Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Yaptıklarım unutulmasın
Alt 02.03.2016, 07:39   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Yaptıklarım unutulmasın

Aatif, Antalya maçında gelen tepkiler hakkında içini FANATİK'e döktü: 3.5 yıldır buradayım. 50'ye yakın gol attım, o tepkileri camiaya mal edemem ama hakaret edilecek bir şey yapmadım. Eto'o bile bana, “En iyilerden biriydin” diyerek moral verdi.

Taraftarı önünde, Antalyaspor’la golsüz berabere kalan Sivasspor’da maç sonunda takımın yıldız ismi Aatif taraftarlardan tepki görmüştü. Yaşananlar sonrası büyük üzüntü yaşayan Aatif, duygularını FANATİK’le paylaştı: “Tepkilerden dolayı çok üzgünüm. Nedenini de tam olarak anlamış değilim. Geçen hafta Konya deplasmanında bir fırsatı değerlendirememiştim. Sanırım bunun hırsıyla bazı taraftarlar, bana bu şekilde davrandı.”

Camiayı ayırıyorum

“O an elbette çok kızgındım, ancak şu an daha iyi durumdayım. Antalyaspor maçında elimizden geleni yaptık ama olmadı. Küfürlü protestonun faturasını, Sivas camiasına ya da taraftarlarına kesemem. Ancak bana tepki gösterenlere de, bu takım için neler yaptığımı hatırlatmak istiyorum.”

Eleştiri olur ama...

“3.5 yıldır buradayım. 50’ye yakın gol attım, birçok asist yaptım, Sivas tarihinin ligdeki ilk gol kralıyım. Tepki olabilir, kötü oynadığım için insanlar bana kızabilir ya da eleştirebilir. Ama hakaret edilecek hiçbir şey yapmadım. Başkanımız, hocamız ve arkadaşlarım bana yanımda olduklarını söylediler.”

Mourinho haklıymış

“Eto’o’ya da teşekkür diyorum. Çok büyük bir futbolcu. O an bana yapılan haksızlığı fark etti ve yanıma gelip, ‘Sen iyi bir futbolcusun. Sakın üzülme. Bu maçta en iyi oynayanlardan biri de sendin’ diyerek moral verdi. Mourinho’nun bir sözü var, ‘Futbolda geçmiş çabuk unutulur’ diye. Ne yazık ki futbol böyle; daha dün yaptıklarınız, bugün unutuluyor. Önüme bakmak zorundayım. Şu an tek düşüncem, Sivas’a kalan maçlarında yardımcı olmak, geleceğime sezon sonunda karar vereceğim.”

M.Çağrı Davran

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Yaptıklarım unutulmasın
Alt 02.03.2016, 08:08   #2
schahin
Acemi Yiğido

33 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 400 schahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yaptıklarım unutulmasın

Sayın Atıf bey sanırım hiçkimse senin şahsını veya geçmişte yaptıklarını eleştirmiyor. Son zamanlardaki bencilliğini takım zor durumdayken hala kendini düşünmeni eleştiriyor
schahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı schahin'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.03.2016, 08:15   #3
kimyamurat58
Acemi Yiğido

22 Mesajına 34 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 491 kimyamurat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Atıf sen futbolun ile ne kadar büyük bir oyuncu olduğunu gösteriyorsun, ben bir Sivaslı ve Sivasspor sevdalısı olarak seni çok seviyorum bence sen Sivasspora adını altın harflerle yazılması gereken bir futbolcusun..

