Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transferde Adı Geçenler
Alt 11.06.2011, 02:22   #611
ilker_8787
Yiğido

ilker_8787 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

66 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 679 ilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORilker_8787 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: Transferde Adı Geçenler

Alıntı:
eyupk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sanırım o ajan, kavga şiddet çıkartmak amacında, ben böyle anladım. kavgayla şiddetle sorun çözülseydi, firavun çözerdi sorunu.
Amaç sorun çözmek felan değil Eyüpcüm. Bunu bir kere geç. Dangalakça bir hareket bu. Bunda zaten hem fikiriz de, benim kızdığım bir diğer nokta insanların sabanoh'a karşı linç girişimi. Hele birisi demişki; "sabanoh bu siteye bir daha nasıl girecek". Buyur burdan yak. Eğer bir insan enayi değilse, ortaya söylenmiş bir enayi sözünden gocunmaz. Kimse kusura bakmasın.
ilker_8787 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 11.06.2011, 02:28   #612
terazi
Acemi Yiğido

terazi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 64 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 563 terazi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Her sey biti ic harbe basladik iyi vallah herkesin ozel hayatina kamerada koyalim
Tam olsun
terazi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda terazi'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.06.2011, 02:28   #613
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 863 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

Alıntı:
ilker_8787 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Amaç sorun çözmek felan değil Eyüpcüm. Bunu bir kere geç. Dangalakça bir hareket bu. Bunda zaten hem fikiriz de, benim kızdığım bir diğer nokta insanların sabanoh'a karşı linç girişimi. Hele birisi demişki; "sabanoh bu siteye bir daha nasıl girecek". Buyur burdan yak. Eğer bir insan enayi değilse, ortaya söylenmiş bir enayi sözünden gocunmaz. Kimse kusura bakmasın.
bu özel konuşmayı net üzerine yayan kişinin amacı bellidir, sabanohu rezil etmeye çalışmak ve işin kavgaya dönüşmesi için çalışmak. ama asıl rezil olan o konuşmaları net ortamına sızdırandır.
Alt 11.06.2011, 02:37   #614
ZiDaNe58
Usta Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.502 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 707 ZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekannt

hayalkafenin kopyala yapıştır yapmasını ben şahsen yakıştıramadım kendisine.hepimiz sivaslıyız sonuçta didişmenin bi anlamı yok bencede eleştirilere açık olmak gerekir.şabanoh yazmasaydı daha iyiydi ama herkes fikrini soylemekte serbert
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ZiDaNe58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.06.2011, 02:38   #615
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Konu hakkında genel uyarı:

Paylaşımlara karşı saygılı olalım, Üyelerimize karşı ve yaptıkları yorumlara düşüncesel olarak katılıp katılmamanız onlara hakaret etmeniz anlamına gelmediği için bundan sonraki durumlarda bizzat kendim müdahele edeceğim... Yiğidoya yakışır doğru yada asparagas paylaşımlara müdahele ederken lütfen kırıcı olmayın.. Alıntı yaparken (mini sohbette) genel ortamda değil kişini kendisi ile yukarıdaki kurallar çerçevesinde sohbet ve münazara ediniz.

Unutmayın sitemizden başka paylaşım yapacağınız ve düşüncelerinizi tartışacağınız başka bir ortam YOKTUR...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.06.2011, 10:46   #616
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

beyler halen bir adam gibi transfer yok mu ya???
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 11.06.2011, 11:24   #617
midnight58
Acemi Yiğido

