Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Kızımızla Birlikte Sivasspor İçin Geldik
Alt 02.03.2016, 15:56   #11
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Kızımızla Birlikte Sivasspor İçin Geldik

O kadar yıl Bursa'da kaldık
tanışamadan gittiğim için pişman olduğum kişilerden bir tanesisiniz

Anlaşılan bu yıl yaza kadar da Sivas'a gelme ihtimalim görünmüyor. Bu yüzden Sivas'ta tanışma fırsatını da kaçırmış olacağım

ama unutmayın ki Bursa'ya gelirsem size mutlaka haber vereceğim. Beraber takımımızın bu ligin gediklisi olduğunu ilan ederek kutlayalım

Güzel temennileriniz için ayrıca size ve çocuklarınıza teşekkür ederim
Alt 02.03.2016, 21:43   #12
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz..Varolun..
Alt 02.03.2016, 23:19   #13
otceken58
Yiğido

otceken58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 330 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 571 otceken58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasspor'a vermiş olduğunuz desteğin birçok felaket tellalına ders olmasını diliyorum insallah bu durumdan çıkacağız ama bu mesajınız o kadar anlamlı ki anlatamam. Çünkü birçok Sivaslı olup Sivasspor taraftarıyım diyen insanlardan daha umutlu ve güzel!! bu formda bile hergun yok düşmeyeceğiz dediğimiz ve dua edip temenni ettiğimiz halde "sen kanser hastasısın oleceksin" diyen yakın arkadas gibi bu duruma yaklaşan arkadaşlar var ki bunlara ders olur umarım güzel temennileriniz ve dualarınızın eksik olmaması dileğiyle selamlar sevgiler YİĞİDO MİGROARMİS AİLESİ
otceken58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı otceken58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.03.2016, 23:56   #14
münihli_58
Usta Yiğido

münihli_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

515 Mesajına 1.118 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 746 münihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDImünihli_58 TAM BIR BEYEFENDI

migroArmis abim..abim diyorum cünkü suan icimden geldi, ayni kizinin Sivasspor düsmeyecek dedigi gibi..

Gece vakti bu satirlari okuyunca cok duygulandim cünkü aklima ilk defa stadyuma gittigim 2. lig karsilasmasi Sivasspor-Türk Telekomspor maci aklima geldi ve bizim ne günlerden bugünlere geldigimizi hatirladim tekrar, ki benden daha eski jenerasyonlar var takimimizi 3. ligden bugünlere getirenlere...

Bende Sivasima uzagim, destegim Lig Tv'den ileriye gidemiyor, elimden geldigince yurt disi kamplarinda destekliyorum takimimizi..

O yüzden bu animi sizinle paylasmak isterim:
Burda Bursali bi abim var, sampiyon oldugunuz sezonun ortasinda kendisinden söz almistim, Bursa sampiyon olursa bana store'dan forma alacakti - sonra iste Sampiyon oldunuz ve Ali abi bana karsi sözünü tuttu ve yesil-beyaz formayi ulastirdi bana..o günlerden bugüne sizlere karsi sempatim var Bursali kardeslerim, cok Bursali tanidim ve cok sükür hep iyilerine rastladim..

Forma konusunda ise sunu demek istiyorum; o forma özel bir forma, sampiyonluk formasi, biz olamasakta size actigimiz yoldan sizin sonuna kadar pes etmeyip hak ederek aldiginiz sampiyonlugun formasidir o, ve ben ona sanli Sivassporumun formalari gibi gözüm gibi bakiyorum icin rahat olsun migroArmis abi

Son olarak sunu paylasmak isterim sizinle:

Okulum olmasina ragmen uzun ugraslar sonucu ailemden izni aldim ve (bilmeyenler icin yasim 19)
Sivassporumu desteklemek adina 33. hafta Kayserispor deplasmanina ve 34. hafta Fenerbahce karsilasmasi icin Türkiyeye gelecegim biletimi aldim ve Sivassporumu ne pahasina olsun destekleyecegim, ayrica bir cok üyemizle yüz yüze tanismak, sohbet etmek isterim, insallah nasip olur..
Yolun sonu ,ALLAH korusun, PTT Ligi olsa bile haykiracagim bu armaya olan askimi..
Ayrica passolig konusunda beni biraz aydinlatacak abilerim kardeslerim olursa sevinirim..

