Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Anketimiz: Yeni Teknik Direktörümüz kim olmalı
Bülent UYGUN 39 56,52%
Mesut BAKKAL 40 57,97%
Yılmaz VURAL 5 7,25%
Ertuğrul SAĞLAM 14 20,29%
İsmail KARTAL 3 4,35%
Ersun YANAL 8 11,59%
Güvenç KURTAR 1 1,45%
Bülent KORKMAZ 3 4,35%
Cesar DOMİNGOS 5 7,25%
Birden Fazla seçeneğe oy verilebilir. Katılımcı sayısı: 69. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Okan BURUK istifasını verdi...
Alt 07.02.2016, 19:52   #51
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Okan BURUK istifasını verdi...

Degerli site arkadaslarim hepinizin derdini anliyoruz sevdamiz sivasspor icin fakat birseye dikkatinizi cekmek istiyorum ne gelen hocalara nede giden hocalara haddinden fazla elestirmeyelim onlarda nihayetinde bir insandir iyi taraflari oldugu gibi zaaf taraftarlarida olacak hoca olmakla herseyi yüzde yüz noksansiz ve hatasiz olacak diye bir kural yok hicbir hoca kendisinin ve mensubu bulundugu takimin kötü olmasini istemez dolaysile istemiyerek ayrilmak zorunda kalir bize gelmis gecmis hocalarin hepsine hayat boyu sihat ve mutluluklar diliyoruz hepside güzel insanlardi.
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Külhan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.02.2016, 21:17   #52
KIZILCAN
Usta Yiğido

KIZILCAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

249 Mesajına 418 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 788 KIZILCAN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Okancım tv yorumculuğunda iyi para var. Temiz iş, bence o işe zıpla.
KIZILCAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda KIZILCAN'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.02.2016, 01:21   #53
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Giden gitti ,gelen hayırlı olsun artık,ben okana hiç kızgın değilim,onu hoca diye takıma layık görenlere ,takımı emanet edenlere kızgınım,ben enbaşından beri olumlu bakmıyordum zaten, haklı çıkmaktan bıktım,tıpkı karabükten alınan oyuncuların alınmasına karşı çıktığım gibi,beni hep olumsuz düşünen, axsi gören ,hatta sivas ve sivasspor düşmanı,kafir,vatan haini bile ilan edenler oldu ,bu aklı evveller gerçeği görmekten acizler,okan buruk devraldığı takımın üstüne birşey koyamadı ,axsine varolan sivassporun gücünüde aldı götürdü,bize karşı ilk devrede 10 kişi defans oynayan osmanlı adeta döve döve yendi hemide farklı,okan buruğa tavsiyem ,bu ligde hocalık yapma kardeş başka takımlarında canını yakma,herşey para değil,bu işler basit işlerde değil,torpille milli takıma hoca yardımcısı olmaya benzemez,alt liglerde kendini yetiştir,bülent uygunun yaptığı gibi ünlü hocaların antrenman taktiklerini öğren not et,öyle futbolcular oynamadan sakat kalmasınlar,kendine göre sistem belirle ona göre futbolcular al,çünkü sivassporda ne oynattığını ben anlamadım anlayan varsa yazsında bende öğrenem,maç oynanırken rakip solumuzdan yükleniyor önlem almıyorsun,sağımızdan yükleniyor önlem almıyorsun,rakibin kilit adamlarını serbestce oynattırıyon,kendi takımın en önemli silahını yem olarak veriyon, hiçbir taktik geliştiremiyorsun,oyun okuma ,oyuna maç esnasında müdehale etme,futbolcu değiştirme,hangi takıma karşı hangi oyuncuyla çıkacağını bilmiyorsun,kısaca 2 galibiyeti takım kendi kendinede oynasa alırdı,burdaki fikir beyan eden herkes takımın başında olsa sivasspor enaz 5 galibiyet alırdı,o nedenlee eğer sivasspor düşerse sergen kadar ,yönetim kadar ,seninde payın olacak ,enazından sergenlede yenilsek böyle ezik ,silik,ruhsuz oynayıp yenilmiyorduk,ts ye bile lig rekorlarını kırıp yeniliyorduk,uzun lafın kısası bu takıma birşey veremedin,bu yüzden sana kızmıyorum, sadece seni takımın başına getirenlere hakkımı helal etmiyorum,3.liglerde ,2.liglerde kendini yetiştir kardeş,öyle bu işlere gir,onu istemiyon bunu istemiyon diyen arkadaşlarda ne için istemediğimi ve haklı çıktığımı görmüşlerdir umarım
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.02.2016, 08:54   #54
halilxx58
Tecrübeli Yiğido

