Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Yönetime Çağrı
Alt 08.03.2016, 09:35   #1
berduh
Yiğido

berduh - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 235 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 berduh ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Yönetime Çağrı

Zorlu Dönemden Sonrası İçin Bir Teklif.

Uzun süredir sadece forumda yazılanları okumakla yetiniyor ve üzüntümü hep içime atıyordum. Ama artık dayanamadığım için bir şeyler yazmaya karar verdim.

Evet, çok ama çok zor bir dönemeçteyiz. Ama ALLAH' ın izniyle bir virajı sorunsuz geçecek ve ligde kalacağız. Asıl mesele bundan sonrası.

Ligde kaldığımız anda Roberto Carlos' un ilk sezonundaki başarılı SİVASSPOR' un yaratıcısı olan Cezar Domingo Lopez bu takımın başına getirilmelidir. Ve takımın en yaşlılarından olan ama sanki 20 yaşındaymış gibi mücadele eden ve belki de bu takıma gelen en başarılı oyuncu olan CİCİNHO ile de sözleşme yenilenmelidir. Ancak Cicinho ile yapılacak anlaşmada kendisinin Teknik Direktörlük belgesi alması için kurslara katılması istenmelidir. Cezar Domingo Lopez ile beraber çalışmalı ve sonrasında takım Cicinho ya teslim edilmeli ve uzun süreli anlaşma sağlanmalıdır.

Bununla beraber takımımız gençleştirilmeli ve gerçekten mücadele edecek futbolcular alınmalıdır. Bu takımın geleceği ancak gençleştirme ve süper ligde başarılı olamayan takımların oyuncularının transferinden vazgeçilerek kurtulur.

Eminim ki başkanımız Sayın Mecnun ODYAKMAZ da enaz bizler kadar üzülüyordur. Memleketinin takımı için ömrünü adamış ve hatta cezaevine bile girmiş bir kişinin takımımızın şuanki durumundaki üzüntüsünü hemen hemen hepimiz tahmin edebiliriz. Ve hepimizin de istediği tek şeyin Şampiyonluğa oynadığımız, Rıza Hoca ile -başkanımız cezaevinde iken takımımızın tek başına kaldığı zamanlarda- uefa playoffuna kaldığımız ve son olarak ta Carlos un ilk yılındaki takımımız ile gururlandığımız ve göğsümüzün kabardığı günler dönmek olduğunu çok iyi biliyorum.

İnşallah aynı gururu tekrar yaşayacağız.

Saygılarımla.
Cevap: Yönetime Çağrı
Alt 20.03.2016, 13:54   #2
muhalif
Acemi Yiğido

34 Mesajına 60 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 308 muhalif FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yönetime Çağrı

mecnun başkan ver ekibinin yaptıkları ortada emekleride büyüktür. ama bu kadar işten ve yoğunluktan sonra biraz yorulduklarını ve doğru karar alamadıklarını görüyorum. ve Artık sivassporun menfaatleri gereği birakmalarının doğru olduğunu dşünüyorum. ve yerine gelecek kişinin külübe şampiyonluk hedefini gösterecek doğru transfer edecek ve sivasın gelişiminde katkı sağlayacak birinin olması gerekmektedir.

osman yıldırım aklıma gelen ilk kişilerden biridir. sizce alternatifler kim olabilir.
muhalif isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda muhalif'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.03.2016, 14:36   #3
antik58
Usta Yiğido

antik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

350 Mesajına 585 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 709 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI

SİVASSPOR artık bir marka, mecnun başkan ve ekibi bıraktığında takımın boşta kalacağını sanmıyorum. İnsallah takımımız seneye tekrar süper lige çıkacaktır yeni yönetim ile birlikte.
antik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.03.2016, 15:04   #4
çorluluyiğido
Usta Yiğido

çorluluyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

504 Mesajına 972 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 451 çorluluyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

zaten ligde kalırsak kimin geleceği şimdiden belli.dua edin ligde kalalım...cesar mesar boş.
çorluluyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.03.2016, 22:18   #5
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Suan bu hesablar cok yersiz ve zamansiz herseyin konusulacak ve degerlendirilecek vakti geldiginde elbette bu konularin islenmesinde fayda var ama ortada bir belirsizlik durum varken ensonra konusulacak meseleler en öne almak biraz yakisiksiz oluyor lütfen zamana yayalim fikirlerinize saygi duyuyorum hepimizin hedefi bu takima nasil faydali oluruz diye kafa yoruyoruz budan daha iyi bir straji olamaz birbirimizi anlayisla karsilayalim kirilmayalim hepimizin derdi bir dua ve selamlarimla
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Külhan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.03.2016, 10:17   #6
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

fener aşkıyla sivasspora küfreden sivaslılar bu sezon son maçta son kez feneri seyredersiniz. hep sizin şak şakcılığınızdan sivassporun taraftarı kalmadı. sivasspor bu hallere düştü.
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58svs58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.03.2016, 10:41   #7
rezi
Yiğido

141 Mesajına 258 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 574 rezi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
antik58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
SİVASSPOR artık bir marka, mecnun başkan ve ekibi bıraktığında takımın boşta kalacağını sanmıyorum. İnsallah takımımız seneye tekrar süper lige çıkacaktır yeni yönetim ile birlikte.

