Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Futbol Federasyon

Futbol Federasyon Burada Futbol Federasyon hakkındaki Görüşlerinizi bildirebilirsiniz

Seçenekler Arama Stil

TFF Yeni Başkanı Demirören Oldu
Alt 27.02.2012, 12:14   #1
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1484 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein
Standart TFF Yeni Başkanı Demirören Oldu

Ve Demirören başkan
Türkiye Futbol Federasyonu 41. başkanı, Olağanüstü Genel Kurulu'na tek aday olarak seçime giren Yıldırım Demirören oldu.

Futbol Federasyonu'nun 41. başkanı, 221 oy alan Yıldırım Demirören oldu. Toplam 229 oy kullanılırken, TFF'nin 41. dönem başkanı Yıldırım Demirören'e 221 oy verildi.

Demirören: "Biliyoruz ki çok zor bir görev alıyoruz"

Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Adayı Yıldırım Demirören, "Biliyoruz ki çok zor bir görev alıyoruz. Bu zorlukları da hep birlikte aşacağız" dedi.
Demirören, Ankara JW Marriott Otel’de gerçekleştirilen genel kurulda yaptığı konuşmasına başkan adaylığından çekilen Ata Aksu’ya teşekkür ederek başladı.
Aksu ile birlikte Türk futbolunun çok zorlu bir süreçten geçerken tek aday çıkmanın daha doğru olacağını düşündüklerini ifade eden Demirören, "Bu düşünceyle sayın Ata Aksu da çekildi ve bu yolu açtı. Türk futbolu adına
kendisine teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Demirören, zorlukların, aşmak için var olduğunu belirterek, şöyle devam etti:
"Biliyoruz ki çok zor bir görev alıyoruz. Bu zorlukları da hep birlikte aşacağız. Türk futbolunun en büyük sorunlarından biri ekonomisi diğeri ise altyapı. Bizler UEFA ile diyaloglarımızı en iyi şekilde kurup Türk futbolunu
kaostan çıkarmanın yolunu arayacağız."
Bu geminin içinde hep birlikte olduklarının, geminin batması halinde de yine hep beraber kurtarmak zorunda olduklarının altını çizen Demirören, Türk futbolunun son dönemde seyredilmez hale geldiğini, taraftarların ve sponsorların kaçar olduğunu, kendilerinin de onları geri çekmek zorunda olduklarını kaydetti.
Demirören, artık eski defterleri kapatarak yeni sayfalar açmak zorunda olduklarını vurgulayarak, şunları kaydetti:
"Fenerbahçemiz dedim, eliştirildim. Hayır efendim. Trabzonsporumuz, Bursasporumuz, Elazığsporumuz diyorum. Bizler bu noktaya gelirsek Türk futboluna çağ atlatmış oluruz. Türk futbolunu holiganizmden kurtarmak zorundayız. Benim için temeli olmayan bina sağlam bina değildir. Bizim temelimiz Bank Asya 1.Lig, 2. Lig, 3. Lig’dir. Önce onları sağlamlaştıracağız. Ben sizlerden destek bekliyorum. Hata yapmayan insan, çalışmayan insandır. Ben ve arkadaşlarım 24 saat çalışıp bu sıkıntıları bitirip UEFA toplantısına tertemiz çıkmak istiyoruz."

AYSAL, DEMİRÖREN'E BAŞARILAR DİLEDİ
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu öncesi Galatasaray Kulübü'nün eski başkanları Faruk Süren, Alp Yalman ve şu anki başkanı Ünal Aysal, kurulun yapılacağı salona girdiler.

Marriott Oteli'nde saat 11.00'de başlayacak olan toplantı öncesi otelin girişinde karşılaşan Sarı-kırmızılı takımın başkanı Ünal Aysal ve TFF başkanlığı adaylığından bu sabah çekildiğini açıklayan Ata Aksu, ayaküstü 10 dakika kadar sohbet ettiler. Daha sonra Aysal ve Galatasaray Futbol Şube Sorumlusu Abdurrahim Albayrak asansör beklerken, TFF Başkanlığının en güçlü adayı Yıldırım Demirören ile karşılaştılar. Albayrak ile başkan adayı Yıldırım Demirören samimi bir şekilde kucaklaşırken, aralarında kısa bir sohbet geçti. Demirören, Albayrak'a, "Dün akşamki galibiyetinizden ötürü tebrik ediyorum" dedi. Albayrak da, "Ben de sizi centilmenliğinizden ötürü kutluyorum" karşılığını verdi.

Ardından Yıldırım Demirören, Ünal Aysal'a yönelerek iki tokalaştı. Ünal Aysal, Demirören'e başarılar dilerken, Demirören de derbi galibiyeti için Aysal'ı tebrik etti.

Galatasaray Demirören'i destekledi

Ünal Aysal: "Yıldırım Demirören'in dünkü açıklamaları bizi rahatlattı. Ata Aksu'yu destekliyorduk ama şu an için Demirören'i desteklememizde bir sakınca yok" dedi...

