Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Süperlig

Süperlig BURADA SÜPERLIG TAKIMLAR HAKKINDA YORUMLARINIZI YAZABILIRSINIZ

Seçenekler Arama Stil

Cevap: İnce Hesaplar
Alt 14.05.2016, 22:40   #41
Has Sivas`li
Yiğido

196 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 512 Has Sivas`li FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: İnce Hesaplar

Bu işin buraya kadar gelmesinde var bir keramat.
Hala umut var, buna sarılmalıyız!
Has Sivas`li isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.05.2016, 22:42   #42
selimdelen
Tecrübeli Yiğido

selimdelen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 165 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 selimdelen isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Gençlerbirliği kendi evinde essi yenmemesi için hiçbir sebebi yok rahatlar Antalya ts karşısında aldığı gelibiyet ile moralleri üst düzeyde eğer kendi evinde olsalardı banko derdik ama yinede vefa gösterip tarihini unutmamışlarsa kazanacaklardır hadi hayırlısı son hafta bu strese yürek dayanmaz ahhh ahh
selimdelen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.05.2016, 22:59   #43
Cley
Usta Yiğido

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.297 Mesajına 3.046 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 916 Cley BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Biz nasıl kendi sahamızda feneri yeneriz diye düşünüyorsak, Antep de Antalya yı yenebilir. Varını yoğunu sahaya koyar. Tesellimiz Antep'in son iki buçuk ayda maç kazanamıyor olması. Bu geleneğini sürdürüp yenilir inşallah. Gençler normal şartlarda Eskişehirspor a yenilmez.
Alt 14.05.2016, 23:23   #44
kolukisa
Yiğido

57 Mesajına 81 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 578 kolukisa COK SEVILEN BIR KISIkolukisa COK SEVILEN BIR KISIkolukisa COK SEVILEN BIR KISIkolukisa COK SEVILEN BIR KISI

Kendi düsen aglamaz derler,buraya kadarmis Gaziantep'e berabarlik bile yetiyor,haftaya 3 puan alacagimizi rüyamda görsem bile inanmam.dost aci söyler ,elvada lig,yüzde 1 sansimiz var.Bugün üc puan alabilseydik sansimiz yüzde 51 olacakti ki,ligdede kalirdik.
kolukisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.05.2016, 23:32   #45
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1024 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

Ben esesin en fazla beraberlik alacagini dusunuyorum..bu durumda Antalyadan bir diyet borcu bekliyor olacagiz..
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.05.2016, 23:39   #46
EsEs2626
Acemi Yiğido

EsEs2626 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

84 Mesajına 209 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 609 EsEs2626 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sizce hakkeden kim ????

Alt 14.05.2016, 23:53   #47
midfielder7
Acemi Yiğido

46 Mesajına 81 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 572 midfielder7 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

öyle bir ülkede yaşıyoruz ki şimdiki neslin ne dinden ne de başka şeyden haberi var ot gibi sanal kafayla yaşıyor şimdi sosyal medyada maçlarla ilgili yorumlara bakıyorum geneli trabzon kayseri ağırlıklı ve de fenerbahçeye kin besleyen kişiler bize ve eskişehire ana avrat sövüyor ey güzel kardeşim o küfürün bana da geliyor maçla alakası olmayan diğer hemşehrime de geliyor ahirette o kadar insan yakana yapışacak hem iftira atacan hem ana avrat sövecen bu ülkede maç falan izlenmez cidden bu çok kötü bir nesil yetişiyor gerçekten bu sosyal medya yüzünden
midfielder7 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı midfielder7'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.05.2016, 00:47   #48
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Bazi arkadaslar takimin hangi sartlarda ligde kalacagini merak ediyor.
O yüzden bu hafta olabilecek ihtimalleri degerlendirmek istiyorum.
Matematiksel baraj su an averajli 36 puan oldugu icin, Sivasspor 2 macini da kazansa, ligde kalmasi rakiplerine bagli !!

1- Bu hafta Kayserispor kazanirsa, diger maclardan hangi sonuc cikarsa ciksin Sivasspor kesin küme düsüyor

2- Kayserispor - Sivasspor maci berabere biterse:

* Eskisehir'in Basaksehir'i yenmesi durumunda Sivasspor kesin küme düsüyor (ikili averaj icin gecerli, üclü averaj durumu olursa durum degisir)
* Rize - Antep maci berabere biterse, Sivasspor kesin küme düsüyor.
* Eskisehir kazanamazsa ve Rize Antep'i yenerse, Sivasspor'un ligde kalmasi 34. hafta alinacak sonuclarla belli olur.