Bizler bunlari göze almazsak, Sivassporumuza sahip cikmazsak kim cikacak?
Sadece kendim icin konusmuyorum, ne Yigidolar var hangi sehirlerden kalkip 4 Eylüle destege gidenler. Benim sitemim Sivas'ta, Zara'da, Sarkisla'da nerde olursa olsun kahveye gidip izleyen Sivasli futbolseverlere..
ALLAH askina stadyuma gidin takimimiz giderse bizde gideriz Sivasi kimse hatirlamaz bile lütfen gerekli destegi gösterelim
Allah sonumuzu hayir etsin insallah hayirli geceler..
münihli_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı münihli_58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.03.2016, 00:38   #15
migroArmis
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
münihli_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
migroArmis abim..abim diyorum cünkü suan icimden geldi, ayni kizinin Sivasspor düsmeyecek dedigi gibi..

Gece vakti bu satirlari okuyunca cok duygulandim cünkü aklima ilk defa stadyuma gittigim 2. lig karsilasmasi Sivasspor-Türk Telekomspor maci aklima geldi ve bizim ne günlerden bugünlere geldigimizi hatirladim tekrar, ki benden daha eski jenerasyonlar var takimimizi 3. ligden bugünlere getirenlere...

Bende Sivasima uzagim, destegim Lig Tv'den ileriye gidemiyor, elimden geldigince yurt disi kamplarinda destekliyorum takimimizi..

O yüzden bu animi sizinle paylasmak isterim:
Burda Bursali bi abim var, sampiyon oldugunuz sezonun ortasinda kendisinden söz almistim, Bursa sampiyon olursa bana store'dan forma alacakti - sonra iste Sampiyon oldunuz ve Ali abi bana karsi sözünü tuttu ve yesil-beyaz formayi ulastirdi bana..o günlerden bugüne sizlere karsi sempatim var Bursali kardeslerim, cok Bursali tanidim ve cok sükür hep iyilerine rastladim..

Forma konusunda ise sunu demek istiyorum; o forma özel bir forma, sampiyonluk formasi, biz olamasakta size actigimiz yoldan sizin sonuna kadar pes etmeyip hak ederek aldiginiz sampiyonlugun formasidir o, ve ben ona sanli Sivassporumun formalari gibi gözüm gibi bakiyorum icin rahat olsun migroArmis abi

Son olarak sunu paylasmak isterim sizinle:

Okulum olmasina ragmen uzun ugraslar sonucu ailemden izni aldim ve (bilmeyenler icin yasim 19)
Sivassporumu desteklemek adina 33. hafta Kayserispor deplasmanina ve 34. hafta Fenerbahce karsilasmasi icin Türkiyeye gelecegim biletimi aldim ve Sivassporumu ne pahasina olsun destekleyecegim, ayrica bir cok üyemizle yüz yüze tanismak, sohbet etmek isterim, insallah nasip olur..
Yolun sonu ,ALLAH korusun, PTT Ligi olsa bile haykiracagim bu armaya olan askimi..
Ayrica passolig konusunda beni biraz aydinlatacak abilerim kardeslerim olursa sevinirim..

Bizler bunlari göze almazsak, Sivassporumuza sahip cikmazsak kim cikacak?
Sadece kendim icin konusmuyorum, ne Yigidolar var hangi sehirlerden kalkip 4 Eylüle destege gidenler. Benim sitemim Sivas'ta, Zara'da, Sarkisla'da nerde olursa olsun kahveye gidip izleyen Sivasli futbolseverlere..
ALLAH askina stadyuma gidin takimimiz giderse bizde gideriz Sivasi kimse hatirlamaz bile lütfen gerekli destegi gösterelim
Allah sonumuzu hayir etsin insallah hayirli geceler..
Kişinin yaşı olgunluğunun temsili değildir..Görüyorumki aklı selim medeni ve olgun bir kardeşimiz paylaşımımıza iştirak etmiş...Sizi kutluyorum..tekbir cümle söyleyeceğim
her daimde bunu söylemişimdir
Bursasporu şampiyon yapan takım öncelikle Sivasspor ve gösterdiği dirayet tuttuğu ışık '' bakın bu imkansız değil ben bunu yapabildim '' mesajıdır
elbetteki Bursa tek yürek oldu elbetteki dinamikler kapitaller lobiler devreye girdi
ama yemin ediyorum Sivasspor olmasaydı ışığı olmasaydı mesajı olmasaydı
şampion olduğumuz yıl bırakın şampiyonluğu ilk üçe bile giremezdik
bundan emin olunuz
Teşekkürler sevdiğim ulu kent takım şehir we insanları ...
Alt 03.03.2016, 00:41   #16
migroArmis
Usta Yiğido

