Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yiğido Gençlik

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: BASIN BİLDİRİSİ..!
Alt 05.02.2013, 13:21   #21
psychology58
Tecrübeli Yiğido

psychology58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

400 Mesajına 810 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 532 psychology58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: BASIN BİLDİRİSİ..!

Arkadaşlar çektiğiniz sıkıntıları sonuna kadar anlıyoruz ama kadıköyden 3 puan ı almışsın tam üst sıralara tırmanacağın haftalarda rüzgarı arkanada almışsın yapmayın böyle şeyler stada gelin maç öncesi hatta maçın bazı bölümlerinde bile yönetime tepkinizi koyun ama asla stada gelmemezlik yapmayın hemde ezeli rakibimizle oynadığımız maçta bu takımın bu maçta size ve tüm yiğidolara ihtiyacı var.

Siz düşünebiliyormusunuz Fenerbahçe-Galatasaray maçında Fener taraftarının yönetim bize sahip çıkmıyor diye maça gitmediğini bu da bizim derbimiz bu maçta tribünde olun ve 3 puanı siz aldırın takıma. Gerçek Yiğidolar asla böyle bir maçta tribünü boş bırakıpta dışarıya karşı bizi mahcup etmez !!!
psychology58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.02.2013, 13:22   #22
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 936 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Ausrufezeichen Cevap: BASIN BİLDİRİSİ..!

%100 haklısınız arkadaşlar, sizin mağduriyetiniz büyük, yönetimin müdahale etmemesi büyük hata, kesinlikle yanınızdayım ... ama ;

Böyle protesto olmaz !

Bir taraftar desteklediği takımın maçına HER NE OLURSA OLSUN GİTMEKLE mükelleftir !

Başka bir yöntem bulun ve Trabzon maçında yerinizi alın ...
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.02.2013, 13:25   #23
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 863 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

Ben şunu anlamiyorum birisi soylesin bana,

tribunlerden çekilmeye gelince birlik olanlar, neden tribunlerde takimi desteklemede birlik olamiyorlar,

bir grup baska tezahurat yapiyor diger grup baska tezahurat. Bunun aciklamasini yapar misiniz.
Alt 05.02.2013, 13:31   #24
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1576 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Bizler taraftar olarak sizlerin sıkıntılarını anlıyoruz okadar yolu gidip dönmek her yiğidin harcı değil, Tüm masraflarınızı işadamlarımız veya kulübümüz karşılamış olsa bile bukadar uzun yola dayanmanız inanın kolay değil buraya kadar size hak veriyorum.

Takım FB maçıyla güzel bi hava yakalamışken önümüzde ezeli rakibimiz Trabzon maçında takımı yalnız bırakmanız bana pek normal gelmedi, Sizler bizler hepimiz bu takıma destek olmalıyız bu takım bu ligden düşerse bu sadece Sivasspor'a gönül verenleri değil tüm Sivaslıları üzer, Yönetimi futbolcuyu hocayı ve teknik heyeti protesto edebilirsiniz ama tüm takımı protesto edemezsiniz etmemelisiniz. Ben bu karanızı tekrar gözden geçirerek pazar günü tribündeki yerinizi almanız gerektiğini düşünüyorum..
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2013, 13:32   #25
85200258
YASAKLI ÜYE

134 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 85200258 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben maçta staddaydım. Hemde gece işten cıkıp ayrı bi şehirden hiç uyumadan maça gittim. Yine ertesi gün işe yetişmek için koştura koştura otogara gittim. Hepsine PARA verdim. Yol parası bilet parası vs...

Sen eger 12 saatlik yola çıkmadan önce neden biletx'in internet sitesindden maç biletini almadıgının hesabını verirsen eminim yönetimde neden size yardımcı olmadıgının hesabını verir..

Napolyonun 3 kelimeden oluşan bi sözü vardır bilir misin?....! Anlayana
Senin 1950 model dediklerin emek harcamının yanıdna para da harcamayı biliyorlardı.. Hemde 2.ligdeki 3. ligde ki takıma... Neyse bildigin yolda devam et...
85200258 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 85200258'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.02.2013, 13:39   #26
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

düşünce güzel ama zamanlaması yanlış
En azından bu tepkiyi trabson maçında yapmayalım
Yönetim haketmese de oyuncular böyle bir desteği hakediyorlar
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.02.2013, 13:39   #27
58_babacan_58
Usta Yiğido

58_babacan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.073 Mesajına 2.126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 922 58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Pireye kızıp yorgan yakılmaz !
BİZİ LAZ BEYİNLİLERE MADARAMI EDECEKSİNİZ. HER ŞEY ARMA İÇİN, YÖNETİME KIZA BİLİRSİNİZ AMA ARMAYI YALNIZ BIRAKMAMALISINIZ STADTAKİ YERLERİNİZİ ALINIZ !
Alt 05.02.2013, 13:45   #28
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 687 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
85200258 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben maçta staddaydım. Hemde gece işten cıkıp ayrı bi şehirden hiç uyumadan maça gittim. Yine ertesi gün işe yetişmek için koştura koştura otogara gittim. Hepsine PARA verdim. Yol parası bilet parası vs...

Sen eger 12 saatlik yola çıkmadan önce neden biletx'in internet sitesindden maç biletini almadıgının hesabını verirsen eminim yönetimde neden size yardımcı olmadıgının hesabını verir..

Senin 1950 model dediklerin emek harcamının yanıdna para da harcamayı biliyorlardı.. Hemde 2.ligdeki 3. ligde ki takıma... Neyse bildigin yolda devam et...
Gardaş biletix den bilet alıp gitmeyi akıl etmişlerdir zaten gişeden bedava bilet verecek yönetimde olmayınca zor bu işler
Alt 05.02.2013, 13:46   #29
GurbetciYigidom
Yiğido

GurbetciYigidom - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

49 Mesajına 74 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 GurbetciYigidom ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

ben avrupada yasadigim icin sivasimizin maclarina herzaman gidemiyorum. senede belki uc belki dört macini izleyebiliyorum.Ama statta gözlemledigim kadariyla taraftar guruplari omacin tadi tuzu oluyor onlarsiz bir mac nasil olur bilemem,ama onlarin isteklerine herzaman bir cözüm bulmak lazim,onlari küstürmemek lazim,yönetim onlarin isteklerini herzaman öne alip cözüm üretmeleri lazim.cünkü onlar 90 dakika canla basla takimimizi destekliyor,bogazlari sisene kadar bagiriyor.onlara ayricalik taninmali,gercek taraftar bence onlar,aldiklari karara cok üzülüyorum,heleki trabzon maci olmasi bir baska sikinti,cünkü takimimizin gecen haftaki basarili olmasi ve bu hafta onlara encok ihtiyacimizin olmasi cok üzücü.insallah yönetim onlarin seslerine kulak verir ve onlarda statta yerlerini alirlar.
Alt 05.02.2013, 13:52   #30
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
85200258 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Bildirinin içeriğini iyi oku ondan sonra eleştir,kimsenin cefasını cefasını ölçmeye kalkışmayın

Etiketler
basin, basın, bildirisi, bİldİrİsİ

Seçenekler Arama
Stil