Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Seyirci Sayısı 7880
Alt 06.10.2009, 11:19   #11
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Seyirci Sayısı 7880

keşke her maç trabzon maçı gibi olsa 14binlere oynasak
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.10.2009, 11:23   #12
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1024 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
shang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
keşke her maç trabzon maçı gibi olsa 14binlere oynasak
bu takım sahipsiz hocam...Mecnun Başkan olmasa bu takım dağılır gider..taraftar bile sahiplenmiyor...ama bakıyorum forumda herkes bunu unutmuş!!! takımı bugünlere getirenler, takımı sırtlayan futbolcular, eski teknik adamlar vs...

herkes uygun'un Sivasspor'a katkılarından bahsediyor...kimse sivas'ın ve futbolcuların hatta başkanın ve eski teknik adamların ona verdiklerini konuşmuyor...

bu takım sahipsiz hocam..ve bu şehre süperlig fazla...kaldıramıyoruz
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.10.2009, 11:24   #13
mcmv-58
Yeni Yiğido

3 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mcmv-58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
sensetik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bülent ugyun'un istifası ile bunun arasında nasıl bağlantı var hocam bir açıklada bizde aydınlanalım....bu tablo tabiki utanılacak bir tablodur bu bilet fiyatlarıyla....o zaman şöyle yapalım, stad full çekmediği maçlarda takımı eleştirmeyelim..uyarmı sana?

BUNDAN ÖNCE 6 TANE MESAJ YAZDIM BU SİTEYE. HATTA MESAJLARIMDAN SONRA BİR KAÇ KENDİNİ BİLMEZ BENİM SİVASLI OLMADIĞIMI SÖYLEYİP SİTEDEN BANLANMAM GEREKTİĞİNİ BİLE SÖYLEDİLER. ŞİMDİ İSTİFAYLA TRİBÜNLERİN DOLMAMASININ NE ALAKASI VAR DİYORSAN ŞÖYLE DÜŞÜN SEN 18 BİNLİK STADINA ANCAK 6 7 BİN SEYİRCİ (DİKKAT ET SEYİRCİ DİYORUM TARAFTAR DEMİYORUM . TARAFTAR DERSEN BU ANCAK 1000 2000 CİVARLARINDA) TOPLAYABİLİYORSAN BU ŞAMPİYONLUĞA OYNAYIP LİGİ 2. BİTİRDİĞİMİZ ZAMANLARDA DAHİL.ŞİMDİ O SEYİRCİ DEDİĞİMİZ KİŞİLERDE BU BAŞARIYI YAŞATMIŞ HOCANIN DAHA İLK TRABZON MAÇIDA DAHİL İSTİFASINI İSTİYORSA O YÜZDEN VAR İŞTE İSTİFAYLA STADIN DOLMASININ ALAKASI.
mcmv-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.10.2009, 11:25   #14
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1576 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

anlamadığım bu stadın kapasitesi kaç bu hafta bayağı bi doluluk oranı vardı konbineler bu sayıya dahilmi yoksa satılan bilet sayısımı acaba antalya taraftarı sayılacak kadar azdı ben 23 olarak saydım
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.10.2009, 11:30   #15
SenSetik
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1024 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
mcmv-58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BUNDAN ÖNCE 6 TANE MESAJ YAZDIM BU SİTEYE. HATTA MESAJLARIMDAN SONRA BİR KAÇ KENDİNİ BİLMEZ BENİM SİVASLI OLMADIĞIMI SÖYLEYİP SİTEDEN BANLANMAM GEREKTİĞİNİ BİLE SÖYLEDİLER. ŞİMDİ İSTİFAYLA TRİBÜNLERİN DOLMAMASININ NE ALAKASI VAR DİYORSAN ŞÖYLE DÜŞÜN SEN 18 BİNLİK STADINA ANCAK 6 7 BİN SEYİRCİ (DİKKAT ET SEYİRCİ DİYORUM TARAFTAR DEMİYORUM . TARAFTAR DERSEN BU ANCAK 1000 2000 CİVARLARINDA) TOPLAYABİLİYORSAN BU ŞAMPİYONLUĞA OYNAYIP LİGİ 2. BİTİRDİĞİMİZ ZAMANLARDA DAHİL.ŞİMDİ O SEYİRCİ DEDİĞİMİZ KİŞİLERDE BU BAŞARIYI YAŞATMIŞ HOCANIN DAHA İLK TRABZON MAÇIDA DAHİL İSTİFASINI İSTİYORSA O YÜZDEN VAR İŞTE İSTİFAYLA STADIN DOLMASININ ALAKASI.
ben üslubu adaba uygun her türlü tartışmaya açığım....bu forumun amacı bu zaten insanların fikirlerini yazması....ama terbiye sınırlı dahilinde...15 yaşında çocuklar var bu sitede kalkmış babası amcası yaşındakilere kınalı mınalı mesajlar yazıyor..ayıptır yahu....

ben taraftarım, her zamna bu takımın karşılıksız arkasındayım...hiç kimse benim Sivasspor sevgimin önünde değildir...bülen uygun profosyenel biçimde çalışan bir teknik adamdır ve istediğim gibi eleştiririm...kimsa bana bu yüzden hakaret EDEMEZ...
Alt 06.10.2009, 11:34   #16
mcmv-58
Yeni Yiğido

