Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: "Mahçup oldum"...
Alt 11.02.2014, 09:09   #61
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: "Mahçup oldum"...

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

sen kimsin birader? başkana fener yenildi diye yaygara koparıyor diyecek kadar adi misin sen? bence sen bu lafları ediyorsan en büyük gs yalakası yalamasısın ? başkana dil uzatamka senin gibilerin haddine değil!
burada başkana laf diyen varmı. doğumusun batımısın nesin ben taraftarım deyipde fenercilik yapanlara diyorum. biz sadece fener maçlarında değil her maçta sivaslıyız taaaaa 1984 de gümüşhane zihnidoğansporu 5-0 yendiğimiz maçtan trabzon idmanocağını-erzurum palandökeni-yalısporu- erba-fatsayı sinop köyhizmetlerini anlat bana. ismail haksever zamanında maçlara girmek bedava iken ben para verip girdim. mesleğim gereği maçlara ücretsiz girme yetkim var bir sivaslı desinki bu adam maça biletsiz girdi ben ozaman sana hak verecem. git feneri yerinde destekle.
BAŞKANIN BAŞIMIZ ÜSTÜNDE YERİ VAR
sen kendi fenerciliğine başkanı katma. azda sivassporlu ol
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58svs58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 11.02.2014, 09:18   #62
58svs58
Usta Yiğido

58svs58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

381 Mesajına 711 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

58svs58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ismail hoca değilde başka hoca olsa çıkamazmıydı yani. onlar kaç defa bizden birini alkışladı

Alıntı:
onur0634 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bundan 10 sene önce Sivassporun süper lige çıkacağını Dünya yıldızı Roberto Carlosun bu takımın hocası olacağını Real Madridde oynayan cicinhonun bu takımda oynayacağını Fenerbahçe klübü başkanı Aziz Yıldırımın Sivasa gelip bi balıkçıda yemek yiyip çay içeceğini rüyanda görsen inanırmıydın peki...

aziz yıldırım sivasta balık yediyse bende kadıköyde etlekmek yedim ne var bunda övünecek. Sivas MUHSİN YAZICIOĞLU gibi bir değeri yetiştirmiş. sen Aziz cilik apıyon. roberto carlos geldiyse kendi için geldi. Allah razı olsun. ama eğer diyorsanki ben eziğim bunlar bana çok bende bişey demem. Bizim sahamızda İbrahim TORAMANa yapılanların yüzde kaçıki bu maçta yapılanlar. Ya Erdal KESER'e yapılanlar İbrahim dağaşanada küfredilmedimi bu stadda. Rıza Çalınbay beşiktaş hocasıyken yapılanları unutmadık. ama Ümit ÖZAT'a bişey denmedi (doğrusuda bu denmemesi lazım) kendi değerlerimize sahip çıkalım. azizin kirli hesabı varsa bizde alet olmayalım. kurtuluş savaşında sivas lisesi tüm öğrencilerini şehit verdi hatırlatırım.
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 58svs58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.02.2014, 14:24   #63
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1029 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
burada başkana laf diyen varmı. doğumusun batımısın nesin ben taraftarım deyipde fenercilik yapanlara diyorum. biz sadece fener maçlarında değil her maçta sivaslıyız taaaaa 1984 de gümüşhane zihnidoğansporu 5-0 yendiğimiz maçtan trabzon idmanocağını-erzurum palandökeni-yalısporu- erba-fatsayı sinop köyhizmetlerini anlat bana. ismail haksever zamanında maçlara girmek bedava iken ben para verip girdim. mesleğim gereği maçlara ücretsiz girme yetkim var bir sivaslı desinki bu adam maça biletsiz girdi ben ozaman sana hak verecem. git feneri yerinde destekle.
BAŞKANIN BAŞIMIZ ÜSTÜNDE YERİ VAR
sen kendi fenerciliğine başkanı katma. azda sivassporlu ol
eğer ben fenerciysem senin mantığına göre sen de en büyük gs yalakasısın...yorumlarad verdiğin her örnekte fenerden dem vuruyorsun nedense ağzına gs - bjk lafını almıyorsun yıllardır sade fb değil gs bjk karşısında da haksızlığa uğradık neden GIKINIZ çıkmıyor? bizleri merak ediyorsanız açın kime ne yorum yapmışız okuyun ...burda gerçekleri söyleyenleri fbci şucu bucu diye suçlamayın...kimin neyin yalakası olduğunu urdaki herkes biliyor zaten emrak etme...
Alt 12.02.2014, 14:51   #64
yigido_furkan
Usta Yiğido