3- Kayserispor - Sivasspor macini Sivavasspor kazanirsa:
* Rize - Antep macinin kazanani kesin ligde kaliyor. Düsecek son iki takim son hafta belli olur. Muhtemel adaylar: Sivasspor, Eskisehirspor, Rize-Antep macinin kaybedeni ve Kayserispor.

* Rize - Antep maci berabere biterse, Sivasspor, Eskisehirspor, Rizespor, Antepspor ve Kayserispor arasindan iki takim küme düser.

33. hafta maclari

Rizespor - Antepspor
Eskisehirspor - Basaksehir
Kayserispor - Sivasspor

34. hafta maclari

Sivasspor - Fenerbahce
Galatasaray - Kayserispor
Genclerbirligi - Eskisehirspor
Antepspor - Antalyaspor
Basaksehir - Rizespor
Son 2-3 yıldır her bireyden daha fazla bağıran ben (Bursalı kardeşiniz )bu yıl son bir kaç hafta öncesinden neyin ne olacağını zoruma gitsede kahrolsamda söyledim kardeşim...Bu saatten sonra hiç bir şey olmayacaktır...Kayseri kendini kurtardı ...Antep Antalya maçını kaybetmez daha doğrusu antalya bu maça asılmaz..Diyelimki asıldı kaleye etten duvar örse (golü unutup) Bi tarihte San Marinonun kasapla manavla Türkiyeye karşı yaptığı defansı yapıp gol yemese yine 1 puan alacaktır..Unutmayınız Antebin hesabı 3 puan değil 1 puana yönelik olacaktır...ikili veya üçlü averajlara vakıf değilim yani kimin kime üstünlüğünü bilmiyorum ama bildiğim bir şey var ki son hafta antep dinamikleri çoktan antalyaya gidip toplantılara başlamışlardır bile ...Sadece benım ongörümdür 5- 10 gün evvelde yazmıştım ...üzülerek söylüyorum ki (bu haftadan 3 puanda gelmeyince ) Bu iş bitmiştir...kaldıki sevgili Sivasımızın düşmeyeceğine en garanti edebileceğim sezonda bu sezondu ...yazık ki ne yazık..
Alt 15.05.2016, 00:52   #49
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
midfielder7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
öyle bir ülkede yaşıyoruz ki şimdiki neslin ne dinden ne de başka şeyden haberi var ot gibi sanal kafayla yaşıyor şimdi sosyal medyada maçlarla ilgili yorumlara bakıyorum geneli trabzon kayseri ağırlıklı ve de fenerbahçeye kin besleyen kişiler bize ve eskişehire ana avrat sövüyor ey güzel kardeşim o küfürün bana da geliyor maçla alakası olmayan diğer hemşehrime de geliyor ahirette o kadar insan yakana yapışacak hem iftira atacan hem ana avrat sövecen bu ülkede maç falan izlenmez cidden bu çok kötü bir nesil yetişiyor gerçekten bu sosyal medya yüzünden
Bahsettiğiniz konu gerçekten burada ayrıca açılması gereken bir konu olup benliğimizi karakterimizi insanlığımızı unutmama adına yapılacak en büyük hareketlerden biridir...Sivassporumuzun forum sitesinde böylesine olumlu olması gereken yorumlar düşünceler olduğunu gördüğüm zaman başım çok daha fazla yukarıya kalkıyor...Özellikle bu görüşünüz için teşekkür ediyorum size...Eksik olmayınız...
Alt 15.05.2016, 01:00   #50
etlidöktürek
Tecrübeli Yiğido

etlidöktürek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

358 Mesajına 704 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 520 etlidöktürek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Setkus kaçırdı kader dedim..sonra 90 da penaltı bu da kaderin kaderi dedim..yine söylüyum 90 artıda attıgımız penaltı dan sonra ben umutlandım hala da umutluyum.bugün maç bitti tamam oh düştük dedim bi baktım hala ligdeyız yaa diyom bi şeyler var bu işte düşmedıkmı yoooo..anteep anteep unutmadık seni..samsunlu dostlarım çok beddua etmişti bu takıma niye bizi düşürdünüz diye yüzüm hep yerde cevap verememıstım..Ben antalyanın galip geleceğini sergen in küme düşeceğini ve bizi düşürdüğü yerden kendısın kaldıracağını düşünüyorum..bende acayip bi rahatlık var şansımız hala var o kadarda az değil..oynanan oyunlara göre değil benım senaryom... kimi kader der kimi şans..fener maçından sonra havuz başında görüşmek üzere ligde kalacaz ınsAllah
etlidöktürek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
hesaplar, ince, İnce

Seçenekler Arama
Stil