Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor Transfer Haberleri 2016-2017
Alt 25.07.2016, 12:17   #341
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Sivasspor Transfer Haberleri 2016-2017

Alıntı:
sivaslıadem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Attila abi bir keşke bizim olsa dedin, birileri sazan gibi Gaspar'ı Sivas'a transfer etme derdine düşmüş sosyal medyada
Vay bee, ne kadar güçlü bir KALEM'im varmış

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.07.2016, 14:19   #342
59yigido58
Tecrübeli Yiğido

152 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 59yigido58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ahmet aras ve kadir bekmezci takıma kazandırılmalı bol altarnatifli bir kadromuz olmalı
59yigido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.07.2016, 21:39   #343
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bir öncekı yazdıgım makalemde hocamızın ısmını özköylü yerıne köylüoglu dıye sehfen yanlış yazmışım özürdılerım bız ısmı Osman olarak bıldıgımız ıcın soyısmıne fazla dıkkat cekmiyoruz hatamız burdan kaynaklanıyor
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.07.2016, 09:09   #344
legolass
Tecrübeli Yiğido

legolass - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

322 Mesajına 672 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 legolass FAZLA SÖZE GEREK YOKlegolass FAZLA SÖZE GEREK YOK

Kagıt üstünde bakıldıgında isim isim iyi oyuncular aldık. Ergin keles bu ligin iyi forvetlerinden. Leandrinhoyu zaten soylemeye gerek yok. Galip güzel super ligde oynarken bile keske alsak dedigim bir oyuncuydu. Ahmet cebe super ligde oynayacak kalitede disiplinli sert iyi oyuncu. Ayrıca kiradan dönen hakan aslan ve musa sinanda is yapar. John boye,oumari ve burhan gibi oyuncuları elde tuttuk. Osman hoca gibi bu ligi bilen kaliteli bir hoca aldık.Simdi sadece bu kadroyu oturtmak uyum saglamak ve EM ÖNEMLİSİ SUPER LİGE CIKMAK KALİYOR. Acıkcası bu kadar iyi transferler beklemiyordum.

Hayırlısı.
legolass isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı legolass'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.07.2016, 18:02   #345
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

bir dönem antalyaspor forması da giyen kamerunlu milli kaleci 26 yaşındaki sami ndockla anlaşmaya vardık...tansfer sezonu da böylece bizim için kapandı daha oyuncu alınmayacak.

Kaynak'tan çok dedidoku adresi :http://wowturkey.com/forum/viewtopic...046&start=1470
Alt 28.07.2016, 04:01   #346
kagansenbas
Acemi Yiğido

41 Mesajına 58 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 331 kagansenbas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yeni transferleri ne zaman izleyeceğiz. Hazırlık maçlarını yerel kanallar dahi göstermiyor. Gösteriş olsun diye ekran karartanlar gündem canlılığını kaybedip her şey normale dönünce nereye kayboldular. Bir sivasspor taraftarı olarak yerel kanallara sesleniyorum. Sivasspor'a gündem canlıyken değil her zaman sahip çıkın... Bu takım hepimizin..
kagansenbas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kagansenbas'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.07.2016, 10:35   #347
çorluluyiğido
Usta Yiğido

çorluluyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

504 Mesajına 972 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 451 çorluluyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

konya bursa eskişehir vs.antremanları hazırlık maçlarını yerel tv lerden gösteriyor hem de hd kalitesinde.bizimkiler 5 dk.lık bir video gösteriyor o da yağlı boya mübarek adamların yüzü görünmüyor kendilerini göğe çıkartıp ne büyük iş yaptık diye övünüyorlar.
çorluluyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı çorluluyiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.07.2016, 10:40   #348
Atalan
Yeni Yiğido

5 Mesajına 17 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Atalan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

SİVASSPOR TRANSFER DOSYASI

TEKNİK DİREKTÖR: Osman Özköylü (Buraya her yazdığımda bunu diyorum PTT 1.Ligde bir takım Süper Lige çıkmak istiyorsa doğru tercih Osman Özköylüdür. Bu ligi bilen önde basan pas oyunu oynatan içerde dışarda oyuna hükmeden bir takım izleyeceksiniz. Geçtiğimiz sezon Ads liderin sadece 4 puan gerisindeyken görevinden kovulmuştu. Sivasspor Osman hocaya sabrederse bu işin sonu mutlu son.)

KALECİ: Korcan Çelikay takımda kaldı. Altınordu'dan Tolgahan Açar transfer edildi. Sivasspor
en büyük sıkıntısı kaleci konusunda yaşayacağını düşünüyorum. Korcan ve Tolgahan hedefe oynayan bir takımın asla kalecisi olamaz. Tolgahan zaten kronik bel sakatlığı var. Korcan ise devamlılığı olmayan bir kaleci.

