Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bu Haber Doğru mu ?
Alt 27.05.2012, 18:30   #141
vatansivas
Acemi Yiğido

vatansivas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

17 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 vatansivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bu Haber Doğru mu ?

Ben bir daha sivassporu desteklemiyorum spoRla artık işim yok. Futbolla yatip kalkmayacm.Ne halleri varsa görsünler umrumda deyil tarfatar filan deyilim milli takım dahil maçlarini takip edmeyecem.Böyle yönetim böyle teknik direktör böyle taraftar olmaz.
vatansivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.05.2012, 18:32   #142
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Ya biz istersen Galatasaya git Teknik Direkör olarak herseye saygi duyariz ama o özel anlasma beni hasta etti o özel anlasma olmasaydi tamam derdim ama bukadar ucuz Takim degil Sivasspor sy RIZA Hocam!
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.05.2012, 19:07   #143
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Böyle bir madde doğrumudur bu siteden yönetime bu konu ile ilgili acıklama yapması yönünde baskı yapılmalıdır.Eğer böyle bir madde varsa da yönetim ve hoca camiadan özür dilemelidir.Bunlar olmazsa camiaya yapılan bu küçültücü tavır yüzünden gerekli küçültücü tavır hem yönetime hem de hocaya karşı uygulanmalıdır.Küme düşmekten daha beter bir durum bu ikinci sınıf takım muammelesi.Hem de yapanlar yönetim ve hoca hem de hepsi Sivaslı.Nasıl iş.Şaşkınım.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.05.2012, 19:10   #144
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Karakter tanımı benim için, öncelikle doğduğun hem de doyduğun yere saygıdır.Bunu yapmazsan kim karaktersiz derse,bunu göze alacaksın demektir.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.05.2012, 19:25   #145
yigidoss
YASAKLI ÜYE

yigidoss - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

181 Mesajına 300 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidoss ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Hocaya sallamaya yer arıyorsunuz var ya. ismi geçen hocalardan biri Rıza Hoca. Acaba diğer ismi geçen hocaların çalıştırdığı takımların taraftarları da bizim gibi ortalığı velveleye veriyorlar mı. Ben Rıza hocanın yerinde olayım bir dkika durmam giderim. tabii adam gibi bir sözleşmeyle
yigidoss isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.05.2012, 19:26   #146
okan3336
Acemi Yiğido

27 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 461 okan3336 ist jedem bekanntokan3336 ist jedem bekanntokan3336 ist jedem bekanntokan3336 ist jedem bekanntokan3336 ist jedem bekanntokan3336 ist jedem bekannt

bu haber doğrumu bilmem ama bjk mustafa denizliyi istiyormu hemde lig tv yazıyor
http://www.ligtv.com.tr/haber/tum-yo...izliye-cikiyor
okan3336 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.05.2012, 21:40   #147
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

AJANSSPOR ÖZEL HABER:
Beşiktaş'la anlaştı mı?

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Beşiktaş ile anlaşmaya vardığı iddiaları üzerine bir açıklama yaptı..
Son günlerde hakkında Beşiktaş ile anlaşmaya vardığı iddia edilen Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Beşiktaş ile herhangi bir anlaşmanın olmadığını söyledi.

Çalımbay, “Onları kendi kendilerine çıkarıyorlar, bir anlaşma yok şu anda" dedi. Sivasspor ile 1 yıllık şartlı mukavele imzaladıklarını kaydeden Çalımbay, takımın yeni sezon hazırlıklarına 1 Temmuz’dan itibaren Bolu’da başlayacağını söyledi.Kaynak:Ajansspor.Com.. .28.05.2012..Saat:14.30
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.05.2012, 21:46   #148
eyuphulagu
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bir haber de FANATİKTEN...
'Sivas'ta işim bitmedi'

İsmi Beşiktaş ile anılan Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay net konuştu
Siyah-Beyazlılar’la hiç görüşme yapmadığını belirten Çalımbay, “Ben şu anda Sivasspor’dan başka bir şey düşünmüyorum. Yeni sezon öncesi transferini düşündüğümüz isimlerle görüşmelerimiz sürüyor. Geçtiğimiz sezonun üstünde bir başarı istiyoruz ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz. Sivasspor’la hedeflediğim başarılar var. Bunları gerçekleştirmek istiyorum. Dediğim gibi, Beşiktaş’la görüşmedi. Görevimin başındayım” açıklamasında bulundu.Kaynak:FANATİK.COM.TR
Alt 29.05.2012, 00:58   #149
eyuphulagu
Usta Yiğido

Kafama takılan bir şey var:BJK kulübü hocayla anlaşmadan transferler yapıyor;hem de 3 tane genç oyuncu alındı..Bu biraz tuhaf değil mi?Bucadan Emre ve başka bir genç oyuncu ve de G.birliğinden Mehmet adlı bir orta saha..Acaba bu oyuncuları kendi kafalarına göre mi alıyorlar;yoksa mesela genç oyuncuları seven,oynatan tecrübeli bir hocayla anlaştılar da onun tavsiyeleri ile mi oyuncu alıyorlar?Büyük takımaların işine akıl sır ermez;sağ gösterip sol vururlar...Bundan 1-2 hafta önce Rıza Hocanın yaptığı açıklamalarda hep Bucasporda oynayan oyuncuların ismini vermesi;sivassporun da bu oyunculara talip olduğunun basında yer alamsı ve sonrasında Emre ve diğer Buca lı genç oyuncunun bjk ile anlaştığının borsaya bildirilmesi...Bunlar tesadüf de olabilir..Ama canım bende ne kadar yorum ypıyorum böyle;tesadüf canım tesadüs..Yarın veya bir kaç içinde bu sorunun da cevabını alacağız..Şunu da söyleyim;kim hangi anketi yaparsa yapsın hiç bir bjk lı şu aşamada Rıza Çalımbay'a hayır diyemiyor;bir kaç çatlak sesin dışında...Çarşının sitesinde bile Rıza Çlımbay ı destekleyen çok sayıda görüş ve yorum var..Ama yine de onlar da çok temkinli;önümüzdeki saatler de belki de bjk nın yeni hocasıyla tanışmış olacağız;bakalım bu Rıza Hoca mı yoksa başkası mı?
Alt 29.05.2012, 01:28   #150
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 654 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Fikret Orman yeni hocalarini cuma günü aciklayacaklarini söyledi.
Bakalim kim olacak..
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
batacakmı, benimde, beşiktaşla, Çalımbay, Çalımbaydan, doĞru, gönderdi, görüşmem, haber, hocam, hocaya, jet, mesajı, mesajım, olmadı, olmazsa, olmuyor, rıza, takım, var, yalanlama, Özel

Seçenekler Arama
Stil