Hayırlı olsun takımı düşürmüşsünüz hep beraber ve aynı hızla da çıkarıyorsunuz
imrendim doğrusu. Lafla peynir gemisi yürümez, düşersen bir daha zor görürsün yukarıyı, bak gör o zaman sana tekme vuranları.

Yarına çıkmaya senedimiz var mı?

Peki niye çalışıyoruz yan gelip yatalım o zaman nasılsa öleceğiz diye. Sezonun son düdüğü çalmadan, her şey garanti olmadan var gücümüz ile çalışacağız ve desteğimizi sonuna kadar sürdüreceğiz.

Borç boğazda her gün haciz gelen Mersin umutlu, aynı şekildeki Eskişehir umutlu bizim için ise "bu iş bitti" öyle mi? HAYIR önce biz inanalım ''düşmek'' kelimesini sözlükten çıkaracağız ve şampiyonluk yolunda ilerliyormuş gibi destekleyeceğiz.

Ölmek var düşmek yok.
rezi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı rezi'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.03.2016, 11:34   #8
NöOReaK
Yiğido

96 Mesajına 185 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 346 NöOReaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mecnun başkanı çok ama çok seviyorum...

Adam kayyuma kalmış sahipsiz gariban ekmeği sürekli elinden alınan sadece seçim dönemlerinde akla gelen bir şehrin takımını aldı ve zirveye çıkardı.

Zirvede kalmak zordur çünkü seni ordan indirmek isteyen bissürü it kopuk hırsız uğursuz seninle uğraşır durur.

Şöyle bir düşündü sürekli zirveyi kovalamak için lobi olacak taraftar(o dönemki taraftara sözüm yok) olacak düzenli gelir olacak (bilet kombibe forma satışı reklam gelirleri falan filan) bunların çoğu bizde olmadığı için garibim de orta sıralara oynayan biraz zorlasak ilk 5 hedefli bir takım kurmaya çalıştı.

Son bir kaç yıldır iyice bıkmış bir başkan ve ekibini izliyoruz destek yok para dersen yok ama başarı bekleyen milyonlarca sivaslı var.

Sivasspor bir sanayi turizim yada para babalarının olduğu bir şehir takımı değil. Lig de ki iki küçük şehir (rize) takımından biri.
Haddimizi bileceğiz haddimizi bilirken de hadsizlerin haddini bildireceğiz.

Düşenin dostu olmaz arkadaş düşmeyeceksin düşersen altta kalanın canı çıksın derler ve adama nefes aldırmazlar.

Allahın izniyle düşmeyeceğiz ancak sezon sonu teşhis tam olarak belirlenip önlem alınmazsa seneye de aynı senaryoyu izleriz.
NöOReaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.03.2016, 09:17   #9
Rallim58
Gast

YÖNETİME ÇAĞRIMDIR...

Sezon sonuna doğru yaklaşılırken, kalan müsabakalarda taraftar desteğimize ihtiyaç varken, gerçek Sivas sevdalıları, Sivassporluları şimdiden kalan kombinelerin satışı için son kez duyuru yapılarak;

- Kale arkalarının 40 TL
- Maratonun 100 TL olarak satışının son gününü belirleyerek;

İçeride yapılacak; İT (İstanbul Takımı) ile yapacağımız 2 karşılaşmaların bilet fiyatlarının her iki karşılaşmaya münhasır fiyatların en az 100 TL olarak şimdiden açıklama yapılmasından yanayım..

O malum maçlarda yanımıza Sivaslıyım diyerek sokulan insana o gün ihtiyacımız yoktur. Malum İT izlemeye gelip gönlünde yatan İT için gelenlerle o gün işimiz yok, ona o gün ihtiyacımız da yok..

Yönetime duyurulur (Konu hakkında, özelden yönetimdeki ilgililere de ulaşacağım)...
Alt 22.03.2016, 09:44   #10
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şuan için yönetimle filan uğraşılacak zaman değil,8 hafta kaldı,şuan için ipler bizim elimizde değil,ancak 3 4 hafta sonra ligde kalmak için umutlarımız artmış olabilir,bugünkü durumdan en son sorumlu tutulacak kesim taraftardır,hele bir ligde kalalım ,ondan sonra yönetimi eleştiri ,ikaz,vsss ....yapılır,sezon bitimine kadar yönetimin yapacağı bişeyyok,taraftarı deplasmana götürsün diyecemde oda yasakmış,vali,belediye başkanı özellikle antepe,,kayseriye taraftar götürebilir,yöneticilerde çok pişman biliyorum da yapacak bişey yok,ligde kalırsak ki kalacağımızada inanıyorum,bundan sonraki yıllarda kolay kolay düşeceğimizi sanmıyorum,şunuda demeden geçemem,yöneticilerimiz futboldan,transferden anlamıyor,takıma fayda getirsin diye alınan sportif direktörlerde pek faydalı olamadılar,takımı Bülent hocaya bıraksınlar,takımı tekrar eski günlerine döndürür ,okanla, sergenle,olacak işdeğildi olmadıda zaten ,hele bi ligde kalalım da .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
Çağrı, yönetime

Seçenekler Arama
Stil