STOPER: İbrahim Öztürk , Joan Oumari , Joh Boye takımda kaldı. Boluspor'dan Hasan Hatipoğlu
transfer edildi. John Boye bu ligin çok üstünde bir oyuncu. 29 yaşında Gana Milli takımında
oynuyor. Kalıp kalmayacağı konusu hala belirsiz takımda kalırsa Sivasspor çok büyük iş başarmış olur. İbrahim Öztürk yıllardır Süper Ligde oynamış tecrübeli bir oyuncu. Takımda kalması Sivasspor için büyük avantaj olduğunu düşünüyorum bu ligi çok rahat kaldırabileceğini düşünüyorum. Sivaspor taraftarı bu sezon John Boye ile Oumari oynayacağını düşünüyor. Ben İbrahim ve Boye oynayacağı düşüncesindeyim. Oumari ise soğukkanlı bir oyuncu PTT 1.ligde hangi takıma koyarsak direkt oynayabilecek potansiyele sahip.
Hasan hatipoğlu ise Balıkesirspor'un PTT 1.Lige ve Süper Lige çıkan kadrosunda direkt oynayan agresif bir oyuncu. Ayakları çok iyi olmayan kazma olarak nitelendirebileceğimiz ama mücadele gücü ve arzusuyla iyi bir alternatif olacağını düşünüyorum.

SOL BEK: Ziya Erdal ve Emre Öztürk takımda kaldı. Ziyayı anlatmaya gerek yok. 2 sene önce
göstermiş olduğu performansla 4 büyüklerin gündemine aldığı bir isim. PTT 1.Ligde kalması şaşırtıcı. Emre ise 23 yaşından genç bir oyuncu. Erciyesspor 2012 yılından Süper Lige çıktığı dönemde Teknik direktör Osman Özköylü sayesinde şans bulmuştu 18 maçta forma giymişti. Aradan 4 yıl geçti Emre Öztürk çok fazla kendini geliştirmedi ama geçtiğimiz sezon devre arasına kadar Erciyes'te oynamıştı. Kötü takımın göze çarpan iyi oyuncularından biriydi. Bu sezonda iyi bir alternatif olacağını düşünüyorum.

Sağ Bek: Çağatay Çeken takımda kaldı. Akhisarspor'dan Ahmet Cebe transfer edildi. Ahmet Cebe transferi iyi transfer ama flaş bir transfer olduğunu düşünmüyorum. Ahmet Cebe 4 yıldır
Süper Ligde oynuyor. Geçmişte sürekli PTT 1.Ligde oynayan bir oyuncuydu. Yaşı zaten 33 PTT 1.lige dönmesine şaşırmamak lazım. En büyük özelliği hucuma çok fazla çıkan savunma anlamında kuvvetli olmasıydı ama geçen sezon Süper Ligde çok fazla zorlandı. Daha önce ortalama 3-4 sarı kart ile sezonu bitiren bir oyuncuyken geçtiğimiz sezon 10 sarı kart gördü. Yaşından dolayı geriyi dönüşelerde ciddi sorunlar yaşadı. PTT 1.Lig ideal transfer olduğunu düşünüyorum. Çağataydan ise daha çok umutluyum. 24 yaşında dinamik bir oyuncu. 3.Ligde Anadolu Üsküdar kupayı kaldırırken savunmanın sağında görev alıyordu. Bu sezon formayı kaparsa sürpriz olmaz.

Defansif ortasaha / Merkez ortasaha : Hakan Arslan takıma geri döndü.Yiğit İncedemir, Adem Koçak takımda kaldı. Galip Güzel transfer edildi. Geçtiğimiz sezon Kasımpaşa'da kiralık olarak oynayan Hakan'ın takıma göre dönmesi bence en büyük artı oldu. Oyunun iki yönünüde oynayan golü koklayan bir oyuncu. Hakan'ın direkt oynayacağını düşünüyorum. Adem ve Yiğit kesici özellikleriyle ön plana çıkan basit oynayan oyuncular. Osman hoca merkez orta sahada ayağı iyi olan oyunun iki yönünüde oynayabilen oyuncular sever. Galip Güzel ise nokta transfer olduğunu düşünüyorum. Osman hoca Osmanlıspor'u çalıştırırken transfer ettiği bir oyuncuydu. Ayağı iyi olan gole yakın bir oyuncu çok doğru transfer olduğunu düşünüyorum.

