Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Şu an ki durum hakkında hoşbeş
Alt 15.08.2012, 20:35   #1
oguzhan_1616
Usta Yiğido

oguzhan_1616 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

254 Mesajına 428 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 oguzhan_1616 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Cool Şu an ki durum hakkında hoşbeş

Evet beyler aylardır forvet transferi dedik dedik durduk sonunda forvet kısmını hallettik gibi ancak hazırlık maçlarında gözüken şunlardır ki :Birincisi, bu takım Eneramo'suz gol atamıyor ; İkincisi,geçen sezon olduğundan daha çok gol yemeye devam ediyoruz ; Üçüncüsü ise, Kıvanç'ın yerini Doğa veya Alican'la dolduramayız.

Benim takımımızın şu an ki durumu hakkında düşündüklerim bunlardır.

Ek olarak ise ben transferi kapatmamızın yanlış olduğunu düşünüyorum zaten bu takımın geçen sene ki sorunu gol atamamak değildi, bu takımın sorunu basit ve fazla gol yemesiydi. Peki ne değişti geçen seneye göre ? Sadece Kaan gitti yerine Şaban geldi bir de Uğur'a alternatif olarak Erhan Güven alındı savunmamız yine aynen durmakta. Gelen oyuncular savunmamızı sağlama alacak oyuncular değil geçen sene ki sıkıntıyı halledecek oyuncular değil bizim sıkıntımız Navratil'in yanına en az Navratil kadar iyi ama Navratil'den çok daha hızlı bir oyuncunun olmaması. Navratil ağır bir oyuncu Rajnoch'u da beğeniyorum ancak o da kısmen ağır bir oyuncu o zaman Navratil'in yanına hem çok sağlam hem de çok hızlı bir stoper almamız gerekiyor geçen sene ki çok gol yiyen takım kimliğimizi sürdürmemek için.

Aslına bakarsak bu takımın çok fazla gol yemesini ben pek normal karşılayamıyorum. Rajnoch,Navratil,Faty,Murat Akça,Uğur Kavuk,Ziya,Hayrettin,Erhan Güven ve Şaban savunma hattımızda bulunan oyuncularımızdır. Ben bu oyuncularımızın kötü oyuncular olduğunu düşünmüyorum hepsi de iyi denebilecek oyuncular özellikle stoper için çok beğendiğim üç isim : Navratil,Rajnoch ve Murat Akça'dır ve bence üçü de çok kaliteli oyuncular ancak bir türlü sağlam bir savunma kurgusunu bu takıma oturtamadık bunu düzeltmek için de çok sağlam bir stoperimizin olması gerekiyor.(Navratil'den daha iyi ve daha hızlı) Bu tipte bir oyuncu transfer döneminin sonuna kadar kesinlikle alınmalıdır.

Eksiklik gördüğüm bir başka bölgemiz ise başta belirttiğim gibi orta saha bölgesinde. Kıvanç'ın yerinin dolabileceğini düşünmüyorum gerek Doğa'yla gerek Alican'la. Kadir'in yanına bir oyuncu şart bence bu oyuncu Galatasaray'da forma şansı bulamayan ve satılması gündemde olan Ceyhun Gülselam olabilir. Hatta bence çokta kalite olur Kadir-Ceyhun ikilisi.
Hücum hattına gelince çok sağlam bir hücum hattımız var Eneramo'nun tekrar uyum sağlaması halinde hem Aatıf hem de Bednar alındı çok iyi olacağını düşünüyorum golcü kimliğimiz devam edecektir bence bu sene.

Sizin de görüşlerinizi bekliyorum..
Alt 15.08.2012, 20:46   #2
şamatacılar
Yiğido

şamatacılar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

76 Mesajına 118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 456 şamatacılar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Şu an ki durum hakkında hoşbeş

bomba forvet bednar olmamalıydı. yönetim yine yaz çizdi. eneramo kendı geldı o da gelmese halimiz ne olurdu bılmem.

