Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Sivasspor 'un resmi internet sitesi
Alt 17.08.2009, 15:13   #1
skep06
Yiğido

skep06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

117 Mesajına 196 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 skep06 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Sivasspor 'un resmi internet sitesi

Devrim Çetin: Sivasspor'un resmi internet sitesi
Günümüzde teknolojinin müthiş hızla ilerlediği şu günlerde, Turkcell Süper Lig'deki bazı Anadolu takımlarının internet sitelerinin haline bakınca gülsem mi, ağlasam mı karar veremiyorum.

NTV Spor
Güncelleme: 19:22 TSİ 16 Ağustos. 2009 Pazar
Teknoloji tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de müthiş hızla ilerliyor. Bir cep telefonu alıyorsunuz, en son çıkan bir model ama 3 ay sonra bu telefonunuzun üstüne en az 5-6 model daha çıkıyor. Bir sene sonra telefonunuz diğer yeni çıkanların yanında eski bir model olarak kalıyor.

Bir dönem ansiklopediler modayken, her türlü bilgiyi kütüphanelerden ulaşmaya çalışırken, şimdilerde google bu sorunu çözmeye yetiyor ve kütüphanelerin hiçbir cazipliği kalmamış durumda.

Turkcell Süper Lig'de bir takımı, yeni transfer ettiği ya da kadrosundaki oyuncuya en az 250-300 milyar lira verirken, bence kulüp prestiji için çok önemli olan internet sitesinde güncellemeleri yapacak toplam 3-5 kişiye bu bahsedilen paraların belki de yüzde birini vermeyi uygun görmüyor.

Buradan geleceğim nokta şu; iki sezondur bu konuda fırsat buldukça yazılar yazıyorum, sitemimi dile getiriyorum ama bir türlü bu sistem oturtulamadı.

Ligde şampiyonluk yarışında olan ve 3 sezondur bu yarışı bırakmayan Sivasspor'dan bahsetmek istiyorum. Sivasspor'un resmi sitesinde bir bilgiye ulaşmak için girdiğimde trajikomik, içler açısı bir durum dikkatimden kaçmadı. Halen değişmediyse ve vaktiniz varsa hemen tıklayın ve bana göre rezalet durumu sizler de görün.

Takım kadroları kısmına girdiğimde oyuncuların resimleri ve isimlerinin yazılmış halde olduğunu görürsünüz. Sorun burada değil, sorun kadronun güncellenip güncellenmemesi değil resimdeki oyuncularla altında yazan isimlerin alakasız olması. Örnek mi vereyim, Cihan Yılmaz'ın resmi Mamadou Diallo, Erman Kılıç'ın resmi Fabio Bilica, Uğur Kavuk'un resmi yedek kalecileri. Yeni kadroda İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a transfer olan Kanfory Sylla, Herve Tum, Antalyaspor'a transfer olan Pini Balili ve Kocaelispor'a giden Mohamed Ali Kurtuluş herhalde vefa olsun diye unutulmamış!... Ayrıca geçtiğimiz sezon kadroya dahil edilen Yannick Kamanan'ın, Türkiye'de herkesin bildiği tanıdığı Murat Erdoğan ve Ersen Martin'in resmi bile yok.

Tabiki sitemim bu sitenin güncellemesini yapan kişiye değil ama kurumsallaşma adına bağırıp çağıranlar bu rezaleti nasıl olur da görmezler. Bu işin başındakiler aynı takımın teknik direktörü Bülent Uygun'un resmi sitesine hiç bakmazlar mı?

Yaz döneminde yine aynı resmi sitede Fabio Bilica'nın Fenerbahçe'ye transferinden Sivasspor'a takasla gelen Yasin Çakmak'ın haberi birinci haber olarak yer alırken, ikinci haber olarak da Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal'ın "Bilica için hiçbir takımla görüşmedik" açıklamasının da olduğunu gözlerimle gördüğümden de bahsetmeden geçemeyeceğim.

