Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yeni Sezon Ürünleri
Alt 20.05.2014, 01:44   #11
bahbaba58
Tecrübeli Yiğido

bahbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

368 Mesajına 821 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 490 bahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: Yeni Sezon Ürünleri

Alıntı:
PETKOVİC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sanki alacak taraftar var!
Sen almazsan BEN Alırım merak etme...
bahbaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda bahbaba58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.05.2014, 08:15   #12
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 946 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Süper Lig'de 10. sezonumuza giriyoruz. Artık bu ligin değişmezlerinden, temel taşlarından oldu Sivassporumuz. Bu konuda büyük katkıları olan yönetim kuruluna ve başkanımıza teşekkür ederiz.

Ancak kangren olup çözülemeyen birkaç problem var. Bunlardan birisi de lisanslı ürünler. Her sezon Sivasspor kulübü lisanslı ürünleri piyasaya sürmekte çok geç kalıyor. Geç de olsa çıkan ürünlerin çeşitleri çok az olup kalitesi sorunlu oluyor. Sonra da maalesef taraftara sitem ediliyor.

Bu sezon umarım bu sorunları yaşamayız. Geçmişten biraz ders çıkarmış olmak gerekmez mi? İnşallah bu sezon Haziran ayında yeni sezon ürünleri satışa çıkar.

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda BOUN'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.05.2014, 08:23   #13
Chahechouhe
Yeni Yiğido

Chahechouhe - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Chahechouhe FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ürün kadar ürünü pazarlama şekli de önemli. sivasspor.com.tr'nin hiç bir albenisi yok.Web sitesi sığ bir tasarımla yapılmış, fotoğraf çekimleri çok kötü.Bannerlar değişmeli.
Chahechouhe isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Chahechouhe'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.05.2014, 08:49   #14
58_Buğra_98
Yiğido

58_Buğra_98 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

417 Mesajına 1.155 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 58_Buğra_98 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Yurtiçi ve yurtdışından gurbetçilerimiz gelmeden yeni ürünler satışa sunulmalı. Albenisi olan bir şekilde satışlar yapılmalı ki, kulübe ve SİVASSPOR'a faydası olsun. Ufak da olsa transfer ücretine katkı sağlasın. Ona olmazsa kasaya az birşey para zamanında girmiş olsun.

Aynı şekilde bu sene artık kombineleri de daha ugun daha cazip fiyatlarla satışa sunsunlar. 250-300 TL ile 2000 tane satacağına 150 TL yapıp 3000-4000 tane satılsın daha iyi olur düşüncesindeyim.

Bir diğer konu da MARKA'yı takdir ediyorum. ALLAH razı olsun SİVASSPOR'a iyi destek veriyor. MARKA'dan bir şey rica edeceğim. SİVASSPOR kartı çıkartsın, nasıl OPET kart SHELL kart var veya diğer kartlar var puan biriktiren aynı onlar gibi ama şahsa değil (kart sahibine değil) SİVASSPOR'a para kazandıran bir kart çıkartsalar. Bir ilke adım atsalar çok iyi olur düşüncesindeyim. Yaptığın alışverişin % 1'i mi olur % 5'i mi olur? SİVASSPOR'a kalacak, MARKA logosu ve SİVASSPOR adı ile amblemi ile bir kart çıkarılmasını öneriyorum.

Herşey SİVAS için herşey SİVASSPOR için herşey gelecek güzel günler için.
58_Buğra_98 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58_Buğra_98'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.05.2014, 13:04   #15
Soyözen
Tecrübeli Yiğido

440 Mesajına 1.173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 503 Soyözen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Evet yine aynı mevzuya dönüyoruz... Bu konuda o kadar yazdık çizdik ama nafile. Bu işin düzlüğe çıkacağına dair pek umudum yok nedense. "Aha işte ne güzel, nesi var bu ürünlerin?" anlayışından mıdır nedir, eli yüzü düzgün ürün göremez olduk.

Ayrıca diğer lisanslı ürünleri bir kenara koyacak olursak, şu formalar da inşallah bu sezon düzgün olur. Bu sene her memlekete gittiğimde forma alayım diye girdim, içime sinmedi, sezonu formasız kapattım. Eskilerin yanına yenisini eklemedim. Hala en düzgün formamız zamanında Diadora'nın yaptığı formamız. Ondan sonraki Adidas'ların hepsi uyduruk oldular, destek olmak için aldım. Bu sene protesto ettim almadım. Bu konu atla deve olmasa gerek, diğer kulüpler nasıl yapıyorsa biz de öyle yapmalıyız...

