Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Yönetim Uyuma...!
Alt 03.09.2015, 22:42   #1
Rallim58
Gast

Standart Yönetim Uyuma...!

Yönetim Uyuma…!

Sezona, suçsuz günahsız olduğumuz halde ceza verilerek Sivasspor-Galatasaray karşılaşmasını stadyumda izleyemeyen bir kombine sahibi taraftar olarak, isyan noktasına geldiğimizi belirtmek isterim.

Geçen sezonun son maçındaki bizim dışımızda geliştiği halde, “maratonun tamamı cezalı” diyerek suçsuzların da cezalandırıldığına şahit olduk. Henüz ilk iç saha müsabakasına gidildi ki yine bir sonraki müsabakaya, “maratonun tamamı cezalı” şeklinde yeni bir karar alındı. Alınan bu kararı, şiddetle ve nefretle kınıyorum.

“6222 sayılı sporda şiddet ve düzensizliğin önlenmesine ilişkin kanun”u işletemeyen basiretsizlere ve kombine alarak sadece takımının yanında olan bizlerin spor seyir hakkımızın elimizden alınmasına sessiz kalanları da şiddetle kınıyorum.

Ve Yönetime sesleniyor haykırıyoruz...

"Yönetim Uyuma, suçsuz taraftarına sahip çık"
Yukarıdaki Mesaj için 13 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Yönetim Uyuma...!
Alt 03.09.2015, 23:01   #2
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1024 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Yönetim Uyuma...!

Bütün trübün i..e hakem diye bağırırsa olacağı bu..ağzımı bile açmayan ben ve benim gibiler nolacak..hakkımı helal etmiyorum buna sebep olanlara..
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 10 Kullanıcı SenSetik'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.09.2015, 23:41   #3
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 722 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

Maça sadece küfür etmek için giden taraftarlığı küfür etmek sanan arkadaşlar olduğu sürece saha çok ceza yeriz birdahaki maça herkes koli banti getirsin küfür edenin ağzını bantlayalim yada acı biber surelim
Alt 04.09.2015, 00:02   #4
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

En efendi ve terbiyeli taraftar Sivasspor taraftarı diye övünürken maalesef hayel kırıklığı yaşadım. Bizim büyüklerimizden aldığımız Anadolu terbiyesi bu değil, bazı kendini bilmez, küfürü bir marifet sayan cahiller, hem kulübe zarar veriyor, hemde kombine almış taraftar arkadaşlarını mağdur ediyor.
Zat'ı taraftarlarımız tribünleri dolduramıyor, birde böyle olumsuz durumlar eklenince rakip takım kendi sahamızda baskı altına alınamıyor.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.09.2015, 00:07   #5
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 701 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
SenSetik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bütün trübün i..e hakem diye bağırırsa olacağı bu..ağzımı bile açmayan ben ve benim gibiler nolacak..hakkımı helal etmiyorum buna sebep olanlara..
Allah hakkının nolduğunu bilen biri zaten bunları düşünür öyle maç izler..
Alt 04.09.2015, 00:10   #6
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ben maçta hakeme bariz şekilde koro halinde küfür edildiğini duydum...Bu laflar ara sürekli tekrarlandı..Yayıncı kuruluş baktı ki küfür bitmiyor sesi kısmak zorunda kaldı..Maratonda bulunanlar kimlerin küfür etiklerini gayet iyi biliyor..Böyle giderse sivasspor bu kişilerin yüzünden sürekli ceza alacak...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.09.2015, 00:44   #7
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 663 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Geçen sezon maraton kombinem vardı. Neredeyse her iç saha maçı ceza almayalım diye küfredenleri uyarıp engellemekle geçti. Maçı seyredemiyordum artık. Bu sezon kombinemi VİP'ten aldım. Yeter uğraştığım. Maraton tribününde küfür ancak, küfretmeyenlerin küfredenleri uyarması ve bastırması ile olur. Ben ve Üçbeş kişi daha bunu geçen sezon seyirci sayısı az olan bazı maçlarda başarabilmiştik. Trabzon maçına gelen seyircilerin arasındakiler sayıca öyle çoktular ki gücümüz yetmemişti mesela. İşiniz gerçekten zor.
1) Maratondaki yetişkin yaştaki bir Kısım seyirci maça Sırf rahatça küfretme maksadıyla geliyor. Ağız ishali olmuş adeta durmuyor.
2) Birinci gruptakileri hadi susturdunuz diyelim. Geçler var bir de. Gerek Maratondaki genç fanatik grup, gerekse kale arkasındakiler çabuk gaza gelen ve kolay söz dinlemeyenler.
Bunları topluca küfretmeden maç seyretmeye alıştırmak için bir süre geçecek. Bu sezon disiplin yönetmeliği de Değişti. Anında men cezası var artık, kulübe ceza yerine Tribünün tamamına kesiyorlar cezayı. Yani küfredenler ya bu işten vazgeçerler ya da maça giremezler... .
Maratonda kombinesi olan suçsuz Arkadaşlara Allah SABIRLAR versin.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.09.2015, 01:21   #8
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 663 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yönetimin bu hususta yapacağı birşey olduğunu sanmıyorum. Disiplin yönetmenliğindeki son değişimde kulüp yönetimlerinin de istediği buydu zaten. Kulüp para cezası yiyeceğine seyirci bloke edilmesinde anlaştılar.
Peki o zaman Biz Topluca kötü tezahürattan ceza almamak için neler yapmalıyız?
-Yerel TVlerin Pazartesi akşamı yaptıkları spor proğramlarında bu konu baş gündem olmalıdır. Taraftar dernek temsilcileri proğrama alınıp Çağrı yaptırılmalıdır.
-Tribünlerde sözü dinlenen yaşça daha büyük taraftarlar maçlardan önce usulünce durumun önemini yanında ve Çevresindekilere anlatmalıdır.
-Asıl çözüm ise bizim de artık kendimize özgü, küfür olmadan ama etkili tezahürat çıkarabilen bir TRİBÜN KÜLTÜRÜMÜZÜN olması. Bugün Konya seyircisi milli takıma itici güç olabildi ve başarılı bir sınav verdi. Bizim yeni Stadımıza önümüzdeki yıllarda böyle bir maç verseler ful çekip altından kalkabilir miyiz? Bu soruya 'evet' diyebildiğimizde gerçek taraftar olduk ve sorunları aştık demektir.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.09.2015, 08:28   #9
muspol58
Tecrübeli Yiğido

muspol58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

147 Mesajına 232 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 muspol58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yazık çok yazık kendini bilmez bir kaç taraftar yüzünden koca tribün cezalı,kurunun yanında yaş da yanar hesabı
Alt 04.09.2015, 08:30   #10
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

evimizde oynadığımız 2 maç var biri cezalı onayacağımız konya maçı var onada gidemiyoruz 3 maçta bir maç izleyebildik.Böyle devam ederse heralde kombine alan herkes ayda 1 maç izleyecek stadyumda.Zaten şike süreci insanları futboldan bir hayli uzaklaştırdı,sonra bu passolig dalgası derken seyirci ortalamaları ortada.Türk futbolunun içler acısı halide ortada birde bu şekilde suçu olmayan insanlara sürekli ceza yağdırırsan ondan sonrada seyirci gelmiyor demiyeceksin.Sivasspor olmasa zaten izlenecek bir lig değil ben açıkçası bizim maçtan başka maç izlemiyorum premier lig bundesliga varken nefret ettirdiler çünkü...
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda shang'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
uyuma, yönetim

Seçenekler Arama
Stil