Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Store ve sanal pazar eksikliği
Alt 16.04.2012, 23:01   #1
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1039 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick
Standart Store ve sanal pazar eksikliği

Sivasspor, internet üzerinde ürünlerinin satış sitesi olmayan 4 5 süper lig takımından biri! Vardı önceden ama kısa sürede kapatıldı. Yönetim artık şu olayı çözmeli. Kurumsal bir yapıya bürünmeliyiz artık. Halkla ilişkiler çalışmaları hızlanmalı ve ürün pazarlamasını iyi yapıp takıma ekstra kazanç sağlamalıyız.

Bilet satış noktasıyla bu işler yürümüyor. Sivas dışında yaşan bir sürü Sivassporlu var. Orjinal forma bulamayanlar çocuklarına ve kendilerine seyyar satıcılardan sahte forma alıyorlar. Çok güzel ve büyük bir pazar var bunu değerlendirmek lazım. Sadece forma değil bayrak, yastık,atkı, tişört, şapka, kupa vs bunların satışı online olarak internet üzerinden yapılmalı. Tabi tasarımlarda basite kaçılmamalı. Özellikle futbolcular imzalı forma yapılıp satılmalı. Bu lafla geçiştirilecek bir şey değil bu büyük bir eksiklik, lütfen artık bu olayı çözün.
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap: Store ve sanal pazar eksikliği
Alt 16.04.2012, 23:11   #2
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Store ve sanal pazar eksikliği

Bu konu bugün face de de vardı.Evet çok önemli bir konu.Kulübümüz nette satış yapamadığı için çok büyük bir gelir kaybı yaşıyor.Bu işin kaymağını da seyyarlar yiyor.Konu açtığınız için teşekkürler.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı şarkışla 58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.04.2012, 23:12   #3
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Çok güzel bir noktaya değinmişsin gardaş.. Bugün bir arkadaş bana forma hediye edermisin dedi, ezildim büzüldüm bir tane çakma formam vardı onu uzattım. Maalesef Sivasa gelince bana orjinal yolla dedi. Gerçekten belki Sivasta böyle bir mağazamız yok ama eminimki internet satışı olan bir mağazamız olsa ve reklam ile satışı güzel organize olursa mutlaka patlama yapacaktır diye düşünüyorum.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.04.2012, 23:19   #4
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

fiyatlar cok fazla her seferınde soyluyoruz ama dınleyen yok,taraftar ıstemez mı lısanslı urun gıymeyı
infial§ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı infial§'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.04.2012, 23:29   #5
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

BİZİM millet kapısının önündeki maça 5 tl vermeyip destek olmazken normal dükkandan ürün almayı bilmezken sanaldan kim ne alır nasıl becerir sanmıyorum sadece yurt dışında yaşayan taraftarlarımız açısından faydalı olur mesela sivasspor store ürünlerini sivasspor maçlarında istanbulda ve diğer kentlerde satışa sunulabilir ürün çeşitleri karavat sivasspor orjinal formaları sivasspor battaniyesi sivasspor anahtarlık bardak atkı şapka bayrak sivasspor spor çanta sivasspor yağmurluk vs .yurtdışındaki yiğidolarada para peşin adrese kargoyla yollanabilir tüm bu işleri organize edecek iyi bir yönetici lazım
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.04.2012, 23:55   #6
ramazan5842
Yiğido

ramazan5842 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

155 Mesajına 319 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 534 ramazan5842 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

biran önce store sitesi açılması lazım.
arkadaş kendim tasarım yapıp bastıramayı düşünüyorum.bizim store uyuyor.
Alt 16.04.2012, 23:58   #7
oguzhan58 sivas
Acemi Yiğido

25 Mesajına 47 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 oguzhan58 sivas Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Cok guzel bir konu ben yurt disinda yasiyorum yazin gittigimde herzaman forma alamadan donuyorum herseferinde cikacak cikacak diye oyaliyorlar sonuc yok
oguzhan58 sivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda oguzhan58 sivas'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.04.2012, 00:06   #8
sultansehir
Yeni Yiğido

7 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sultansehir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben İstanbul'da ki tüm Sivas maçlarına gittim ama formam olmadan. Neden? Çünkü alacak yer yok, para vereceksem madem 3-5 kuruş fazla veririm takımımın yanına kar kalır. Zaten yardım yapacak kadar zengin değiliz (öğrenciyim yani) bizde bu kupa bir forma alalım dedik ama artık ancak Sivas'a gelince...
Alt 17.04.2012, 00:42   #9
chatlaq
Yiğido

92 Mesajına 204 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 528 chatlaq FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

çok şey istiyoruz neden mi? daha kendi evindeki maçların biletleri üzerindeki kendi logosunu düzgün basamıyor ki internette satış şeyi açacak. logo takımın simgesidir diğer maçlarda adamlar bizim logoları birebir kullanıyor. sivastaki biletlere bakıyorsun internette dolaşan saçma sapan logolar.

çok şey istiyoruz neden mi? bir çok kulübün otobüsüne bakın o kadar orjinal süslenmiş o kadar profesyonelce hazırlanmış ki. bizimkine bakıyorsun yine çakma logo ve ilgi çekmeyen bir tasarım. kocaman top simgesi ufacık sahte sivasspor arması. topun reklamını mı yapmaya çalışıyor otobüs yoksa sivassporun. bakın eskişehirin, antalyanın, manisanın otobüsüne ne kadar hoş.

çok şey istiyoruz neden mi? basın toplantı odasındaki logolara bakın dagla geçmek için mi yapmışlar belli değil. s harflerinin ağzı yemene gidiyor. aşağıdaki fotoğraf.

bilmem hatırlarmısınız telekom arena yapılırken ufak bi logo hatası yüzünden ortalık karışmıştı tıkla farka bak

tek gerçek logomuz budur

kulüp bu hatalara düşüyor yiğidolar bari siz aşağıdaki saçma yanlış logoları kullanmayınız lütfen.

chatlaq isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 17.04.2012, 00:44   #10
dossena58
Yeni Yiğido

12 Mesajına 27 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 443 dossena58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sormayın kadıköy maçında en az 10.000 kişi forma için sabırsızlandı.Yönetim işini biliyor olsa araç getirir forma satışı yapardı.Fenerbahçe'nin Sivas'ta yaptığı gibi ama hüsran olmaz bu kadar...
dossena58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı dossena58'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
eksikliği, formalar, pazar, sanal, satışa, store, sunuluyor

Seçenekler Arama
Stil