Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yeni Stad icin Imza Kampanyasi
Alt 06.11.2010, 16:22   #31
kartalyiğido
Acemi Yiğido

kartalyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

21 Mesajına 28 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 547 kartalyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yeni Stad icin Imza Kampanyasi

yha bu stadı dolduramıyoruz daha yeni bi statı napacaksın :S
kartalyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.11.2010, 18:05   #32
28 EYLÜL 2009
Yiğido

65 Mesajına 83 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 528 28 EYLÜL 2009 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kardeş kampanyayı felan boş ver. SANA OY YOK BU SEÇİMDE DERSEN stad hemen yapılır. Kurnazlığı ve çakallığı ne zaman öğreneceğiz arkadaş...
28 EYLÜL 2009 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.11.2010, 18:07   #33
yıldız beldesi
Yiğido

yıldız beldesi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

32 Mesajına 43 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 576 yıldız beldesi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

cumhurbaşkanımız kayserili olduğu için yatırımlar kayseriye oluyor para oluk oluk kayseriye akıyor. böyle olunca göç alan il konumuna geçerek giderek büyüyor. Sivasa da aynı yatırımlar yapılsa Sivas neden büyümesin. bence sadece stad konusu değil örneğin ulaşım. üniversiteye ulaşım zor imiş. zaten görünen de o. küçük otobüslerle binlerce kişinin üniversiteye ulaşması kolay olmasa gerek. bunun yerine metro, metrobüs, tramvay sisteminden en az birini bunun yanı sıra veya bunların yerine yine sık geçen körüklü otobüsler olsa ulaşım rahatlar. yani stada takılmamak lazım ili de geliştirmek istiyorsak medeniyetleştirmek istiyorsak bilinçli bir ulaşım omurgası oluşturulmalı bildiğime göre bu ulaşım sisteminden memnun olan da yok.
yıldız beldesi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yıldız beldesi'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.11.2010, 20:01   #34
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 871 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Genç arkadaşların stat konusunda yorum yapmaları çok güzel ve ümit verici;ben olaya biraz başka açıdan yaklaşacağım..Çünkü bu başlıkla ilgili 3 senedir sayısız mesaj yazdım;hatta konuyu ilk gündeme getiren kişilerden biriyim..3 senedir bu konuda sayısız kere statyum konusunun gündeme gelmesini hep istedim hala da isteyeceğim...Mesaj yazan arkadaşların çoğunluğu genç ve heyecanlı arkadaşlar;yapılan yorumlarda bazı arkadaşlar mevcut stadı hala doldurabildik mi ki yeni stat istiyoruz lafları ediyorlar...Dedikleri söz doğru da olsa acaba ben de diyorum ki diğer iller mevcut statlarının ne kadarını dolduruyorlar ki ...Lafımı biraz daha açayım:Ülkemizde şu anda bu konu Trabzon,Bursa,Eskişehir,Malaty a,Afyon,Erzurum,Konya,Ankara,E lazığ,D.bakır,Denizli,Karabük ,Adana,Antalya,SAmsun ve de SİVAS gibi illerin gündeminde.. Her il şu anda moda oldu ya eski statlarını Toki ye verip yerine daha modern ve kapasitesi daha fazla olan yeni statlar yaptırmanın peşinde..İlk olrak Kayseri'ye daha sonra Rize'ye bu yolla modern statlar yapıldı..Aynı yolu kullanrak Sivas halkı da stat yapılmasını talep ediyor..İşn ilginç yanı bu talebi Sivas halkının beynine sokan da siyasiler oldu..Aslında Başbakan 3 yıl önce Sivas'a seçim propagadandası için gelip Sivas'a 30 bin kişilik stat ve 7500 kişilik spor salonu sözü vermese belki de çoğumuzun bu konudan haberi bile olmayacaktı...O günden bu güne çok zaman geçti;ama verilen söz bir türlü tutulamadı..Tabi ki neden tutulmadığı tam bir sır gibi...Ama ortada bir şey var o da Toki ile yapılan
pazarlıkların tıkandığı...Seçim öncesi bu konu tekrar ısıtılıp Sivas halkının önüne konulacak ..Geçen hafta Sivas Gençlik Spor İl Müdürü Salim KILIÇ canlı yayında bu konu ile ilgili yaklaşık 1 saat konuştu...Salim K. gelinen durumu özetledi ve artık Toki ile görüşme yapılmadığını çünkü TOKİ ni kararında ısrarcı olduğunu söyledi..Artık diğer alternatifleri de değerlendireceğiz dedi..Diğer alternatifler sözüyle özel sekör ve Belediye ile anlaşrak da yeni stadımızı yapabiliriz dedi..Çünkü hiç acele etmiyoruz şu anki stadımızı yenileyerek Uefa kriterlerine uygun Hale getirdik dedi..Bundan 3-4 gün önce Sivas gazetelerinde valimizin bu konuda açıklamalarıda yayınlandı..Valimiz bile tokinin Sivas'a karşı haksızlık ettiğini stat yapımı için artık acele etmediklerini ve gelecekte belediye ve özel sektör veya yabancı şirketlerle anlaşılarak bu projenin yapılacağını düşündüklerini söyledi....SONUÇ:Sivas'ın yeni stada şu anda değil gelecek için ihtiyacı var...Trabzon'a gelince muslukları açan Toki malesef iş Sivas'a gelince çok cimri davranıyor...150 Trilyonluk stat arazisini 55 Trilyona kapatmaya çalışan Toki konusunda son karar BAŞBAKANIN...Sivas gerekirse özel sektör veya yabancı uluslararası şirketlerle işbirliği yaparak bu projeyi kesinlikle gerçekleştirir...Sivas halkı herşeye layık...Bu stat öyle yada böyle birgün yapılacak..Umarım yapılacak proje en az Kayseri ve Trabzon stat projeleri kadar iyi olur...HER ŞEY SİVAS İÇİN...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.11.2010, 20:07   #35
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