Bu sezon lige çıkan ve daha 1 ay öncesine kadar abartısız 3 futbolcusu bulunan ve müthiş zorluklarla transferler yapan Diyarbakırspor'un resmi sitesinin bile çok daha iyi durumda olduğunu, Antalyaspor'un resmi internet sitesinin de Sivasspor'un sitesinden pek farkı olmadığını, Manisaspor'un resmi sitesinin daha yeni düzenlemeyle iyi hale geldiğini ve Bursaspor'un resmi sitesini güncellemeyle sadece bir kişinin çabasıyla yönetildiğini söyleyebilirim. Bank Asya 1. Lig takımlarını hiç söylemiyorum bile...
skep06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı skep06'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Sivasspor'un resmi internet sitesi
Alt 17.08.2009, 15:14   #2
skep06
Yiğido

Standart Cevap: Sivasspor'un resmi internet sitesi

Siteye şuan girilemiyor bu yazı üzerine güncelliyorlardır belki.
Alt 17.08.2009, 15:23   #3
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1078 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

ben bu sitedeki kadrolara baktim isimde yanlislik olmamis!!sivasin baska sitelerinde yapildiysa bilemem,
subasi29 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.08.2009, 15:29   #4
yorumyapıyombenya
Tecrübeli Yiğido

yorumyapıyombenya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 849 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 778 yorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDI

Bahsi gecen site sivasspor.org.tr gercekten de cok kötü bir halde. Sivassporumuzun resmi sitesine yakışmayacak nitelikte.

Neyseki burası var
Alt 17.08.2009, 15:33   #5
GOSt
Yiğido

GOSt - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 49 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 GOSt Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

BENCEDE HEPİNİZE KATLIYORUM HA Dİ İNŞALLAH DÜZLR

Bugün,

Yarın

ve Hergün...

Sadece !!!

sivaSSporluyuz

Anti-İstanbul
GOSt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.08.2009, 15:35   #6
karakocyakup58
Yiğido

karakocyakup58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 132 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 575 karakocyakup58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

siteye tam girilmiyor güncelleme yapılıyor
karakocyakup58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.08.2009, 15:42   #7
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 440 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 905 abircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDI
Reden Cevap: Sivasspor'un resmi internet sitesi

Alıntı:
skep06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Devrim Çetin: Sivasspor'un resmi internet sitesi
Günümüzde teknolojinin müthiş hızla ilerlediği şu günlerde, Turkcell Süper Lig'deki bazı Anadolu takımlarının internet sitelerinin haline bakınca gülsem mi, ağlasam mı karar veremiyorum.

NTV Spor
Güncelleme: 19:22 TSİ 16 Ağustos. 2009 Pazar
Teknoloji tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de müthiş hızla ilerliyor. Bir cep telefonu alıyorsunuz, en son çıkan bir model ama 3 ay sonra bu telefonunuzun üstüne en az 5-6 model daha çıkıyor. Bir sene sonra telefonunuz diğer yeni çıkanların yanında eski bir model olarak kalıyor.

Bir dönem ansiklopediler modayken, her türlü bilgiyi kütüphanelerden ulaşmaya çalışırken, şimdilerde google bu sorunu çözmeye yetiyor ve kütüphanelerin hiçbir cazipliği kalmamış durumda.

Turkcell Süper Lig'de bir takımı, yeni transfer ettiği ya da kadrosundaki oyuncuya en az 250-300 milyar lira verirken, bence kulüp prestiji için çok önemli olan internet sitesinde güncellemeleri yapacak toplam 3-5 kişiye bu bahsedilen paraların belki de yüzde birini vermeyi uygun görmüyor.

Buradan geleceğim nokta şu; iki sezondur bu konuda fırsat buldukça yazılar yazıyorum, sitemimi dile getiriyorum ama bir türlü bu sistem oturtulamadı.

Ligde şampiyonluk yarışında olan ve 3 sezondur bu yarışı bırakmayan Sivasspor'dan bahsetmek istiyorum. Sivasspor'un resmi sitesinde bir bilgiye ulaşmak için girdiğimde trajikomik, içler açısı bir durum dikkatimden kaçmadı. Halen değişmediyse ve vaktiniz varsa hemen tıklayın ve bana göre rezalet durumu sizler de görün.

