Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor'un çıkış planı
Alt 17.03.2015, 13:16   #11
badof58
Yiğido

190 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 415 badof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor'un çıkış planı

Maçları yeneriz o önemli değil ama bu kadar yüzü asık adamla nereye kadar gidilir, Aatif, Mehdi, Adem ve Hakan'ın tek pas yapması konusunda uyarılmalı, hücumda kaybettiğimiz toplar sonucu yediğimiz goller dağ oldu, yazıktır bu kadar beleş goller yersen ligde kalmada zorlanırsın, aynı şekil hücum varyasyonlarımızda artık değişmeli, şu ger**lıların artık hücumu kanatlara sıkıştırıp pozisyonu mahvetmelerine, kontraları yemelerine deli olmamak elde değil, yav sen kanat oyuncususun hiç bir şey yapamıyorsan içeriye yönel rakibin üzerine git en kötü zaten penaltı alırsın ligdeki takımlar Madrid, Barça gibi savunma yapan takımlar mı hepsinin araya bir top atsan %75'i gol oluyor, ben Apo'yu geriye alıp, Cici'yi önde başlatırım hem savunmadaki zaafiyet kaybolur hem de beceriksizlikler artık can sıkmaya başladı, Kayseri maçında Aydın, Eneramo, Musa oynamalı, Ziya, Burhan ve Hakan biraz dinledirilmeli, Batuhan'la ilk 11'de baslayabilir ama 45 dk. sonunda çıkarılıp yerine Mehdi falan alınır, orta saha güclendirilebilir ... Artık saçma sapan goller yemeyelim ..
badof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.03.2015, 15:48   #12
çorluluyiğido
Usta Yiğido

çorluluyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

504 Mesajına 972 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 453 çorluluyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

aatıfın bencilliğini terketmesi...
ziyanın artık kesilip fatihin oynatılması...
forvetlerimize şans gelmesiyle çıkış yaparız inşallah
çorluluyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.03.2015, 15:57   #13
alboran
Yiğido

alboran - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

128 Mesajına 282 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 434 alboran FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu takımın santraforları topa vurmayı öğrensin, hoca da ibrahim akın'a tekrar 11'de şans vermeye başlasın toplanırız.hakan arslan'ın falan 11'de işi yok.ziya denen kazmanın türkiye sınırları dışında futbolcu olarak bile görülmeyeceğini savunuyorum zaten her zaman.çıkış planı burda.

bursa maçına gelince bursa'nın ortasahası şu an ligin ofansif olarak belki de en iyi ortasahası.kadir ve ademe çok iş düşecek.oyundan düşerlerse çok fena baskı yeriz.golü kendi sahamızdan hızlı çıkarak aramalıyız.
alboran isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.03.2015, 19:08   #14
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 588 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

kayseriden puanla dönme ihtimalimiz var.fakat bursa maçından zor puan alırız gibi.rize maçında takım eski kötü günlerine dönmüş gibiydi.inşallah yanılırız.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.03.2015, 20:25   #15
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hocanın çıkış planı nedir bilmiyorumda ,benim futbol görüşüme göre sivasın çıkışı şöyle olmalıdır,önce yönetim hoca ve futbolcularla toplantı yapacak,takımın durumu masaya yatırılacak,bazı oyuncular anlıyacakları dilden ikaz edilecek, bazı oyuncular sahsi oyundan,bencillikten vazgeçecek,sergen hoca musa,aydın,i.akın gibi oyuncuları mutlaka takıma monte edecek,eneramoyu kaybetmemek için 1 2 maç 1 devre oynatacak,takımın düzeni bozuk,düzeni düzeltmek için sol tarafa mutlaka defansada yardım edecek bir oyuncu [musa ,aydın ]en uygunu monte edilecek,böylelikle atıf sola tıkılmaktan kurtulup daha serbest olacak,herkes atıflı aydınlı ziyalı sol tarafla ilgilenirken ,sağtarafımızda çok baskı yiyen ,cicinyo ve burhan iakın daha rahat pozisyon hazırlayacak,taraftarlarda eğer sivassporu yeni stadında ptt liginde izlemek istemiyorsa, hermaçta tıklım tıklım stadı dolduracak destek olacak ,maçolarakta,balıkesir,mersin, kasımpaşa maçları mutlaka 3 puanla bitirilecek,diğer maçlardan 2 galibiyet daha alırsak bu ligde rahatlıkla kalacağımıza inanıyorum
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 34MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.03.2015, 22:46   #16
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivassporun çıkışı:
burhanın saçma sapan oyunundan vazgeçmesi
atıfın bencilliği bırakması
zor olsada utaka ve batuhanın gol atması ile
çıkış ozaman gerçekleşir
yoksa hakanla,ziyayla çıkış falan zor
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda cılgınsivas58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.03.2015, 22:47   #17
cılgınsivas58
Usta Yiğido

cılgınsivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

558 Mesajına 760 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 cılgınsivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hocanın çıkış planı nedir bilmiyorumda ,benim futbol görüşüme göre sivasın çıkışı şöyle olmalıdır,önce yönetim hoca ve futbolcularla toplantı yapacak,takımın durumu masaya yatırılacak,bazı oyuncular anlıyacakları dilden ikaz edilecek, bazı oyuncular sahsi oyundan,bencillikten vazgeçecek,sergen hoca musa,aydın,i.akın gibi oyuncuları mutlaka takıma monte edecek,eneramoyu kaybetmemek için 1 2 maç 1 devre oynatacak,takımın düzeni bozuk,düzeni düzeltmek için sol tarafa mutlaka defansada yardım edecek bir oyuncu [musa ,aydın ]en uygunu monte edilecek,böylelikle atıf sola tıkılmaktan kurtulup daha serbest olacak,herkes atıflı aydınlı ziyalı sol tarafla ilgilenirken ,sağtarafımızda çok baskı yiyen ,cicinyo ve burhan iakın daha rahat pozisyon hazırlayacak,taraftarlarda eğer sivassporu yeni stadında ptt liginde izlemek istemiyorsa, hermaçta tıklım tıklım stadı dolduracak destek olacak ,maçolarakta,balıkesir,mersin, kasımpaşa maçları mutlaka 3 puanla bitirilecek,diğer maçlardan 2 galibiyet daha alırsak bu ligde rahatlıkla kalacağımıza inanıyorum
yönetim bu futbolcularla anlıyacakları dilden konusmayı bu sene yapmadı eğer yapsaydı şimdi herşey farklı olurdu
cılgınsivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.03.2015, 00:06   #18
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 871 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Sivassporun nasıl bir palanı olduğunu hala kimse anlayamadı..Takım küme düşme potasında hoca hala kupada da iddialıyız diyip duruyor;senin etin ne budun ne...Takım kadron ligi zor götürüyor;ligde libe vurmak üzeresin hala kupada iddalıyız söylemleri de ne oluyor...Bu turu diyelim kazara geçtin;peki karşına G.S çıkarsa ne yapacaksın;üstelik ligde de FB, Eskişehir ,Erciyes gibi zorlu maçlarda var....Eğer bundan sonra G.C ile oynarsak oynanacak maçlarda 2 maçlı olacak..Bu takım ligde can çekişiyor,oyuncular stresten bunalmış durumda;olası sakatlık ve kart olursa ligde kimi oynatacağız...Sivasspor takımı kupayı bir kenara bırakıp kesinlikle lige odaklanmalı...Bu takım kadrosu tek kulvarda oynarsa başarılı olacak diye düşünüyorum...Bir koltukta 2 karpuzu taşımak için ilerki yıllarda daha iyi,geniş kadrolarla mücadele edilmeli...Ben Sergen Hoca'nın yerinde olsam Bursa maçını düşünerek kadroda büyük bir revizyona gidip Kayseri maçına U-21 takımından en az 4-5 tane oyuncu ve oynatmadığı diğer yedeklerle çıkarım..Böylece diğer oyuncuların da Bursa maçına daha iyi konsantre olmasını sağlarım...Sivasspor ancak tek kulvarda oynarsa ligde daha iyi maçlar çıkarıp galibiyet serisine başlar diye düşünüyorum...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.03.2015, 09:45   #19
onur0634
Tecrübeli Yiğido

239 Mesajına 381 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 548 onur0634 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu kötü gidişhat devam ederse sivassporun çıkış planından ziyade sergenin kaçış planını görürüz
onur0634 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.03.2015, 15:06   #20
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI

önümüzdeki kalan maçlarda planımızı düzgün yaparsak takım düzelir aynı yanlışlar devam ederse geri dönüşü olmayan yola gireriz dönüşümüz zor olur

Etiketler
Çıkış, planı, sivassporun

Seçenekler Arama
Stil