Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor Moral Buldu
Alt 16.08.2016, 02:54   #11
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1247 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Sivasspor Moral Buldu

Herkesin aksine ben Sivasspor'u çok iyi buldum. Osman Özköylü, bu ligin üzerinde bir hoca, neredeyse tüm takımlardan daha erken sezonu açtık ve Osman Hoca aşırı derecede takıma kondisyon yüklemesi yaptı. Hatta oyuncularmızın bir çoğu izinli günlerinde evden dışarı adım atacak hallerinin kalmadığını duyduk. Hal böyle iken Tokatspor maçında çok da rahat bir oyun beklemek bence hata olurdu.

Kendi sahasında tüm rakiplerini kendi yarı sahasına hapseden, Adanademir, Eskişehir gibi 3 - 4takıma karşı da deplasmanda zorlanacağımız bir Sivasspor izleyeceğiz.

Ahmet Cebe, Galip Güzel, Ergin Keleş ve özellikle Leandrinho takıma cuk oturmuş önemli katkılar yapacak oyuncular. Misafir olduğumuz bu lige fazla olduğumuzu her maç spor severlere izleteceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Başkan, hoca, yönetim ve futbolcular ellerinden geleni yaparken bizlerde yeni stadımızı doldurarak Sivasspor'un Süper Lige çıkışına destek olmalıyız.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Besyo_cu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.08.2016, 09:33   #12
dicanio
Acemi Yiğido

39 Mesajına 69 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 432 dicanio FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Oncelikle belirteyim maci izleme firsatim olmadi yapailan yorumlara baktigimda cok begenilmeyen bir sivasspor izlenimi edindim.Bana göre olumsuz elestiri icin cok erken bende yillardir prof olarak futbol oynadim futbolcu arkadaslar cok yogun ve tempolu bir kamp donemi gecirdi osman hocayida tanirim antramanlari yorucu gecer zaten futbolcular hazirlik karsilasmalarini pek sevmezler kamp doneminin vermis oldugu yorgunluk birde rakibinizin sizden 2-3 gomlek zayif olmasi maca olan konsantrenizi illaki olumsuz etkiler o yuzden tokatspor maci bir olcu olamaz asıl belirleyici mac boluspor maci olacak Allah utandirmasin insallah deplasmandan 3 puanla döner ve lige güzel bir baslangic yapariz
dicanio isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda dicanio'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.08.2016, 10:51   #13
yunus hediye
Yeni Yiğido

8 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yunus hediye FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Herkes eleştirmiş ama sivasspor sene cok can yakacaktır. ilk yarıda farklı 2.yarıda farklı bi 11 vardı. 2sinin ortasını bulup bu ligi domine edeceğiz
yunus hediye isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yunus hediye'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
buldu, moral, sivasspor

Seçenekler Arama
Stil