Alıntı:
otceken58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivasspor'a vermiş olduğunuz desteğin birçok felaket tellalına ders olmasını diliyorum insallah bu durumdan çıkacağız ama bu mesajınız o kadar anlamlı ki anlatamam. Çünkü birçok Sivaslı olup Sivasspor taraftarıyım diyen insanlardan daha umutlu ve güzel!! bu formda bile hergun yok düşmeyeceğiz dediğimiz ve dua edip temenni ettiğimiz halde "sen kanser hastasısın oleceksin" diyen yakın arkadas gibi bu duruma yaklaşan arkadaşlar var ki bunlara ders olur umarım güzel temennileriniz ve dualarınızın eksik olmaması dileğiyle selamlar sevgiler YİĞİDO MİGROARMİS AİLESİ
Eksik olmayınız teşekkür ediyoruz warolun
Alt 03.03.2016, 00:45   #17
migroArmis
Usta Yiğido

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
inceliğiniz, nezaketiniz, saf sivasspor sevginiz bir başka gerçekten! ailenizle birlikte vermiş olduğunuz destek için çok teşekkürler. umarım bir şekilde mucize gerçek olur ve ligde kalırız.
teşekkürler warolun
Alt 03.03.2016, 00:45   #18
migroArmis
Usta Yiğido

Alıntı:
kendalli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sevgili migroArmis kızınızla vermiş olduğunuz bu güzel ve anlamlı destekleriniz için tüm Sivasspor taraftarları ve hemşehrilerimizin adına yürekten teşekkür ederim güzel kızımızın şansı ve bahtını yüce Allah her daim açık eylesin ailecek yüzünüzdeki gülücükler hiç eksilmesin artarak devam etsin inşallah Sivassporumuz bizleri üzmez bizlerde inanıyoruzki bu takımın yeri süperlig.
sağolun warolun
Alt 03.03.2016, 00:46   #19
migroArmis
Usta Yiğido

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Üstad; yorumlarınızla verdiğiniz pozitif enerji, sanıyorum tüm yiğidoların takdirlerini alıyordur....

Bu jestlerinize ek olarak, ailenizle birlikte düşündüğünüz ziyaret ve Sivasspora vereceğiniz desteğiniz icin ne kadar teşekkür etsek azdir...

Birçok sözüm ona Sivaslıyım diyen ve İT (İstanbul Takımları) peşinde koşanlar var iken, sizin Bursa'dan kalkıp Sivassporu desteklemeye gelmenizde misafirim olmanızı yürekten isterim...

Ligde kalacagımıza gönülden inananlardanim. Onun için de nasip olur Rabbim fırsat verirse Mersin'e de gidiyorum... Bu inanc var bizde... Yeterki inancımızı kaybetmeyelim. Bu sinerjiyi etrafımıza yayalım...

MigroArmis kardeşimizin kizina Allah söyletiyor;

"Bu Sivasspor Süperligden düşmeyecektir"...
çok teşekkür ediyoruz eksik olmayınız
Alt 03.03.2016, 00:47   #20
migroArmis
Usta Yiğido

Alıntı:
Kizilirmak58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kardeşim inanırmısın bu zor günümüzde hep umut oldun yiğidolarımıza ve bizlere, Allah seni sevdiklerinle yaşatsın daima kardeşim
sağolun temennileriniz karşılıklıdır bilmukabil..

Etiketler
birlikte, geldik, kızımızla, sivasspor, İçin

Seçenekler Arama
Stil