Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Batuhan: "Yeni sayfa açtım.."
Alt 20.07.2014, 15:16   #11
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 695 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Batuhan: "Yeni sayfa açtım.."

Bu konuda 32 yorum vardı noldu ya?
Alt 20.07.2014, 15:30   #12
Turan 59
Usta Yiğido

Turan 59 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 860 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 771 Turan 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISITuran 59 COK SEVILEN BIR KISI

Son derece yanlış bir transfer.Yorumlardan anlaşılacağı gibi taraftarların çoğunluğu bu transfere karşı.Batuhan efendi dikkat et sayfaları karıştırmayasın benden sana dost tavsiyesi,geçmişte senin gibi konuşanları çok gördük.
Turan 59 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Turan 59'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.07.2014, 15:34   #13
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

batuhanın geçmişte yaptıklarına bakmamak lazım,bjk gibi ts gibi takımlarda bile disiplinsiz davranışları olmuştu,yeteneklerine zaten kimse bişey demiyor,evlendi artık sorumlu adam oldu,üstelik cebinden para verip bonservisini alıp sivasspora gelmeyi kendi istedi,r.carlosa artistlik yapacağına inanmıyorum,sivasspora faydalı olacağına inanıyorum,son vuruşları çok iyi ,enazından yeni gelecek forvetle ,utaka ,ahmet aras la ,birlikte sivasspor forvet hattında sıkıntı yaşatmıyacaktır, ben umutluyum batuhandan
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.07.2014, 15:54   #14
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1061 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
Turan 59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Son derece yanlış bir transfer.Yorumlardan anlaşılacağı gibi taraftarların çoğunluğu bu transfere karşı.Batuhan efendi dikkat et sayfaları karıştırmayasın benden sana dost tavsiyesi,geçmişte senin gibi konuşanları çok gördük.
Biraz toleranzli olsak hic bir kaybimiz olmaz.Bu cocuk Besiktas´ta basariyi cok genc yasda yakaladi sonra Istanbul geceleri ona dar gelmeye basladi ve basariyi yakaladigi kulüp biletini kesti, Eskisehir´e kiralik verdi.Sonrasi herkesin malumu baba ocagi Trabzon ve Elazig´a kiralik verilisi ve Sivas´a transferi.
Sivasspor´a transferinde Mecnun baskan ona bilhassa yardimci oldu.

Simdi asil konuya gelelim bu cocuga gencliginde yaptiklarindan ötürü kinmi güdelim?,yoksa gencti su anda EVLENDI dogruyu buldu deyip Batuhan´dan,gercek Batuhan gibi oynamasinimi isteyelim.

Batuhan Sivasspor´a gelmeden önce baskandan söz aldiysa oda bunun karsiligini mutlaka verecektir Turan59 arkadasim.

Bekleyelim ve görelim biraz SABIR ve HOSGÖRÜ ile hic birsey kaybetmeyiz.Batuhan Sivasspor camiasinda basariyi yakalayacaktir...
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.07.2014, 16:09   #15
dülger58
Tecrübeli Yiğido

dülger58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

119 Mesajına 183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 663 dülger58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

İnşallah sivassporumuza ve kendisine faydalı olur...
dülger58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı dülger58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.07.2014, 23:27   #16
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Biraz toleranzli olsak hic bir kaybimiz olmaz.Bu cocuk Besiktas´ta basariyi cok genc yasda yakaladi sonra Istanbul geceleri ona dar gelmeye basladi ve basariyi yakaladigi kulüp biletini kesti, Eskisehir´e kiralik verdi.Sonrasi herkesin malumu baba ocagi Trabzon ve Elazig´a kiralik verilisi ve Sivas´a transferi.
Sivasspor´a transferinde Mecnun baskan ona bilhassa yardimci oldu.

Simdi asil konuya gelelim bu cocuga gencliginde yaptiklarindan ötürü kinmi güdelim?,yoksa gencti su anda EVLENDI dogruyu buldu deyip Batuhan´dan,gercek Batuhan gibi oynamasinimi isteyelim.

Batuhan Sivasspor´a gelmeden önce baskandan söz aldiysa oda bunun karsiligini mutlaka verecektir Turan59 arkadasim.

Bekleyelim ve görelim biraz SABIR ve HOSGÖRÜ ile hic birsey kaybetmeyiz.Batuhan Sivasspor camiasinda basariyi yakalayacaktir...
Sayın dumanlı kardeşim senin o güzel hatırın için Batuhan'ın durumunu biraz SABIR ve HOŞGÖRÜ ile bekliyeğim yeterki sen kızma
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.07.2014, 00:25   #17
eurovision
Tecrübeli Yiğido

eurovision - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

130 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 441 eurovision FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben batuhandan umutluyum eskişehirde iyiydi ve ordaki günlerine döner hatta dahada iyi olacağına inanıyorum
eurovision isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eurovision'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.07.2014, 02:36   #18
psychology58
Tecrübeli Yiğido

psychology58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

400 Mesajına 810 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 531 psychology58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Batuhan haberi ilk çıktığında çok ön yargılı yaklaşmıştım ancak zaman geçtikçe benim ön yargılarım kırılmaya başladı. Bunda başkanımızın Batuhan'ın transferiyle bizzat ilgilenmesi etkili oldu. Bence Batuhan bu sene çok güzel işler yapacak, kendisini ispatlayacak ve milli takımın forveti Sivassporumuzdan çıkacak.
psychology58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı psychology58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.07.2014, 02:47   #19
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Henüz 23 yasinda ve yasina göre cok kulüp degistirmis DEZAVANTAJ.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.07.2014, 19:44   #20
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1061 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
ihtiyar yiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sayın dumanlı kardeşim senin o güzel hatırın için Batuhan'ın durumunu biraz SABIR ve HOŞGÖRÜ ile bekliyeğim yeterki sen kızma
Sayin Yigido arkadasim;

Sabir ve hosgörüyü benim icin degil Sivasspor´un bütünlügü icin gösterilmesi gerektigine inaniyorum.Baskan ona bu teklifi yaparken onun hakkinda pozitif düsünmüs olacakki Sivasspor´un kapilarini sonuna kadar araladi Batuhan icin.

Evlenen kisinin sorumlulugu artar oda bunun bilinci icerisinde,Batuhan benim akrabam degil ,hicbirseyim degil.Fakat bu cocugun Sivasspor´da basarili olacagina inancim tam.Hatta Trabzonspor bile dahi biz bunu neden gönderdik diyecek.
Sonra benim kizdigim falanda yok,bes parmagin besi nasil esit degilse görüslerde farkli olabiliyor.Ben hic bir zaman baskasinin benim gibi düsünmesini istemem.Bunun icin bir baskida olusturmam.Düsünceler ne kadar farkli olursa muhabbet o kadar tatli olur.
Ben bu sitedeyim bir yerede gitmiyorum,lig basladiktan sonra Batuhan hakkinda daha net fikirlere sahip olabiliriz.Sayet ben fikirlerimde yaniliyorsamki ,yanilacagimi zannetmiyorum Batuhan hususunda her zaman ve her platformda bu konuyu gündeme getirebilirsin ...Dedigim gibi ben burada olacagim....

Saygilarimla...
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
batuhan, yeni sayfa açtım

Seçenekler Arama
Stil