Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transfer Dosyası
Alt 24.06.2014, 19:17   #21
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Transfer Dosyası

Tüm arkadaşlara teşekkürler ve selamlar..Burada en çok merak edilen gidecek olanlar var mı sorusuna cevap vereyim...Gitme ihtimali en yüksek oyunculardan birisi Da Costa...zira özellikle Fransa liginden ciddi teklifler varmış hatta bir ara yazmıştım3 milyon euro gibi rakamlar geçiyordu...Eğer Da Costanın bizden aldığı ücret arttırldysa Atıf faktörü nedeniyle takımda kalır zira biliyorsunuz Atıf sayesinde Fas milli takımını seçmişti..Ama tek sorun bu değil Atıfa da İngiltere ve Fransadan teklifler varmış..eğer o giderse Da Costa da gider...Yalnız şu an için teklifler , söylentiler var ama ciddi bir girişim yok...eğer olursa da yönetim bu oyuncuları dişe tırnağa dokunur meblağlarla satma düşüncesinde yoksa ucuza bu isimler bir yere gidemez...Özellikle dünya kupasından sonra transferde tempo artacak..bu arada Avrupaya gidememe ihtimalinin takımı özellikle de yabancıları çok olumsuz etkileme gibi bir durumu yok o yönden de siz sevgili Yiğidolar rahat olun..özetle Şu an için gitme ihtimali olan iki isim Da Costa ve Atıf..fakat bunlar da iyi teklifler gelmesi halinde satılacak, kayda değer teklif olmazsa satılmayacakalr..hatta sezonun hemen bitiminde Atıf için fransadan orta sıralardaki bir takım 1,5 milyon euro gibi bir rakam vermiş ama yönetim reddetmiş..son bir not: Utakanın gitmesi ile ilgili herhangi bir durum yok en azından şimdilik böyle bir bilgi almadım..
Alt 24.06.2014, 19:34   #22
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Tüm arkadaşlara teşekkürler ve selamlar..Burada en çok merak edilen gidecek olanlar var mı sorusuna cevap vereyim...Gitme ihtimali en yüksek oyunculardan birisi Da Costa...zira özellikle Fransa liginden ciddi teklifler varmış hatta bir ara yazmıştım3 milyon euro gibi rakamlar geçiyordu...Eğer Da Costanın bizden aldığı ücret arttırldysa Atıf faktörü nedeniyle takımda kalır zira biliyorsunuz Atıf sayesinde Fas milli takımını seçmişti..Ama tek sorun bu değil Atıfa da İngiltere ve Fransadan teklifler varmış..eğer o giderse Da Costa da gider...Yalnız şu an için teklifler , söylentiler var ama ciddi bir girişim yok...eğer olursa da yönetim bu oyuncuları dişe tırnağa dokunur meblağlarla satma düşüncesinde yoksa ucuza bu isimler bir yere gidemez...Özellikle dünya kupasından sonra transferde tempo artacak..bu arada Avrupaya gidememe ihtimalinin takımı özellikle de yabancıları çok olumsuz etkileme gibi bir durumu yok o yönden de siz sevgili Yiğidolar rahat olun..özetle Şu an için gitme ihtimali olan iki isim Da Costa ve Atıf..fakat bunlar da iyi teklifler gelmesi halinde satılacak, kayda değer teklif olmazsa satılmayacakalr..hatta sezonun hemen bitiminde Atıf için fransadan orta sıralardaki bir takım 1,5 milyon euro gibi bir rakam vermiş ama yönetim reddetmiş..son bir not: Utakanın gitmesi ile ilgili herhangi bir durum yok en azından şimdilik böyle bir bilgi almadım..

Bilgilerin icin tesekkürler Dogu Bey kardesim.
Da Costa ve Aatif satilacak olursa o zaman Yönetim bunlarin yerine en az onlar kadar iyi Oyuncular alir mi acaba ?
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 24.06.2014, 21:42   #23
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 695 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

Bir konuya değinmek istiyorum Doğu_bey araştırırsan sevinirim bizim Timur Bayram Özgöz için ne düşünülüyor seneye kadroda yer bulabilir mi malumumuz 1. lig de iyi bir perfoman sergiledi hakkettiğini düşünüyorum.
Alt 24.06.2014, 21:59   #24
HeLuieN58
Acemi Yiğido

39 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 386 HeLuieN58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Doğru Ve Yanıltmayan Haberleriyle DOGU_BEY Tekrar Aramızda
Teşekkürler DOGU_BEY
Alt 24.06.2014, 22:30   #25
Sivas70
Yeni Yiğido

Sivas70 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Sivas70 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Merhaba Dogu Bey,

tekrar geldiginize sevindim. Sizden en son transfer haberlerini almak cok güzel.
Selamlar.....
Sivas70 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 24.06.2014, 22:35   #26
34yigido34
Tecrübeli Yiğido

185 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 471 34yigido34 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Batuhan bu sene bizde patlama yapcak o patlayi sivasda yapacigina cani gonunden inaniyom
34yigido34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda 34yigido34'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.06.2014, 22:35   #27
ZiDaNe58
Usta Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.502 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 707 ZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekannt

Baroni tam ihtiyacmz olan iki yönlü bir futbolcu gelirse çok ama çok faydalı olur
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 24.06.2014, 23:18   #28
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1078 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Sagol dogubey !! Haberlerin devamini bekliyoruz.
Alt 25.06.2014, 00:22   #29
34yigido34
Tecrübeli Yiğido

185 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 471 34yigido34 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şu yunan milli futbolcu samarası cok begeniyom bizim takima gelse cik fena katki saglar
34yigido34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 25.06.2014, 11:35   #30
hüso58
Yiğido

hüso58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 448 hüso58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ertuğrul transferi çok güzel oldu
hüso58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
açıkladı, ayrılacağını, dosyası, günok, mert, olic, takımı, transfer, yeni, İvica

Seçenekler Arama
Stil