Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Tekrar Süper Lig'e çıkacağız
Alt 12.06.2016, 15:10   #11
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Tekrar Süper Lig'e çıkacağız

Yapilan transferlere baktikca daha cok ikinci ligte kalici olmak icin kurulan bir Sivasspor var.
Yapilan transferler Super lige cikmak icin yetersiz suana kadar.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.06.2016, 15:29   #12
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58YIGIDO58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yapilan transferlere baktikca daha cok ikinci ligte kalici olmak icin kurulan bir Sivasspor var.
Yapilan transferler Super lige cikmak icin yetersiz suana kadar.
Yönetimde transferde söz sahibi kişilerle görüştüm.Senin bir liste hazırlamanı ve takımın başına geçmeni istiyorlar.Osman hoca ile evet dediğin anda yollar ayrılacak .Lütfen bize yardım et....
Alt 12.06.2016, 18:07   #13
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1420 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
asabibaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yönetimde transferde söz sahibi kişilerle görüştüm.Senin bir liste hazırlamanı ve takımın başına geçmeni istiyorlar.Osman hoca ile evet dediğin anda yollar ayrılacak .Lütfen bize yardım et....
Yoh emmisi onun kusurna bakma, onun belli aralıklarla kaşıntısı tutar... Yolculuğu sever o...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.06.2016, 19:16   #14
astaravisa
Usta Yiğido

astaravisa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

247 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 711 astaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOKastaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOK

Osman Trabzonspor ile özdeşleşmiş bir isim.
Sırf bu nedenle ona karşı biraz gönülsüzüm.
astaravisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.06.2016, 03:21   #15
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 666 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
asabibaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Öylemi iyi o zaman hemen listemi hazirlayip takimin basina geciyorum
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.06.2016, 05:30   #16
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ligler başlayıp ilk 10 hafta geçince lig yavaş yavaş şekillenecek,görünen şuki,adana demir,göztepe,eskişehir,sivass por ,Ümraniye,süperliğe çıkmayı ciddi şekilde kafaya koymuş görünüyor,eskişehir yönetimini değiştirdi,takımı büyük ihtimalle koruyacaklar,eğer bunu becerebilirlerse tekrar çıkarlar,göztepenin takım olması gerekiyor,seyirciyle,parayla olmuyor sadece,sivasspor tekrar süper lige çıkacaksa,kadronun belkemiğini koruması gerekiyor,setcus,ziya,omarii,j .boye,beykan,texsera,.barales, vss...takip ettiğim kadar setcus & i Öztürk ,barales haricinde eski takımdan kimse kalmıyacak gibi,yeni alınacak oyuncular takım olamazsa ,sivasspor bu ligde şampiyon olacağım derken zorlanabilir Karşıyaka sendromu bile yaşayabilir,iyi oyuncular almak mesele değil,takım olmak önemli,gönül isterdiki,takım hiç bozulmadan üstüne 4 5 kaliteli transferle açık ara şampiyon olup geri dönelim,osman özköylü daha önce bu işi yapmış hoca,ümit ediyorumki sivassporuda şampiyon yapsın,yine diyorum,artık rüyadan uyanmak lazım,bende ptt lige henüz alışamadımda,atıfın buligde oynamasını,cicinyonun bu ligde oynamasını bekleyemeyiz,bu ligin iyi oyuncuları vardır ,onları alabiliriz ancak,sivassporda bunu yapıyor ,yapacak bir şey yok ,umarım süperliğe tekrar çıkarız diye umut ediyorum,diğer takımlar 1 2 tane hariç borç içinde yüzüyor,sivassporarakip olacak pek takım yok,şunuda belirtmeden edemiyeceğim,sivasspor ne yapıp edip bu sezon şampiyon olmalıdır,seneye bu lige güçlü 6 takım gelirse hersezon çok zor geçer bizim için,bu sezon adeta rakip yok sivasspor için...
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.06.2016, 12:56   #17
59yigido58
Tecrübeli Yiğido

152 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 59yigido58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

forvete mehmet battal veya mehmet akyüz yada yabancı lazım eldekiler hiç bir varlık gösteremediler sırf bu yüzden düşmedikmi arkadaşlar
59yigido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.06.2016, 13:21   #18
astaravisa
Usta Yiğido

astaravisa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

247 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 711 astaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOKastaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
,artık rüyadan uyanmak lazım,bende ptt lige henüz alışamadımda,atıfın buligde oynamasını,cicinyonun bu ligde oynamasını bekleyemeyiz,bu ligin iyi oyuncuları vardır ,onları alabiliriz ancak,sivassporda bunu yapıyor ,yapacak bir şey yok ,
ptt lige henüz alışamamışsanız demekki bir istanbul takımına gönül verelerdenmişsiniz önceden.
biz bu takımı süper lige çıkınca sevmedik. süperligden daha fazla süreyi aşağıdaki liglerde geçirdik. ama hep Sivassporluyduk
astaravisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda astaravisa'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.06.2016, 19:59   #19
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
astaravisa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ptt lige henüz alışamamışsanız demekki bir istanbul takımına gönül verelerdenmişsiniz önceden.
biz bu takımı süper lige çıkınca sevmedik. süperligden daha fazla süreyi aşağıdaki liglerde geçirdik. ama hep Sivassporluyduk
Yaşın kaçtır bilmiyorumda,3 yaşındaki çocuktaki akıl yok sende,kuştaki kadarda beyin yok,okadar yazı içinden nasılda başka takım taraftarı olduğumu anlamışşın hayret doğrusu,sen sivassporun nesini biliyorsunki ?gol duasına çıkılan zamanı biliyormusun mesela,yada otobüse konmak üzere petrolcülerden mazot dilenildiği zamanı mesela -biliyormusun?kimseyle taraftarlığımı yarıştıracak değilim,yaşın genç saNIRIM ,gençliğine veriyorum,bak sende yazmışın ben bu ptt ligde oynayacağımızı düşündükte moralim bozuluyor diye,demekki aynı düşüncedeymişiz,ptt ligini enson sivasspor oralardayken takip ediyordum,şuan hangi takım ne alemde bilmiyorum,onun için ptt lige henüz alışamadım dedim,bazı arkadaşlar halaa süperligdeyiz sanıyor,2 milyon eroyu bastırıp da costayı alalım,1 milyon eroyu bastıralım grosecki alalım,1 milyon ero bastırıp atıf alalım diye beklenti içinde olanlar var,onlar için rüyadan uyanmak lazım dedim,haaa bu sitede İstanbul takımını tutuyon diyeceğin en son kişide benim,bunları anlıyacağınıda sanmıyorumda yinede öğrenmiş ol diye yazdım,daha önce sizi ikaz etmiştim benden alıntı malıntı yapma diye,senin gibilerle uğraşacak vaktim yok .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 16.06.2016, 03:11   #20
yıldız58im
Acemi Yiğido

23 Mesajına 31 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 540 yıldız58im FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Super lig kadromuzu korumak buyuk olcude cok iyi olur çunku bareleste iyilesti ise biz superligde bile oynayacak kadroya sahibiz sadece forvetimiz yoktu birde da costayı satıp ümiti kadro dışı bırakipta affetmeyenlere ben ptt 1.lig sayelerinde yiğido görecek diyorum
yıldız58im isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Çıkacağız, lige, süper, tekrar

Seçenekler Arama
Stil