SİVASA 30BİN KİŞİLK STAD GEREKSİZ DİYENLER,ÖNCE MEVCUT STADI DOLDURUNDİYENLER,BU İŞİ SAVSAKLIYAN SİYASİ KİŞİLİKSİZLER VE O KİŞİLERİ ÖLÜMÜNE DESTEKLEYENLER,BİLİNMELİDİRKİ, BU SEHRE HIYANET EDEN ,GAFLET VE DELALET İÇİNDEKİ ZAVALLI YARATIKLARDIR,BUSEHRE ENİNDE SONUNDA BU STAD YAPILACAKTIR,YETERKİİ STAD YAPIYORUZ DİYE UCUBE BİSTAD YAPILMASIN ,SONRA ONU YIKMAK ZOR OLUR,AFYONA,MALATYAYA,YAPILMAS I PLANLAN STAD SİVASA DA YAPILACAKTIR.TRABZONDA DENİZ DOLDURULARAK 35 BİN KİŞİLK PLANLAN STAD 45 BİN KİŞİLK OLARAK PLANLANIYORSA,SİVASTADA 30 BİN KİŞİLK STAD YAPILACAKTIR.İMZA KAMPANYASIYLA OLURMU BİLMEM.KİMSE SİVASI ÜVEY EVLAT YERİNE KOYAMAZ.
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.11.2010, 20:26   #36
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1063 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Stad konusunda Kayseri ve Trabzonla kendimizi kiyaslamaktan vazgecelim.Bize bir yarar saglamaz.Adamlar lobi olusturmuslar böylelikle her engeli asmasini biliyorlar.Sahanin yeri cok degerli, iki üc kurusa TOKI´ye vermek ,yanlis bir hareket.Önce güclü olacagiz eski günlere ,kalici olarak dönersek kapilar birer birer acilir.Sivas ,Sivasspor sayesinde marka oldugu sürece tüm engeller asilacaktir.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.11.2010, 21:18   #37
yigido_mami_58
Acemi Yiğido