Takım kadroları kısmına girdiğimde oyuncuların resimleri ve isimlerinin yazılmış halde olduğunu görürsünüz. Sorun burada değil, sorun kadronun güncellenip güncellenmemesi değil resimdeki oyuncularla altında yazan isimlerin alakasız olması. Örnek mi vereyim, Cihan Yılmaz'ın resmi Mamadou Diallo, Erman Kılıç'ın resmi Fabio Bilica, Uğur Kavuk'un resmi yedek kalecileri. Yeni kadroda İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a transfer olan Kanfory Sylla, Herve Tum, Antalyaspor'a transfer olan Pini Balili ve Kocaelispor'a giden Mohamed Ali Kurtuluş herhalde vefa olsun diye unutulmamış!... Ayrıca geçtiğimiz sezon kadroya dahil edilen Yannick Kamanan'ın, Türkiye'de herkesin bildiği tanıdığı Murat Erdoğan ve Ersen Martin'in resmi bile yok.

Tabiki sitemim bu sitenin güncellemesini yapan kişiye değil ama kurumsallaşma adına bağırıp çağıranlar bu rezaleti nasıl olur da görmezler. Bu işin başındakiler aynı takımın teknik direktörü Bülent Uygun'un resmi sitesine hiç bakmazlar mı?

Yaz döneminde yine aynı resmi sitede Fabio Bilica'nın Fenerbahçe'ye transferinden Sivasspor'a takasla gelen Yasin Çakmak'ın haberi birinci haber olarak yer alırken, ikinci haber olarak da Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal'ın "Bilica için hiçbir takımla görüşmedik" açıklamasının da olduğunu gözlerimle gördüğümden de bahsetmeden geçemeyeceğim.

Bu sezon lige çıkan ve daha 1 ay öncesine kadar abartısız 3 futbolcusu bulunan ve müthiş zorluklarla transferler yapan Diyarbakırspor'un resmi sitesinin bile çok daha iyi durumda olduğunu, Antalyaspor'un resmi internet sitesinin de Sivasspor'un sitesinden pek farkı olmadığını, Manisaspor'un resmi sitesinin daha yeni düzenlemeyle iyi hale geldiğini ve Bursaspor'un resmi sitesini güncellemeyle sadece bir kişinin çabasıyla yönetildiğini söyleyebilirim. Bank Asya 1. Lig takımlarını hiç söylemiyorum bile...
NASIL TRT Yİ YILLARDIR İZLEMİYORSAM BU NEDENLE RESMİ İSTEYEDE BAKMIYORUM, BİZDE RESMİ DEMEK ZATEN GERİ KALMIŞ DEMEK, NİYE BURADA YAZIP ÇİZİYORUZ MAAŞ MI ALIYORUZ SANKİ KEYİF ALIYORUZ O YÜZDEN
Bu Konuda abircan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.08.2009, 16:25   #8
skep06
Yiğido

Transfer ve her türlü bilgiyi en kesin ve en net almamız gereken siteye hala erişilemiyor.İnşallah siteyi bir düzene koyarlar.
Alt 18.08.2009, 17:31   #9
enesarslan
Yiğido

enesarslan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

44 Mesajına 58 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 565 enesarslan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

resmi web sitesine sadece transferlerin kesin olup olmadığına bakmak için giriyorum, diğerlerine hiç girmiyorum 1 hafta geriden geliyorlar resmen ayrıca bu yazıyı yazan arkadaş bu siteye de girmiş mi acaba?
enesarslan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.08.2009, 17:47   #10
cabuker
Yiğido

cabuker - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

69 Mesajına 113 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 573 cabuker FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

valla resmi sitenin hali gerçekten de içler acısı güncelleme yok bilgi yok takımın paf kadrosunu bile bulamıyorsunuz. hala eski topçular gözüküyor. tamamen hikaye arkadaşın birisi imza varmı diye bakıyorum demiş te imzanın olduğunu bile diğer sitelerden daha önce öğreniyorum. gerçi sivas medyasının basın vs. sitelerine girdiğinizde de durum aynı bende onlardan çok bilgi var sağdan soldan internetten haber toplayıp yazıyorlar o da bilmem kaç gün sonra.
yahu sivasspor ağzınızın içinde gidip bir röportaj da mı yapamıyorsunuz idmanlarını da mı takip edemiyorsunuz?

her işimiz hikaye anlıyacağınız.

Hepiniz Bir gün Önümüzde Eğileceksiniz....
Anadolu Kardeşliği Yalan Aslolan Sivas
Sonuna Kadar Sivas

STADIMIZI İSTİYORUZ
cabuker isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
internet, resmi, sitesi, sivasspor, sivasspor resmi site, sivasspor sitesi, sivasspor.org, sivassporun

Seçenekler Arama
Stil