halilxx58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

401 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 halilxx58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Okan Buruk'a verdigi hizmetlerden dolayi tesekkür ederim. Gönül isterdiki Sivasspor catisi altinda teknik direktör olarak parlasin fakat olmadi. Zor bir dönemde geldi ve üzerine düsen yükü kaldiramadi, bizi dahada ucuruma dogru sürükledi.
Fakat Okan'in iyi niyetine süphem yok, belki bir alt ligden baslamak daha iyi olabilirdi onun icin. Umarim ileride basarili bir hoca olur...
Alt 08.02.2016, 09:10   #55
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Ne demişler, '' her işi ehline ver'' ehil olmayana Sivasspor'u teslim edersen, kurulu düzen de bozulur işte durum ortada. Evvelden yenilirdik ama seyir zevki yüksek mücadeleci bir oyun ortaya korduk, ama gol atacak forvetimiz olmadığı için mağlup olurduk. Okan Buruk hocadan sonra mücadeleci güzel oyunumuz gitti, ruhsuz, isteksiz ne yaptığını bilmeyen bir Sivasspor ortaya çıktı. Tamam Okan hoca iyi niyetli de, iyi niyetle iş bitmiyor yaptığın işin hakkını vermek gerekiyor, istifası isabetli oldu yolu açık olsun.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.02.2016, 11:57   #56
fatihcan58
Yiğido

128 Mesajına 267 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 fatihcan58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Yine Yönetim Hatası;

Ben ilk defa bu yönetimin ne yapmak istediğini bir türlü anlayamadım. İlk defa kriz içine girdi takım küme düşme yolunda ve Yönetim başarısız kaldı. Bunca yıldır demek ki bizi yönetim değil hocalar ligde tutuyordu.

Yeni Hoca arayışına başlanması normal. Ama Eskişehir maçından sonra istifasını iste o 15 günlük sürede yeni hocanın takımı tanımasını sağla. Madem hocaya güveniyorsun o zaman Teknik Direktörün arkasına duracaksın başka hoca getirip maçı izlettirip arkasından iş yapmayacaksın, bu hareket sivasa sivaslıya hiç yakışmadı.
fatihcan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.02.2016, 13:20   #57
vexol58
Yiğido

vexol58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

62 Mesajına 91 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 vexol58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Arkadaşlar Osmanlı-Sivasspor maçında çok üzüldüğüm bir olayı bu vesile ile paylaşmak istiyorum.Yaşı 45-50 yaşlarında Sivastan maça geldiğini öğrendiğim bir kendini bilmez,terbiyesiz ''Okan karını....... '' diye solo bir şekilde avazı çıkmış eşşekler gibi anırıyordu!!! Bu ar damarı çatlamış insan müsveddesi bunu hemde İstanbuldan,Eskişehirden,Ankar adan bu maça gelmiş 7-8 yaşlarında kız ve erkek çocuklarının arkasında yaptı..Bu tip adamları barındırmayın aranızda rica ediyorum..Sivasla alakası olamamalı böyle tiplerin!!!Okan hocanın istifası ile ilgili söylenecek tek şey Okan Burukla %100 düşmeye gidiyordu takım.Şimdi %5 şansımız var.Olayın özeti bu...

Etiketler
buruk, etti, istifas1n1, istifasını, okan, verdi, İstifa

Seçenekler Arama
Stil