defans hala fiyasko. erhan ve doğa dan medet uman kafaları kınıyoruz
şamatacılar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Şu an ki durum hakkında hoşbeş
Alt 15.08.2012, 21:10   #3
münihliyigido58
Tecrübeli Yiğido

münihliyigido58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

378 Mesajına 771 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 677 münihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISI

ceyhun cok pahali bir oyuncu. senelik aldigi 1 milyon euro'dan yüksek, gelse bütün takimin dengesini bozacak, ve bunu kimse istemez. sonucta kiralanabilir, bu mümkün. ama bence o pozisyona cerny uygun bir oyuncudur, onun yedegide mehmet nas.
münihliyigido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.08.2012, 21:11   #4
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1278 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

sence bizim yonetim ceyhun gulselam gibi "adi duyulmus" bir oyuncu alir mi ne zaman gorulmus bu
Alt 15.08.2012, 21:17   #5
Ricardo Pedriel
Tecrübeli Yiğido

157 Mesajına 207 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 496 Ricardo Pedriel FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

transfer diye yutturacaklar bu yönetimden hayırlısıyla kurtulsaydık
Ricardo Pedriel isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.08.2012, 21:28   #6
oguzhan_1616
Usta Yiğido

oguzhan_1616 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

254 Mesajına 428 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 oguzhan_1616 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Cool Cevap: Şu an ki durum hakkında hoşbeş

Alıntı:
münihliyigido58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ceyhun cok pahali bir oyuncu. senelik aldigi 1 milyon euro'dan yüksek, gelse bütün takimin dengesini bozacak, ve bunu kimse istemez. sonucta kiralanabilir, bu mümkün. ama bence o pozisyona cerny uygun bir oyuncudur, onun yedegide mehmet nas.
Hiç sanmıyorum ben Ceyhun'un senelik 1 milyon euro'dan yüksek ücret aldığını çünkü takıma daha çok katkı sağlayan Engin Baytar 400 bin Euro yıllık ücret + 15.000 Euro maç başı ücret alıyormuş.
Engin'i hiç sevmem bunu da söyleyeyim o hiçbir şeyi hak etmiyor bence 400 bin Euroda fazla ancak düşünürsek Engin'in 400 bin Euro aldığı yerde Ceyhun'un garanti para 1 milyon Euro'dan fazla alması çok saçma geliyor.
Ceyhun Gülselam satın alınamıyorsa da kiralanmalı ve Kadir'in yanında oynatılmalı.
Yönetim paraya kıyıp bir şeyler yapmalı o bölgeye ve savunmaya.
Ayrıca kiralık yönteminde Galatasaray'da Ceyhun'un yıllık ücretinin bir kısmını ödeyebilir çünkü bu sezon için kadrosunda düşünmüyor ve satamazsa bu yöntemde onlara çok cazip gelebilir sonuçta oynatmayıp daha fazla ödeyeceklerine kiralayıp bir kısmını ödemeyi onlar da isterler.
Ceyhun tabiri caizse Kadir'in yanına "cuk"diye oturur mükemmel bir ikili olurlar.
Alt 15.08.2012, 21:38   #7
58g0kberk58
Yiğido

172 Mesajına 287 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 603 58g0kberk58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ceyhun gulselam senelik 1milyon euro garanti para alıyormus galatasarayda. ancak kıralık opsıyonuyla alabılırız sonucta yedek kalacagı cok bellı. bır senelıgıne bızde ıyı bır performans sergıleyıp belkide seneye galatasarayda as oynar.
58g0kberk58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.08.2012, 21:43   #8
Bosluk
Yeni Yiğido

13 Mesajına 14 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 432 Bosluk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
münihliyigido58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ceyhun gibi topcular tr de bu ücreti aldıkça futbolda degişen bir sey olmaz..
Bosluk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.08.2012, 22:03   #9
abdullahmkaya
Acemi Yiğido

abdullahmkaya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

51 Mesajına 83 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 610 abdullahmkaya FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Cernyi artık ön liberoya alıştırsın bence
abdullahmkaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda abdullahmkaya'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.08.2012, 22:12   #10
psychology58
Tecrübeli Yiğido

psychology58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

400 Mesajına 810 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 534 psychology58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ceyhun 1 milyon euro garanti ücret alıyormuş fakat bunu herhangi bir anadolu takımının vermesi mümkün değil.Bjk Holosko'yu İBB ye kiralayıp ücretini kendi ödemişti belki böyle birşey olabilir yada Bjk Tello'yu Eskişehire verirken Tello yıllık ücretinde çok büyük bir indirim yapmıştı Ceyhun da böyle birşey yapabilir.Sonuçta Gs de oynamayacağı ortada ve Gs de oynatmayacağı oyuncuya 1 milyon euro gibi bir ücret ödemek istemez
psychology58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
durum, hakkında, hoşbeş