Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Yönetim İstifa
Alt 23.04.2016, 13:34   #1
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 938 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein
Standart Yönetim İstifa

Çok büyük başarılara imza atan bizi bataklıktan çıkartıp şampiyonluğa oynatan başkan Mecnun Otyakmaz, Sivasspor için ceza evinde yatmış gecesini gündüzüne katmış şehirde herkesin sevdiği saydığı bir ismi burada istifaya davet etmek belki birileri için nankörlük olabilir ama artık istifa etmenin kenara çekilmenin ve dinlemenin zamanı geldi.

Peki neden istifanın zamanı geldi şöyle dilimin döndüğü kadar sıralamak isterim.

1- Kurumsallaşma kulübümüz şehir takımı olmasına rağmen hala aile şirketi gibi tek isimle yönetilmeye mahkum edildi ve insanlara başkan giderse biz biteriz ölürüz gibi fikirler empoze edildi oysaki kurumlar kişilere bağlı olduğu sürece zaten sürekliliği olmayacak hiçbir zaman ve bir çukura gömülmeye mahkum olur.

2- Alt yapı süper lige çıktığımız yıldan itibaren sadece ziya erdalı alt yapıdan çıkartabildik ne Sivassporumuza nede Türk futboluna bir tane bile futbolcu çıkartamadık u-13 u-14 u-15 gibi alt yapı futbol takımlarımıza yok gibi birşey ve yine aile şirketi gibi alt yapı sorumlusu başkanın kardeşimi yeğenimi bilmiyorum o kişi orada ne iş yapar tam bir muamma

3- Kapalı kapılar ardında yönetilen bir kulüp düşünün kim ne yapar belli değil bir kamuoyunu bilgilendiren basın sözcüsü bile olmayan bir kulüp

4-Transfer politikası süper lige çıktığımızdan beri futbolcu izleme komitesi olmayan bir kulüp nerede boş beleş futbolcu varsa onlara yöneldik genç başarıya aç yetenekli futbolcumuz sadece 2-3 tane oldu

5-Mali durum şimdiye kadar gelen eleştirilere borcumuz yok diyerek yanıt veren yönetim bu sene çıktı evet artık borcumuz var dedi ve şehri bu borcu kapatmaya davet etti yani borçsuz kulübü bedava oyunculara para dağıtarak borçlandırdılar

6- Sistemsizlik, sözün başında da dediğim gibi aile şirketi olarak görülen takımımız keyfi olarak bu sezon %99 düşürülmüştür yaş ortalaması olarak avrupanın en yaşlı takımı olduk ibrahim akın bu kulübe neden transfer edilmiştir ve kaç para kazanmaktadır gökhan süzen neden trasfer edilmiştir ve kaç para kazanmaktadır neden her yıl düşen takımlardan veya soluğu ptt liginde alacak futbol hayatının sonuna gelmiş diğer süper lig takımlarının kadro dışı kalan istemeyen futbolcular takımımıza trasfer edilmiştir

7- hangi menejerler ile hangi futbolcular transfer edilmiştir bu menejerler vasıtası ile sivasspor zarara uğratılmışmıdır, sivassporun zararı kimin kârına olmuştur maddi olarak

8- tff ve mhk her seferinde bu kurumları eleştiren başkan neden her seçimde tüpcüye destek veriyor burada büyük bir çelişki var zaten büyük çapta ulusal basında söz getirecek bir eleştiride olmuyor sadece yerel medyada bizim gazımızı almak için eleştiri oluyor.

İşte kafamda ki bu deli sorular yüzünden başkana şimdiye kadar yaptıklarından dolayı teşekkür ediyor ve istifa etmesini istiyorum
Cevap: YÖNETİM İSTİFA
Alt 23.04.2016, 13:58   #2
asinancetin583
Yiğido

asinancetin583 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

189 Mesajına 364 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 408 asinancetin583 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: YÖNETİM İSTİFA

Potadayız, düşmek üzereyiz. Bu konu belki gerekli belki gereksiz, konu bu değil. Ama zamanı da değil. Lig bittikten sonra ne gerekirse konuşulur ama şu an yapılması gereken kenetlenip, birlik olup sonuna kadar savaşmaktır.
Alt 23.04.2016, 13:58   #3
izecson_ea
Acemi Yiğido

izecson_ea - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

70 Mesajına 142 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 660 izecson_ea Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Daumen runter Cevap: YÖNETİM İSTİFA

