Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Lisanslı Al, Kulübüne Sahip Çık
Alt 02.06.2012, 14:05   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Lisanslı Al, Kulübüne Sahip Çık

Sevgili Yiğidolar Sivasspor’umuz Süper Lig’de sekizinci sezonuna giriyor. Kulüp olarak önemli mesafeler kaydettik, başarıyı da başarısızlığı da tattık. Zirveye oynayarak, Avrupa kupalarında mücadele ederek, kümede kalma savaşı vererek hem kulüp olarak hem de taraftar olarak önemli tecrübeler kazandık.

Geriye dönüp geçen yıllara baktığımızda kulübümüzün her zaman üzerine koyarak ilerleme kaydettiğini, acıyı da tatlıyı da tadarak yoluna sağlam adımlarla devam ettiğini görüyoruz. Ancak ne kadar hüzün vericidir ki taraftar olarak bazı konularda kulübümüzün gösterdiği gelişmenin gerisinde kalıyoruz. Lisanslı ürün alımı hususunda gösterdiğimiz zafiyet de önemli açıklarımızdan birisi. Geçen yıllar itibariyle lisanslı ürünlere yeterli ilgi gösterdiğimizi ve bu konuda gelişme gösterdiğimizi söylemek mümkün değil.

Hepinizin malumudur, çoğu kereler stadyumlarda Sivasspor’umuza destek veren taraftarlarımızın üzerlerinde atkı, forma ve benzeri lisanslı ürünlerin bulunmaması şikayet konusudur. Ayrıca Sivas’ta bulunan lisanslı ürün satışı yapan iki adet satış noktasının gerekli ilgiyi görmemesi, insanları cezbedecek şekilde dizayn edilmemiş olmaları, ürün çeşidinin sınırlı olması, internet üzeri satışın yapılmaması, ayrıca en önemlisi taraftarımızın bu konuda yeterli ilgiyi göstermeyip, duyarlılık geliştirmemiş olması bizim açımızdan üzerinde düşünülmesi ve eksikliği giderilmesi gereken hususlardır.

Gerek yurtiçinde gerek yurtdışında yaşayan onbinlerce hatta yüzbinlerce Sivaslı olarak bu yaz tatilinde de memleketimize gideceğiz. Köyümüzü, ilçemizi ve şehrimizi ziyaret edeceğiz. Gelin hep birlikte bu yaz bir değişiklik yapalım. Kendimiz, eşimiz, çocuğumuz, arkadaşlarımız, kardeşlerimiz ve sevdiklerimiz için lisanslı Sivasspor ürünleri alalım. Kulübümüze aidiyetimizi pekiştirmek, yıl boyunca gurbetten veremediğimiz desteği ufak da olsa maddiyata dökmek ve şanlı yürüyüşümüze bir katkı da bizler sunmak için Sivasspor ürünleri satın alalım, bu ürünleri üzerimizde taşıyalım.

Bu vesile ile Sivasspor ürünlerine güçlü bir talep oluşturarak, kulüp yönetimimize internet üzeri satışın bir an önce hayata geçirilmesi için ciddi bir mesaj da vermiş oluruz. Ne dersiniz, var mısınız?

www.SivasSpor.Com

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 14 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Lisanslı Al, Kulübüne Sahip Çık
Alt 02.06.2012, 14:13   #2
izmirliyigido
Gast

Standart Cevap: Lisanslı Al, Kulübüne Sahip Çık

Değişik ve yeni ürünler varsa almak istiyoruz ama ne zaman ki Sivas'a gitsem, mutlaka uğradığım satış mağazasında hep kalmadı, yeni gelecek lafıyla karşılaştım. Ama yine de birşey almadan çıkmıyorum. Sivas'a gideyim yine alacağım. İllaki forma ve atkı mutlaka alıyorum.

Bazı kardeşlerimiz şöyle düşünüyor, ilk lige çıktığımız sene almıştım formam var. Ama bu 1 seferlik almakla olmaz. Her sene alarak her senenin formasını kullandıktan sonra evladiyelik saklamak kadar güzel birşey yok.

Bence dışarıdan lisansız ürün alıp birilerinin cebini doldurana kadar, kulübün kasasına 3-5 kuruşta olsa katkı bulunmak milli görevimizdir.

.
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.06.2012, 14:21   #3
tekdoktirin
Usta Yiğido

263 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 771 tekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISItekdoktirin COK SEVILEN BIR KISI

abi ikide bir lisanslı ürün ya allah aşkına ya istanbuldan gidiyoruz ürün bulamı yoruz kulüp yönetimin dikkatine ayıp ya yapamı yorsanız bir supon sor bulun kazancı ortak şekilde bari ya ayıp ya dim yani aşmalıyız buynları artımkderim
tekdoktirin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı tekdoktirin'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.06.2012, 14:24   #4
abdullah58
Tecrübeli Yiğido

abdullah58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

144 Mesajına 227 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 abdullah58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Zaten yaz tatilimiz 4 hafta en azindan 2 haftasini SIVASTA geciriyoruz
ama ne zaman o sivasspor büfesine gitsim cesit yok,gelecek,felan diyor
beni sivasspor satis magazaina yolluyorlar
sivasspor satis magazasina gitsen büyük beden kalmadi-geleck-sonra ugra -yeni sezon formalari daha yeni siparis verdik-baskanla konustuk felan diyorlar-birde bakmissinki alamadan gelmissin
zaten sivasspor Tissortlarini bakin böyle dandik birsey olmaz ya
Cin mallari bile bundan daha kaliteli
abdullah58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.06.2012, 14:26   #5
eyupkocak
Tecrübeli Yiğido

eyupkocak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

225 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 eyupkocak FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yaw günlük hayatta kullanulabilir ürünler istiyoruzzzz
Alt 02.06.2012, 14:29   #6
asdera58
Acemi Yiğido

47 Mesajına 69 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 553 asdera58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar daha dün gördüm güsel t shirtler felan gelmiş sivasspor ile ilgili bakabilirsiniz bnde alıcam yakında
asdera58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda asdera58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.06.2012, 14:35   #7
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1041 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick

E-store açılsın artık illa ürün almak için akrabaları, arkadaşları mı aramak lazım. Sivaslıların %80'i Sivas dışında yaşıyor.
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı GokhanTurna'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.06.2012, 14:39   #8
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Vallaha ben cok istiyorum Lisanli Ürün, bikere Lisanli Ürün aldim carsidan ama sadece Turkcell yaziyor.

Ayni bu formadan aldim 50 Tl vermistim

Yanliz anlamadigim ,Formanin en altda Sivasspor Lisansli ürün yazmasi gerekmiyor mu?
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.06.2012, 14:41   #9
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 725 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Morten58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Vallaha ben cok istiyorum Lisanli Ürün, bikere Lisanli Ürün aldim carsidan ama sadece Turkcell yaziyor.

Ayni bu formadan aldim 50 Tl vermistim

Yanliz anlamadigim ,Formanin en altda Sivasspor Lisansli ürün yazmasi gerekmiyor mu?
Not Turkcell'in diinda alt sol taraftafte birde CLIMACOOL yaziyor!

Acaba Orjinal mi aynisi resimde göründügü gibi.
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.06.2012, 14:43   #10
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1041 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Morten58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Not Turkcell'in diinda alt sol taraftafte birde CLIMACOOL yaziyor!

Acaba Orjinal mi aynisi resimde göründügü gibi.
o orjinal formada altta CLIMACOOL yazar dediğin gibi.
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda GokhanTurna'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
Çık, kulübüne, lisanslı, sahip