Sağ kanat: Burhan Eşer takımda kaldı. Musa ise kiralıktı takıma geri döndü. Burhan'ın takımda
kalması şaşırtıcı bir durum. Kafa olarak hazır olursa kalitesi bu ligin çok üzerinde olduğunu düşünüyorum. Musa ise PTT 1.Lig oyuncusu bu ligde her takımda iş yapabilecek potansiyele sahip. Kapalı savunmaya karşı adam geçebilen kilit açabilecek bir oyuncu. En büyük eksiği oyunun içerisinde çok olmaması ve bencil olması. Osman hoca Musayı törpülerse verim alabilir.

Sol kanat: Erkan Kaş ve Beykan takımda kaldı. Beykan'dan hiç bir şey olmaz kimse boşuna patlama beklemesin. Oyundan kopuk defansif anlamda hiç bir katkısı olmayan bencil işine geldiği gibi oynayan bir oyuncu. Erkan ise yetenekli hızlı teknik bir oyuncu. Osman Özköyle beraber fark yaratacağını düşünüyorum.

Ofansif Orta saha: Balıkesirspor'dan Kerim Avcı Anadolu Üsküdar'dan Cenk Sarıtaş transfer edildi. Kerim Avcı orta sahanın solunda ve arkasında oynayabilen uzaktan vuruşları ve kalitesiyle geçtiğimiz sezon göze batan bir oyuncu. Çok doğru transfer olduğu düşüncesidneyim. Cenk Sarış geçen sezon düşme potasından son anda kurtulan Anadolu Üsküdarın en önemli oyuncuydu. 29 maç 10 gol. 2 yıl önce Anadolu Üsküdar 2.lige çıkarken 34 maçta 19 gol atarak takımı sırtlayan isimdi. Osman Hoca bu sezon Anadolu Üsküdarı yakından takip ettiğini düşünüyorum 2 transfer yaptı.

Forvet: Jeronimo Barrales takımda kaldı. Adanaspor'dan Ergin Keleş Denizlispor'dan Leandrinho transfer edildi. Barrales sakatlıktan dolayı geçen sezon doğru düzgün izleyemedim o yüzden yorum yapmayacağım. Adanaspor Süper Lige çıktıysa başrol oyuncu Ergindir. Ergin son vuruşları iyi olan tam bir golcü olarak nitelendirdiğimiz tipte oyuncu. Leanrinho ise geçtiğimiz sezon kümede kalma savaşı veren Denizlispor'da 30 maçta 17 gol atarak takımı ligde tuttu. Son vuruşları iyi olan müthiş hızlı bir oyuncu. Sağ kanat sol kanat forvet bölgesinde de görev alan çok yönlü bir oyuncu. Bu sezon yapılan en doğru transfer olduğunu düşünüyorum.

GENEL ANALİZ: Sivasspor yönetimi sabrederse bu sezon Süper Lige çıkacağını düşünüyorum. Kaleci transferi yapılması gerektiğini düşünüyorum. Diğer bölgelerde sorun yaşayacağını düşünmüyorum. Ben iddiam bu sezon Sivas Süper Ligde. Transfer gelirse ekleme yapacağım.

NOT: Sivaslı değilim Sivassporluda değilim bu ligi yakından takip eden biriyim. Tüm takımların transfer dosyasını hazırlıyorum. Zamanım olursa burada paylaşacağım.
Atalan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 10 Kullanıcı Atalan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.07.2016, 11:01   #349
çorluluyiğido
Usta Yiğido

çorluluyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

504 Mesajına 972 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 451 çorluluyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu sezonki ideal 11in şu şekilde olacağını düşünüyorum:

-----------------korcan----------------
ahmet c.-----boye------oumari------ziya
-----------------------------------------
------------yiğit-----galip--------------
burhan---------beykan---------leandrinho
---------------barrales--------------------

yedekler:tolgahan-hasan-hakan-ergin-erkan-adem-kerim
çorluluyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda çorluluyiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.07.2016, 12:32   #350
flarcone
Acemi Yiğido

99 Mesajına 278 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 339 flarcone FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

beklediğim 11 ler

--------------------korcan------------------

ahmet-------boye--------oumari-------ziya

----------------yiğit--------------------------
---------hakan--------galip---------------

burhan------------------------beykan

---------------barrales--------------

savunma ve kale aynı..

-----------galip-----yiğit---------

---------------kerim-----------
hücum aynı.

savunma aynı.

--------yiğit------galip-------

burhan-------------------------beykan

-----------leo----baralles---------
flarcone isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda flarcone'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
haberleri, sivasspor, transfer

Seçenekler Arama
Stil