Ben açıkcası bu son 5 yılın paraların nerelere gittini gösterir bir gelir gider tablosu görmek istiyorum.Alt yapı konusunda sizinle aynı fikirdeyim anadolu üsküdar klübünü sivasspor alt yapı oyuncuları geliştirsin diye oraya gönderdiler ondan da bişey çıkmadı açıkcası profesyonel bi alt yapı sistemimiz yoktur alt yapıdan sorumlu kişi başkanı kardeşi filan herhalde
izecson_ea isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı izecson_ea'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.04.2016, 14:01   #4
izecson_ea
Acemi Yiğido

izecson_ea - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

70 Mesajına 142 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 660 izecson_ea Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

asinançetin bey şu puan durumuna bakıp oynanan oyununa bakınca ben düştüğümüzü düşünüyorum oyuncular zaten burdaki bursa maçında kafalarında bitirmişler başka söyleyeceğim yok bu konu hakkında
izecson_ea isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.04.2016, 14:16   #5
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 758 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Yönetim devre arasi su tabloyu dogru okuyamadi (ya da okumak istemedi !!).
Mersin, Eskisehir ve her hafta hoca degistiren Genclerbirligini kesin küme düstü olarak gördü ve banko oynayacak, 3 tane kaliteli, nokta transfer yapmadi.
Antalya, Kayseri, Osmanlispor da yeni ciktilar, onlari nasil olsa yakalariz diye düsündüler muhtemelen.
Simdi bu takimlar nerede bir bakin...

Alt 23.04.2016, 14:57   #6
triper58
Yiğido

109 Mesajına 190 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 363 triper58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kurumsal bir yönetim değil.Eş dost akraba ile anca bu kadar.Para yok diyorlar doğru o zaman geleceğe yatırım yapacaksın.Altyapıdan çıkan son oyuncu Ziya 28 yaşında.Topçuların yarısı 30un üstünde ihtiyarlar.11 yıldır bir topçu yetiştirip satamadık.Adem'in Mehdi'nin Kabze'nin yerinde 23 yaşında biri olacakki iyi oynasa talebi çıkacak.Bu kafayla anca bu kadar olurdu zaten.
triper58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı triper58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.04.2016, 14:58   #7
Sivasli010
Usta Yiğido

454 Mesajına 808 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 521 Sivasli010 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mecnun baskan severim seni ama arka arka yanlis tercih yaptin, sergen yalcin, okan buruk, mesut bakkal , 1 sezonda bukadar yanlis tercih olurmu?????

Sevgi nefrete donusmeden artik birak git
Sivasli010 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı Sivasli010'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.04.2016, 15:00   #8
onur0634
Tecrübeli Yiğido

239 Mesajına 381 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 546 onur0634 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
izecson_ea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben açıkcası bu son 5 yılın paraların nerelere gittini gösterir bir gelir gider tablosu görmek istiyorum.Alt yapı konusunda sizinle aynı fikirdeyim anadolu üsküdar klübünü sivasspor alt yapı oyuncuları geliştirsin diye oraya gönderdiler ondan da bişey çıkmadı açıkcası profesyonel bi alt yapı sistemimiz yoktur alt yapıdan sorumlu kişi başkanı kardeşi filan herhalde
10-11 Sezondur bazılarının halen ilah olarak gördüğü yönetim altyapıdan sadece bir Ziya Erdalı çıkarmış onuda bırak süper ligi PTT1nci ligindeki kluplere versen ilk 18 kişilik kadroya almazlar.Bir klüp doğru işler yapar takım kümede düşer bu futbol için olağan bir durumdur.Ancak eğer bir başkan ve yönetimi klüp kazancına göz dikip o paraları ceblerini indirebilecek kadar basitleşmişlerse şehir takım çıkarlarını değilde kendi çıkarları menfaatlerini düşünüyorlarlarsada
hiç kimsede kusura bakmasın ama ben bu takımın düştüğüne üzülmem tam aksine sevinirim...
onur0634 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı onur0634'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.04.2016, 16:18   #9
asinancetin583
Yiğido

asinancetin583 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

189 Mesajına 364 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 408 asinancetin583 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
izecson_ea Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
asinançetin bey şu puan durumuna bakıp oynanan oyununa bakınca ben düştüğümüzü düşünüyorum oyuncular zaten burdaki bursa maçında kafalarında bitirmişler başka söyleyeceğim yok bu konu hakkında
Matematik bitti diyene kadar desteğe devam eder esas Yiğido. Ben de eleştiri biriktiriyorum ama ne varsa sezon sonu söyleyeceğim. Gün birlik günüdür.!
Alt 23.04.2016, 16:45   #10
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 687 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Evet her zaman dediğim gibi bazı arkadaşları PTT 1 lig kesmemiş amatör kümeye kadar gidip Sivasspor'dan kurtulmak istiyorlar galiba ya Brader bu Adam giderse biteriz be 40 yıldır kaç Başkan geldi seni kaçı süperlig yüzü gördü bu takım kimler Zaman'ında şampiyonlar ligi ön elemesi gördü inan Kayserili olsan ancak bu kadar zarar verirsiniz bu takıma şunu bilin bu takımın yıldızı ne aatif ne cicinho bu takımın bu şehrin yıldızı Mecnun Odyakmazdır.

Etiketler
İstifa, İstİfa, yönetim, yÖnetİm

Seçenekler Arama
Stil