Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Vizyonsuzluk
Alt 05.03.2016, 19:37   #11
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Vizyonsuzluk

özellikle sivas ta yaşayan arkadaşlara soruyorum.bu takıma devre arasında 8 tane işe yaramaz futbolcuları kim aldı.yada bunlardan takım kurmayı bilmeyen hocaları nasıl getiriyoruz.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.03.2016, 20:28   #12
nejmi58
Tecrübeli Yiğido

nejmi58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

151 Mesajına 272 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 nejmi58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
yigido_furkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dedigin cogu seye katiliyorum. Bazen diyorim daha 10 mac var diye umutlaniyorim ama daha sonra dusunuyorum takim okadar ruhsuzki butun umudum kiriliyor. Yonetimin buyuk yanlislari oldu uzun zamandir. Ama suda bir gercek hangi genel kurulda biri cikip baskanliga aday oldu. Bu yonetim biraksin aklima yerine gelecek 1 tane aday gelmiyor. Gelen varsada soyledin bide bilelim. Kulupte hersey 2 3 sirtina yuklenmis gidiyor. Sehrimizin okadar zengini onde geleni var devre arasinda 1i cikip biri pahali bir transfere destek olmadi. Devre arasinda aldipta hazir olan 1 tane oyuncu yok sonra kendi kendimizi kandiriyoruz
Degerli kardesim, bazen bende diyorum daha 10 mac var diye(ümit fakirin ekmegi), ama mersin ve eskisehirden 4 macta 1 puan alabilmisiz.
kötü oynadigimiz maclari yenildigimiz gibi iyi oynadigimiz maclardada, sanssizlikmi diyelim yoksa becerisizlikmi bilemedim, herneyse yine sahadan cogu zaman boynu bükük ayrilmisiz.
üstelik son maclardaki yanlis kadro secimi, yanlis degisiklikler, bazi oyunculardaki sebepsiz israr, moralimi bozuyor, takima olan inancimi zedeliyor.
takimin kadro yapisi, yönetimin transfer politikasi, öncede dedigim gibi gelecege bile ümitsiz bakmama sebep oluyor maalesef.
yönetime cok bisey söylemek istemiyorum, baskanin durusu, konusmalari cogu zaman hosuma gidiyor, ama baskanimiz mutlaka bir scout ekibi olusturmali, transfer komitesi olmali (bilmiyorum belkide vardir). Ama insanlar artik, ofiste görüsülüyor muhabbetinden bikti artik. Adam akilli bir transfer sorumlusu olsun bizleride bilgilendirsin. bu olaylar bile taraftarin yönetime soguk bakmasina sebep oluyor. tahminime göre aldigimiz oyuncularin cogu zaten menajerlerin teklif ettigi oyuncular, bunlarinda fiyati artmaz, alicilari cok olsa zaten menajerleri kapi kapi dolasmaz.
Hersene kendi takip ettigimiz, senede en az 10-15 maci scoutlarimiz tarafindan takip edilen, karakteri, özel yasantisida takima uygun 20-22 yaslarina kadar en az 2-3 genc oyuncu kazandirilmali. senede biri tutsa yeter.
nejmi58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.03.2016, 20:52   #13
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 687 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mecnun Başkan bir yana diğerleri bir yana Ada'mı küstürmeyelim destek olalım Bursaspor bile düştü ama çıktıktan sonra şampiyon oldular futbolda bunlar var biz takıma sahip çıkalım herşey iyi olacak
Alt 06.03.2016, 06:47   #14
bassguitar
Tecrübeli Yiğido

bassguitar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 276 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 bassguitar isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Konuyu acan arkadas duygularima tercuman olmus teşekkür ediyorum oncelikle.son 3 - 4 sezondur takimi ve taraftari inim inim inleten vizyonsuz hedefsiz bir Yönetim tek sorumludur..tek bir dogru is yapmamistir.gecen sezonu rakiplerin cok kötü olmasi ve sansimizla kümede kalan takim olarak tranfere en fazla agirlik vermesi gereken ilk takim mamiz gerekirken 3.sinif topcu transfer etmenin tek anlami vardir .kume düşmek
bassguitar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.03.2016, 15:15   #15
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Vizyon bu kardeşim.Geçen sene taraftar çok şey istiyor yukarıları istemekle ama bu takımın amacı düşmemek diyordu Mecnun bey.İsteyen varsa siteden bile bulabilir bu konuşmayıı.Küme düşmek bizim kadere yazılmıştı yani Başkan tarafından gecen sene.Bu senede düşürdü zaten.UEFA nın takımların finansını artık daha sıkı denetleyecek olması olabilir mi acaba bunun sebebi.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
vizyonsuzluk

Seçenekler Arama
Stil