midnight58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

15 Mesajına 25 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 526 midnight58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sabanoh geçenlerde şahit oldum dönüp geri bakmayacağım zamanımı çalamam ama grosicki transferinde olduğu gibi senin yine çıkıp hayal kafeden özür dilemen lazım adam herkes buraa baksın okusun demiyor onun yazma hakkı bu forum çerçevesinde varherkes saygı duyar duymak zorunda ama okumak zorunda deil birilerini kışkırtmak zorundada deil fransalı halil demişin devamını getirmişin fransalı halil saygının yanında yazıyıda okuyo inanıyorda haa inanmazda ama her sayfada hayal kafeden haber bekleyen bi mesaj okuduğuma göre ona artık dalaşmaman lazım hayal kafenin kopyaladığı sohbetide saygıyla karşılıyorum isim vermeden eleştirmek başka onun üstüne basa basa onu şikayet etmek başka..hayalin paylaştıklarını okumak zorunda deilsin okuyan var sen kafanı yorma böle şeylere sen inandığın kişilerle şe yapsın forumun tadını kaçırmayalım sonuçta sivaslıyız yakışmaz...
midnight58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda midnight58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.06.2011, 11:43   #618
üsküdar
Yeni Yiğido

üsküdar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üsküdar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Serdar Aziz
Volkan Yaman
Batuhan Karadeniz
Serdar Kurtuluş
İbrahim Akın
Ali Güzeldal
İlhan Parlak
Kerim Zengin
Ali Turan
bu adamları alsınlar sıvasa 3 yıl yeter hemde yıne sampıyonluga oynar
üsküdar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda üsküdar'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.06.2011, 11:54   #619
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1276 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

sabanoh bana yalaka demis alinmiyorum hic oyle bir durum yok gulup gectim

ben hayalkafeye inaniyorum ve guveniyorum tamam sen inanma oda senin gorusun saygim var ama ben sana kufur etmedim sende etme

neyse ben sucsuz oldugum halde basta sabanoh olmak uzere kimi huzursuz etiysem ozur diliyorum

ama bu isin icinde bir tek ben yokum herkez herkezden ozur dilemeli

ve sifirdan baslamamiz lazim

sivaslinin sivaslidan baska dostu yok kardeslerim
Alt 11.06.2011, 12:42   #620
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
ZiDaNe58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hayalkafenin kopyala yapıştır yapmasını ben şahsen yakıştıramadım kendisine.hepimiz sivaslıyız sonuçta didişmenin bi anlamı yok bencede eleştirilere açık olmak gerekir.şabanoh yazmasaydı daha iyiydi ama herkes fikrini soylemekte serbert
sayın arkadaşım kopyala yapıştırı ben yapmadım burdan ismini veremem bir arkadaşım bana yolladı ve öyle haberim oldu..zaten ben her gün siteye girebilen biri değilim...eğer bunca zamandır beni tanıyamadıysan helal olsun sana...

ikincisi ben eleştiriye açığım, yanlışım olunca da bunu düzeltmekten gocunmam bu bir erdemdir...ancak bu saygısızlık, karşısındaki insanı alaya alma boyutuna giderse buna açık değilim kusura bakmayın...ben bu sabonoh ve diallo nikli arkadaşları tanımam onlarla bi sorunum da yok ancak geçen transfer döneminden beri özellikle sabonoh arkadaşın benle bi alıp veremediği var???

üçüncüsü olayın başını ve daha öncesini iyice bi hatırlayın ve araştırın da kimin kimi linç etmeye çalıştığına siz karar verin....neyse bundan sonra bu olayın kapanması için daha bununla ilgili bişey yazmayacağım…

dördüncüsü de yakın zamana kadar bir kaç haber daha paylaştıktan sonra siteden elimi eteğimi çekeceğim, ilgili arkadaşlar ve buna seyirci kalanlar , site yönetiminden bu arkadaşlara müdahale etmeyenler bayram eder artık....
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
adı, atilla, bekliyor, bizden, cerny, cihan, dÖrt, geçenler, geliyor, gözle, karsiyaka, kivanc, ordu, semir, serdar, sivassporda, sivasta, stilic, takimindan, tamam, taraftar, temmuzda, transferde, transferleri, yolda, önce, özkan

Seçenekler Arama
Stil