Bu sene tek umudum Avrupa'ya gidiyor olmamız ve Roberto Carlos faktörü. Zaten eğer bunlara rağmen bu sene düzen tutmazsa bu iş, bir daha da kimse bir şey beklemesin.
Soyözen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Soyözen'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.05.2014, 19:54   #16
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
PETKOVİC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sanki alacak taraftar var!
lafa bak çay demle. biz ne diyoruz bu ne diyor? birader yenilgiyi kabullenen kişinin zafere ulaşması imkansızdır. niyetin yoksa tabi gidip almazsın. önce sen kendin "ben varım" diyeceksin. sana ne başkasının alıp almamasından?!

ne diyor necip fazıl üstad:

'Kim var? ' diye seslenilince, sağına ve soluna bakmadan fert fert 'ben varım! ' cevabını verici, her ferdi 'benim olmadığım yerde kimse yoktur! ' fikrini besleyici bir dâva ahlâkına kaynak bir gençlik...

bize böyle bir gençlik, böyle taraftar lazım.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.05.2014, 03:36   #17
AYIBOAN
Acemi Yiğido

AYIBOAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

60 Mesajına 90 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 532 AYIBOAN FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivasspor.com.tr açıldığından beri bu sezonki "gri forma"nın satışa çıkmasını bekliyorum.
1-2 kerede mail attım; gelecek, olacak dediler.
Gelmeyecekse gelmeyecek deseler, hiç içime sinmese de serim bozulmasın diye beyza formayı alırdım.
Alt 21.05.2014, 17:46   #18
Soyözen
Tecrübeli Yiğido

440 Mesajına 1.173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 503 Soyözen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Az önce baktım, birkaç yeni ürün eklenmiş:

- 4 tane yastık eklemişler. renkleri ve tasarımı güzel değil. Gerçekten hiçbir albenisi yok. Kırmızı renkli yastıkların üstüne logo falan basmışlar ama o da şöyle olmuş, dikdörtgen bir tasarım yapıp (yani duvar kağıdı benzeri) bunu doğrudan yastığın üzerine basmışlar.

- 4 tane kupa eklemişler. Bunların ikisi sihirli denilen türden, yani içine sıcak bir şey koyunca rengi açılıyor, soğuyunca siyaha dönüyor. Onların birisi baya güzel ama diğerinin tasarımı yok, sadece logo var. Düz kupa bardakların tasarımı da süper olmasa da idare eder.

- 1 tane kanvas tablo saat eklemişler. Güzel ama onda da pek tasarım falan yok.

- 1 tane mouse pad eklemişler. Pek kullanan kalmadı artık ama güzel yine de. Yalnız mouse pad'i 15 liraya satmak biraz saçma olmuş.

- 2 tane de yapboz eklemişler. Takdir ettim, değişik bir ürün özellikle çocukları arma ile tanıştırmak için güzel. Yalnız burada da gözden kaçan nokta, tasarım o kadar düz ki o yapbozu yapmak çok zor olur. Yani düşünsenize, tamamen düz kırmızı renkli bir sürü parça. Bence maçlardan önce çekilen ilk 11 fotoğrafı falan gibi daha karışık bir fotoğraf seçilse daha güzel olurdu.

Diyeceksiniz ki hep eleştirmişsin, en olumlu şeyi söyleyeyim: logomuz düzgün. Yani tüm yeni ürünlerin üzerinde olması gerektiği gibi logomuz düzgünce basılmış. Fakat bu ürünler tekstil ürünleri için beklentinin boşa yükselmemesi gerektiği anlamına mı geliyor, bunu bekleyip göreceğiz.
Soyözen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.05.2014, 20:55   #19
dülger58
Tecrübeli Yiğido

dülger58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

119 Mesajına 183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 663 dülger58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Taraftarlar fazla ilgi göstermediginden ve sivaslı hemşerilerimizin maddi durumlardan kaynaklı ürünlerin kaliteleri fazla iyi olmuyor.En azından sivas dışındakiler için kaliteli ve ilgi çekici ürünler bekliyoruz...
dülger58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.05.2014, 00:33   #20
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

mecnun başkan sivasspor bütçesinin önümüzdeki sezon 50 milyon tl olacağını söylemiş. sivasspor'un birkaç yüzbin lira para bulamadığı günlerden bugün 50 milyon bütçenin konuşulduğu günlere geldik. Allah razı olsun, mecnun başkanın büyük emekleri var.

peki ey siz sivassporlular, her yıl en az birkaç yüz liralık sivasspor ürünü alsanız ve bu çorbada tuzunuz bulunsa fena mı olur?

ve siz sivasspor yönetimi, siz de bir zahmet insanlara para harcatacak ürünleri piyasaya süreseniz, ölür müsünüz?
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
sezon, yeni, Ürünleri

Seçenekler Arama
Stil