15 yıldır şut çekmeyi öğrenemedim diye özeleştiri yapan Mehmet nasın faydasınıda yaz bi,kenarda çürümekten başka hayrı olmayan zaman zaman fırsat bıulduğunda oynayınca bazen güzel şutlar çıkaran cihanın ne faydasını gördün yazda onuda öğreniyim.abdurahmanın şampiyonluğa oynadığımız dönemdeki halini söylemedim zaten,34 yaşında geldiği zamanı dedim.

Burada abdurrahmanin futbolculugunu yorumlayacaksak boş işlerle uğraşırız. Mehmet nas oynadığı her maç özverili oldu kritik göllerde attı defansif orta saha olmasına rağmen en önemlisi takıma ornek oldu, cihan yılmaz karşıyaka dan aldin verdiğin ücret ortada katkısı da ortada ücretinin kat kat fazlasını verdiği kesin...
Okka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bizi, çok, sloganlar, yaraladı

Seçenekler Arama
Stil