Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Kabul Edelim, Sistem Artık İşlemiyor!
Alt 24.02.2014, 15:46   #21
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1039 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Kabul Edelim, Sistem Artık İşlemiyor!

Carlos'u suçlamaya gerek yok yeterli transferleri ara transfer döneminde gerçekleştirmeyen yönetimin suçu bu. Carlos Pedro'yu istedi tamam orasını hepimiz kabul ediyoruz fakat bir forvet daha istemişti o alınmadı.

Carlos şuan başarılı gidiyor ligde ki konum ortada. Fakat en büyük hatası evimizde oynadığımız futbolu deplasmanda hücumcu takımlara karşı oynaması ve çok fazla açık vermesi. Deplasman taktiğini değiştirmesi gerek biraz daha geride duran bir takım olmalıyız. Yediğimiz gollerin %80'i atağa kalkarken defansımızda yakalanan boşluklardan.
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.02.2014, 15:56   #22
psychology58
Tecrübeli Yiğido

psychology58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

400 Mesajına 810 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 532 psychology58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
poolat58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
isim vermek doğru olmaz arkadaşlar, umarız sorunu tatlıya bağlamışlardır.
Kardeşim bu futbolcuların kim olduğunu çok merak ettim. Eğer özelden yazabilirsen kimseyle paylaşmam söz veriyorum sana.
psychology58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.02.2014, 10:17   #23
58megayigido
Tecrübeli Yiğido

58megayigido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

193 Mesajına 319 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 509 58megayigido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bizim kadromuz malesefe kısıtlı zaman zaman bu tip sorunlarla karşılaşacağız kadir diye bir oyuncumuz var ama çok top kaybediyor geçen senede çok yaptı bunları fakat carlos kadirin yerine sahaya süreceği yedek bir oyuncumuz malesef yok aynı şeyler adem için de geçerli ademde yaptığı tek şey al gülüm ver gülüm bögle topcu olmaz en sonunda kaptırıyorlar ve kaptırmaya mahkumlar topu istanbulda yasayan sivaslı olarak hemen hemen her maçına gittiğim sivassporun k.paşa maçınada gittim ama hüsrana uğradım k.paşa seyircisini ayrıca tebrik ediyorum takımımızın kapasitesi sınırlı buraya kadar biz bu oyuncularla geldik ama oyuncu değiştirdiğimizde sorun yaşıyoruz geriye düştüğümüz maçları çeviremiyoruz bir türlü vede herseferinde ilk golu yiyyoruz.
carlosun yapacağı çok birşey yok demek istediğim as takımdan 1 veya 2 oyuncu olmasın her maç hüsranla bitiyor bütün suç yönetimini diyorum ben dua ediyorum carlos gitmesin
Alt 25.02.2014, 23:10   #24
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 712 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Kesinlikle katılıyorum.Önde basan her takım bizi rahat yener.Evde iyi oynamamızın sebebi rakip takımlar oyunu geride kabul ediyor ve bizde istediğimiz oyunu oynayabiliyoruz.Deplasmanda ise rakipler sürekli pres yapıyor ve ortaya saçma sapan bir takım çıkıyor.

Futbolcuların saha içerisindeki bencil davranışları,gördükleri basit kartlar ve söylenenler doğruysa eğer antrenman da ki kavgadan Carlos'un disiplini tamamen kaybettiği anlaşılıyor.Herkes nerede olduğunun farkına varmalı biran önce.
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Respect58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.02.2014, 23:29   #25
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
Respect58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kesinlikle katılıyorum.Önde basan her takım bizi rahat yener.Evde iyi oynamamızın sebebi rakip takımlar oyunu geride kabul ediyor ve bizde istediğimiz oyunu oynayabiliyoruz.Deplasmanda ise rakipler sürekli pres yapıyor ve ortaya saçma sapan bir takım çıkıyor.

Futbolcuların saha içerisindeki bencil davranışları,gördükleri basit kartlar ve söylenenler doğruysa eğer antrenman da ki kavgadan Carlos'un disiplini tamamen kaybettiği anlaşılıyor.Herkes nerede olduğunun farkına varmalı biran önce.
Yani Sivasspor prese gelemiyor ?????
Rakip geri cekilecek ancak oyle kazaniriz ?????
Avrupaya gidersek ve rakip presli oynarsa kesin 10 gol yeriz ????
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.02.2014, 18:53   #26
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

kavga olayını ben de duydum, sanırım doğruluk payı var...ama sistemin çöktüğü konusuna katılmıyorum...burada suçlama sırası yapacak olursak Carlosu en son sıralara koymamız gerekir...yönetimnden istediği transferlerin hangisi gerçekleştirildi? başkan dışında hangi yönetici gerçekten takımın herşeyiyle ilgilendi? Carlos gibi bir marka getiriyor ve avrupa hedefi koyuyorsan kusura bakma en kötü 2 iyi transfer yapmak zorundasın, boş beleş toplamak değil..

bu kısıtlı kadronun başarılı olması için yapılmak zorunda olan 2 şey var:

1- ilk 11'de oynayan futbolcuların yarıdan fazlasının istikrarlı olması ve iyi performans göstermesi..

2- Carlosun zaman zaman ısrar ettiği inatlardan ve yanlışlardan vazgeçmesi...

-bunun dışında başka alternatif yok, çünkü transfer yapamadık, yedek kulubesine güven yok gibi...
Alt 26.02.2014, 20:25   #27
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 718 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

doğu kardeşim, ben Carlosun seneye bızımle olacagına ınanmıyorum, bence bu yuzden transferı de o yaptırmadı, benım kurdugum takım yenı hocaya ters gelebılır, bosuna para harcamayın gıbısınden bırseyler soyledı yonetıme bence. Eskı enerjısı de kalmadı takım 4. Golu yıyor, daha soyunma odasından yenı cıkan carlos donup bakmıyor bıle, bos vermıs gıbı bır goruntusu var.
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.03.2014, 09:14   #28
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 936 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Böse Cevap: Kabul Edelim, Sistem Artık İşlemiyor!

Fenerbahçe'yi yendiğimiz hafta bu sayfalarda, benim dışında herkes HAVALARDA uçuyordu ! Şampiyonlar ligi, UEFA filan diyorlardı !

Ben de şunu demiştim ısrarla : "Kadro kuruluşu, ara transferler ve oyun sistemimiz çok yanlış. F.Bahçe'yi HAKEM sayesinde yendik. Kendimizi kandırmayalım. Bu sistemle hiçbir şey yapamayız ! "

Keşke haklı çıkmasaydım ...
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Kokomo'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.03.2014, 11:43   #29
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
Kokomo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Fenerbahçe'yi yendiğimiz hafta bu sayfalarda, benim dışında herkes HAVALARDA uçuyordu ! Şampiyonlar ligi, UEFA filan diyorlardı !

Ben de şunu demiştim ısrarla : "Kadro kuruluşu, ara transferler ve oyun sistemimiz çok yanlış. F.Bahçe'yi HAKEM sayesinde yendik. Kendimizi kandırmayalım. Bu sistemle hiçbir şey yapamayız ! "

Keşke haklı çıkmasaydım ...
yendiğimiz zaman kimsenin çıtı çıkmıyor ama yenildiğimiz zamanda hakemin ne anası kalıyor ne avradı takımı eleştirende İstanbul takımları yalakası sivasspor düşmanı nerdeyse ellerinden gelse sivasdan kovalayacaklar hayatında maça gitmemiş adam kalkmış klavye edebiyatı yapıyor

Etiketler
artık, edelim, kabul, sistem, İşlemiyor

Seçenekler Arama
Stil