Unutma her yarde bu tür anlık patlamalar olabilir bu taraftarlardan bazıları yıllarca takım kaptanlığı yapmış memleketimiz insanı Hayrettin'e bile hakeret etti memleketin insanı olan Rıza Çalımbaya hakaret etti..
kimyamurat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kimyamurat58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.03.2016, 08:28   #4
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 598 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Atıf'ın bir arpa boyu yol alamayacağını gösteriyor bir açıklama. Özeleştiri yok sorumlu o değil hep başkaları. Bu maç mücadele etmiş iyi oynamış olabilirsin ama iki senedir bencilliğin yüzünden takımın dengesi bozuldu, artık futbolcular senden pas gelmesini dahi beklemiyor , lütfedip pas atsan da onları zor durumda bırakacak sert, isabetsiz paslar atıyorsun. Senin gibi yetenekli futbolcu devamlı geriye giderse hep böyle geçmişle avunur. Bu taraftar hata yaptığında da alkışlamasını bilir yeter ki iyi niyetli ol yeter ki bencil olma .
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı mishka'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.03.2016, 08:36   #5
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Üstad mourinho yine gönlümüzü fethetti futbolda geçmiş çabuk unutulur diye atıf beyde nerden geldiğini unutmuş görünüyor
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı stain'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.03.2016, 08:42   #6
Elbeyliliyiz
Tecrübeli Yiğido

189 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Elbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer Anblick

Atıf ile Selfi çekindik çok mütevazı bir insan Çarşıda, Kalitesi tartışılmaz bir oyuncumuz, Sergen Antrenmanı Taraftara kapattığı için fazla görememiştik.
Elbeyliliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.03.2016, 08:45   #7
Mehmet ATEŞ
Yiğido

Mehmet ATEŞ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

109 Mesajına 190 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 Mehmet ATEŞ Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

ligdeki bulunduğumuz durum nedeniyle taraftar kadar futbolcularda gergin özellikle taraftarımızın daha sağduyulu olması gerektiğini düşünüyorum bizi başarıya götürecek futbolcular bunu unutmamalıyız henüz ligden düşmedik tekrarlıyorum içimdeki inanç devam ediyor mersini yenersek inşallah düşmeyeceğiz.
Mehmet ATEŞ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.03.2016, 09:50   #8
kadirakin58
Tecrübeli Yiğido

kadirakin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

328 Mesajına 596 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kadirakin58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Atıf ne yapsin, yaninda adam gibi forvet mi var. Bencil oynayacak tabi ki.
Alt 02.03.2016, 10:01   #9
baliliiiiii
Yiğido

91 Mesajına 133 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 584 baliliiiiii FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Karakter ve futbolcu olarak suan sivasspor un en iyisisin...
KRALLLLLLL
baliliiiiii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda baliliiiiii'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.03.2016, 10:18   #10
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1247 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Hakikaten geçmiş çabuk unutuluyor...

Hatırlarmısın Aatıf, Fransa'da, 2007 - 2008 yılında Sedan takımında 2. ligde düzenli oynayamadığın için ertesi sezon Fransa 3. Lig takımında Sannois-St-Gratien'e transfer oldun ve o takımla da 3. ligden düştün,

5 yıl önce yani 2011 yılında Nancy'de sadece 1 maça ilk 11'de çıktın ve 2011-2012 sezonunda taaaaaaaaa Bulgaristan Chernomoretz Burgas'takımına transfer oldun orada çok iyi işler yaptın ve transfer profesörü Rıza ÇALIMBAY sayesinde Sivasspor'a transfer oldun ve hayatın tamamen değişti.

Daha 5 - 6 sene önce Fransfer 2. lig ve 3. liglerinde oynayan 4 sene önce Bulgaristan'da forma giyen bir oyuncu olarak geçmişini en çok senin unutmaman gerek.

Sende Sivasspor'a çok şey verdin bunları anlatmaya yazmaya gerek yok ama yeteneğin ile performansın doğru orantıda değil taraftarın isyanı da buna, bu sezon takıma 7 - 8 puan kazandırdıysan bir o kadar puanın da kaybedilmesine doğrudan etki yaptın. Bir çok net pozisyonda pas vermedin.

Antalya maçındaki olay hem taraftara hemde sana umarım ders olmuştur. Sen bu takımın kaptanısın ne kadar 5- 10 kişi tarafından eleştirilsen, yuhalansan da taraftara el kol hareketi yapmaya hakkın yok.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 17 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
unutulmasın, yaptıklarım

Seçenekler Arama
Stil