Alıntı:
ben üslubu adaba uygun her türlü tartışmaya açığım....bu forumun amacı bu zaten insanların fikirlerini yazması....ama terbiye sınırlı dahilinde...15 yaşında çocuklar var bu sitede kalkmış babası amcası yaşındakilere kınalı mınalı mesajlar yazıyor..ayıptır yahu....

ben taraftarım, her zamna bu takımın karşılıksız arkasındayım...hiç kimse benim Sivasspor sevgimin önünde değildir...bülen uygun profosyenel biçimde çalışan bir teknik adamdır ve istediğim gibi eleştiririm...kimsa bana bu yüzden hakaret EDEMEZ...
KİMSE KİMSEYE HAKARET ETME HAKKINA SAHİP DEĞİL ZATEN. AYRICA DAHA LİG BAŞLAMADAN SİVASTA OYNANAN ANDERLECHT MAÇINDA TRÜBÜNDE KAÇ BİN SEYİRCİ VARDI SÖYLERMİSİN BANA. BEN O MAÇIN ERTESİ GÜNÜDE MESAJ YAZDIM BELKİ TARİHİMİZDE OYNADIĞIMIZ VEYA OYNAYACAĞIMIZ İLK VE TEK ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇIYIDI O. DEDİĞİM GİBİ BUNDAN ÖNCEKİ MESAJLARIMI OKURSAN NE DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLARSIN KARDEŞ.
Alt 06.10.2009, 11:42   #17
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1078 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Bilet Fiyatlari Cok Cazip,Seyirci Gelmiyor...Sivas Bize Harikalar Diyarindan Bir Parcalar Sundu,Kiymetini Bilemedik Takim Ne Kadar iyi Oynadiysada Seyirci Gelmedi...Gelenler Zaten Belli Basli Kisiler Veya Gruplar...Gidipte Destekleyen Herkese Cani Gonulden Tesekkur Ediyorum...
subasi29 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.10.2009, 11:44   #18
SenSetik
Usta Yiğido

hocam ben bu eleştirilerimi 3 yıldır en ağır biçimde yapıyorum zaten Sivas halkına yeri geldiğinde gurbetçilere...ama bun bülent uygunla bağdaştırmak, onun başarısızlığına bu gibi sebepler göstermek bana doğru gelmiyor...İBB napsın o zaman...bak senelerdir ligde kalmayı başarıyorlar...seyirci ekstra bir motivasyon ve itici güçtür...ama başarısızlığın hiçbir zaman sebebi olarak bu gösterilemez...

bunun dışında zaten hemfikiriz
Bu Konuda SenSetik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.10.2009, 11:51   #19
mcmv-58
Yeni Yiğido

Alıntı:
hocam ben bu eleştirilerimi 3 yıldır en ağır biçimde yapıyorum zaten Sivas halkına yeri geldiğinde gurbetçilere...ama bun bülent uygunla bağdaştırmak, onun başarısızlığına bu gibi sebepler göstermek bana doğru gelmiyor...İBB napsın o zaman...bak senelerdir ligde kalmayı başarıyorlar...seyirci ekstra bir motivasyon ve itici güçtür...ama başarısızlığın hiçbir zaman sebebi olarak bu gösterilemez...

bunun dışında zaten hemfikiriz
DOĞRU HAKLISIN İBB KÜMEDE KALMAYI BAŞARIYOR AMA BİZİM YAKALADIĞIMIZ BAŞARIYI YAKALAYABİLDİLERMİ PEKİ.BANA SORARSAN KARDEŞ BU BENİM ŞAHSİ FİKRİM.BİR GALATASARAY TARAFTARI OLARAK BÜLENT UYGUNU PEK SEVMEM. AMA SEVMEMEK YAPTIĞI İŞE SAYGI DUYMAMAK SİVASA YAŞATTIKLARINI GÖRMEMEK ANLAMINA GELMEZ.BANA GÖRE BÜLENT UYGUNUN OPSİYONU KREDİSİ DOLMAMIŞTI HENÜZ.SİVAS HALKI AHDE VEFAYI BİLİRDİ.BU DURUMDA BİLE BÜLENT UYGUNA DESTEK VERİLEBİLİRDİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM
Alt 06.10.2009, 12:06   #20
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 826 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

DAHA NE BEKLENİYORDUKİ. TARAFTARI BİLE TAKIMDAN SOĞUTMUŞLARDI. NASIL HEZİMETE UYRAYACAK TAKIM DİYEMİ GİTSELERDİ. DEMEKKİ HOCANIN GİTMESİ İSABET OLMUŞ. TARAFTARI TÜRİBÜNE ÇAĞIRMANIN BAŞKA ÇARESİ YOKTU. TARAFTAR OLMADAN TAKIMDA OLMAZ. ALLAH HAKKIMIZDA HAYIRLISINI VERSİN. KOSKOCA STADA 7880 SEYİRCİ GELİYOR NE KADAR ÜZÜCÜ.SAHAMIZDA DİYARBAKIRA BİLE YENİLDİKTEN SONRA HANGİ SEYİRCİYE GEL DİYECEKSİNİZKİ.

Etiketler
7880, sayısı, seyirci

Seçenekler Arama
Stil