yigido_furkan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 403 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 830 yigido_furkan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

eğer ben fenerciysem senin mantığına göre sen de en büyük gs yalakasısın...yorumlarad verdiğin her örnekte fenerden dem vuruyorsun nedense ağzına gs - bjk lafını almıyorsun yıllardır sade fb değil gs bjk karşısında da haksızlığa uğradık neden GIKINIZ çıkmıyor? bizleri merak ediyorsanız açın kime ne yorum yapmışız okuyun ...burda gerçekleri söyleyenleri fbci şucu bucu diye suçlamayın...kimin neyin yalakası olduğunu urdaki herkes biliyor zaten emrak etme...

dogu bey sana sonuna kadar katılıyorum. gecen hafta svs58 nıcklı arkadas yonetımı elestırmıs neden fb trıbunun ucuz oldugunu ıstanbuldakı macta pahalı oldugunu soylemıstı. bnde kendı kale arkasındakı taraftarımıza nekadarsa fb trıbununde okadar olması gerektıgını yoksa federasyonun ceza verdıgını ıstanbuldakı mactada Sivas trıbunu 55tl kendı taraftarınada 55tl den bıletlerı sattıgını soyledıgımde bana fb yalakası dıyordu. gecen hafta yonetımı kotuluyordu bır galıbıyetle yonetıme eletırıyı bıraktı sımdı söyle boyle demeye basladı. bızım bunlar gıbı ıyı gun taraftarına ıhtıyacımız yok . gercek Sivassporlular kendını bellı edıyor zaten
yigido_furkan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigido_furkan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.02.2014, 15:46   #65
bumin58
Acemi Yiğido

30 Mesajına 43 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 451 bumin58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
aziz yıldırım sivasta balık yediyse bende kadıköyde etlekmek yedim ne var bunda övünecek. .
Bu güzeldi gerçekten
bumin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda bumin58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.02.2014, 18:41   #66
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 974 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
yigido_furkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
dogu bey sana sonuna kadar katılıyorum. gecen hafta svs58 nıcklı arkadas yonetımı elestırmıs neden fb trıbunun ucuz oldugunu ıstanbuldakı macta pahalı oldugunu soylemıstı. bnde kendı kale arkasındakı taraftarımıza nekadarsa fb trıbununde okadar olması gerektıgını yoksa federasyonun ceza verdıgını ıstanbuldakı mactada Sivas trıbunu 55tl kendı taraftarınada 55tl den bıletlerı sattıgını soyledıgımde bana fb yalakası dıyordu. gecen hafta yonetımı kotuluyordu bır galıbıyetle yonetıme eletırıyı bıraktı sımdı söyle boyle demeye basladı. bızım bunlar gıbı ıyı gun taraftarına ıhtıyacımız yok . gercek Sivassporlular kendını bellı edıyor zaten
Konyada kale arkası 3 tl kendi taraftarına, sivasspor taraftarına 10 tl bilgin olsun.
Alt 12.02.2014, 19:22   #67
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 648 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yigidolar06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Konyada kale arkası 3 tl kendi taraftarına, sivasspor taraftarına 10 tl bilgin olsun.
Öyle birşey olursa klup ceza alir abicigim ya yanlisin var yada klüp ceza almistir.
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.02.2014, 19:39   #68
hmufkvs
Yeni Yiğido

hmufkvs - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 22 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 404 hmufkvs FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bi tarafta gsliler bi tarafta fbliler! Çekilin Sivas'ın önünden ne halt ediyorsanız edin. fb maçında gsliler Sivas'lı kılığında fbye sövüyor, gs maçında fbliler Sivas'lı kılığında gsye sövüyor.

Yeter Allah belanızı versin.

Adam utanmadan üstünde Sivas forması maç öncesinde lig tvye konuşuyor diyor ki ben fenerliyim ama bugün Sivas kazanacak!!! yuh senin kalıbına be adam sen nasıl taraftarsın yazıklar olsun sizin gibi taraftara.

Vellhasıl bu memleket hakkaten sahipsiz arkadaşlar çok üzülüyorum ama gerçek bu.
hmufkvs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı hmufkvs'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
aciklamalar, carpici, mahçup oldum, otyakmazdan

Seçenekler Arama
Stil