İşte Demirören'in listesi
Türkiye Futbol Federasyonu'nun 41. başkanı olarak bugün seçilmesine kesin gözüyle bakılan Yıldırım Demirören, Yönetim Kurulu listesini açıkladı.

LİSTE ŞU ŞEKİLDE:
1-Yıldırım Demirören

2- Servet Yardımcı

3- Arif Koşar

4- Talat Yılmaz

5- Fethi Heper

6- Mehmet Baykan

7- Cengiz Zülfikaroğlu

8- Ufuk Özerten

9- Hakan Kanık

10-Taylan Öner

11-Mustafa Beyazlı

12-Edip Eren

13-Faruk Öksüz

14-Selim Koray

15-Ergun Tekin

Öte yandan sadece Denetleme Kurulu'nu yeni isimlerden oluşturacak olan Demirören; Etik Kurulu, Hukuk Kurulu, Tahkim Kurulu ve PFDK'yı değiştirmeyecek..

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı Abdullah DuMaN'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: TFF Yeni Başkanı Demirören Oldu
Alt 27.02.2012, 12:54   #2
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 759 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: TFF Yeni Başkanı Demirören Oldu

şike davası onu bekliyor
umarız sivasspor için hayırlı olur sonu
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.02.2012, 12:56   #3
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hadi bakalım bu seferde tüpçü geldi..
akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.02.2012, 13:40   #4
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 703 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yıldırım Demiören'in tff başkanlığından sonra ligdeki köklü değişiklikler: Milangaz Süper Lig, İpragaz 1.Lig, Likidgaz 2.lig, Mutfak Tüpü 3.lig, Sıralı Otogaz Sistemleri Amatör Küme..
PETKOVİC isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı PETKOVİC'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.02.2012, 14:04   #5
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1484 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein

Seçim sonrası ilk konuşma

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) Seçimli Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı'nda başkanlığa seçilen Yıldırım Demirören, "Bana oy veren, vermeyen herkese teşekkür ediyorum" dedi

Demirören, Ankara JW Marriott Otel'de gerçekleştirilen genel kurul toplantısında sonuçların açıklanmasının ardından delegelere yönelik bir teşekkür konuşması yaptı.

Konuşmasına, genel kurula kadar TFF Başkanlığını vekaleten yürüten Hüsnü Güreli'ye teşekkür ederek başlayan Demirören, "Bana oy veren, vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Bu gemide hep beraberiz. Bu gemiyi de sizlerin desteğiyle düzlüğe çıkaracağız. Ne karar alırsak alalım sizlerle paylaşarak alacağız. Allah mahcup etmesin, bir yola çıktık. Zorluklar aşılmak için vardır. Biz de bu zorlukların üstesinden geleceğiz. Herkese teşekkür ederim. Hayırlı olsun" dedi.

Konuşmasının ardından TFF'nin 41. başkanı Yıldırım Demirören salonda tebrikleri kabul etti

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Abdullah DuMaN'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.02.2012, 14:10   #6
antik58
Usta Yiğido

antik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

350 Mesajına 585 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 711 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI

Çarşı gurubunun bir tezahüratı vardı hatırlayalım.
YEEEETEEEEEEEEEERRRR YILDIRIM DEMİRÖREN YEEEETEEEEEERRR
Hayırlı olur inşallah...
antik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.02.2012, 14:11   #7
58hsn58
Tecrübeli Yiğido

58hsn58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 568 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 570 58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI58hsn58 COK SEVILEN BIR KISI

soylenecek fazla birsey yok aslinda... Turk futboluna ve sivassporumuza hayirlisi olur insallah...
58hsn58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58hsn58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.02.2012, 14:34   #8
izmirliyigido
Gast

Önce Türk Futbolu adına, sonra da SİVASSPOR'umuz için inşallah hayırlı olur. Ben şahsen BeJeKe Klüp Başkanı iken sevmezdim ama TFF Başkanlığı için ılımlı bakıyordum. İnşallah yanılmayız, belli bir zihniyete ve kesime hizmet eden değil, adaletli ve olumlu, hakkaniyetli bir başkan olur.

Başarılar diliyorum.

.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.02.2012, 14:48   #9
ardahanlı
Acemi Yiğido

ardahanlı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

90 Mesajına 182 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 489 ardahanlı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hayırlı ve uğurlu olsun. Demirören e başarılar.

Dikkatimi bir konu çekti; gs kesinlikle demiröreni desteklemeyecekti. Bir anda karar değiştirdi. Dik dura dura sanırım kambur oldular
Alt 27.02.2012, 15:17   #10
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 721 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

adam SİVASSPORUMUZ da dedi haberde yazmamış ibn+ler...hayırlı olur inş....
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
başkanı, demirören, oldu, tff, yeni