yigido_mami_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajına 57 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 619 yigido_mami_58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

yapalım istanbuldan tam desdek
yigido_mami_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.11.2010, 21:27   #38
haar58
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 haar58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar bu stadyumu bile dolduramıyorz . biraz gerçekçi olmak lazım. hee bole giderse zaten 2. lig için bu stadyum fazla bile gelir. (kızmaya gerek yok yonetim adam gibi transfer yapmazsa sonumuz bank asya :S )
haar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.11.2010, 23:18   #39
negro34
YASAKLI ÜYE

19 Mesajına 35 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 negro34 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu mesaj sivaslılardan hiç bir mok olmayacağının en büyük kanıtıdır!

küçük kafa, küçük şehir, küçük insanlar!........
Siz şehirdeki açılan işyerlerinden bahsetmemizi söylemişsiniz,sivasta ne açılıyor ben size söyleyim burdan;tüketime ! yönelik çok şey var doğru,market lokanta berber,kanepeci,leblebici,yani tüketime ver paranı, hani sanayi nerde üretim nerde markan var,ihracatta sivas ülkemizin kaçıncı sırasında kaç lira döviz girdisi var,araştıın bakın kurumlar vergisinde (şirketler) normal vergilerde kaç lira gelir toplanıyor sivasımızda..şehrin karnesine tepeden böyle bakılıyorda yatırım yapılıyor..kayseri ile sivas birmi..arkadaşlar urfadan bahsetmişler,orası güneydoğu oraların ayrı bir stratejisi var diyarbakırın falanın filanın,oraya stad veya benzeri bir sosyal yapının yapılması tamamen bir siyası yaklaşım (soğuk savaş dönemi zihniyetiyle)..Haa ben sanayi derken bizim sanayideki iki bıçakcı (hoş onu bile pazarlamayı bilmiyoruz ya) tarakçı kalaycı değil hee.Bir arkadaş çok güzel yazmış 2.lige düşersek diye;haaa o zaman aklınız başınıza gelir işte,size bir şey daha söylemek istiyorum,eğer sayın Odyakmaz başkanlığı bıraksın sivası öyle kolay kolay kimse sırtlamaz bunu da bilin.Öyle kolay değil bu işler,Allah yüzbinkere razı olsun öyle sivas kahramanlarından.Ben de istiyorum 50 bin kişilik stadımız olsun başka iller bizi kıskansın imrensinler ama gerçekçi olmalıyız,işi olmayanın aşıda olmaz aşı olmayanın da elinde bilet alacak extrası olmaz.5 TL ye maç izliyoruz yönetimin özverisi bu,yapsınlar da bir 20 tl kale arkasını görelim maratonu 50 TL gidelim maçlara..Sivası bana kimse anlatmasın,başkana alternatif bir başkan çıkaramayan şehrimiz mevcut başkanın ve yönetimin iki dudak arasına güvenipte 40 bin kişilik stada kimse güvenmesin.dediğim gibi bu tamamen şehrin çehresiyle alakalı bir şey..Sivasspor bizim herşeyimiz çünkü sivasımızın başka bir marka değeri yok gözle görülür !.. herkese saygılar.Umarım anlaşıldık veya anlatabildik.
negro34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.11.2010, 23:44   #40
negro34
YASAKLI ÜYE

19 Mesajına 35 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 negro34 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

yaa dayanımıyorum,kayseriyi örnek verip duruyorlar,kayseri yıllarını ticarete vermiş sanayileşmede kentleşmede ticarette sosyalleşmede ve takımı bizden epeyce süper ligde oynamış,bizimkiler bir şampiyon ligi gördük diye hurrrraaa sivasspor tv istiyorlar 40 bin kişilik stad istiyorlar;daha durun bakalım biz neyiz yaa,kayseri öyle bir çok üstünlüğü bulunurken daha yeni bu yıl açıldı stadları acaba NEDENNNNNNnnnnn !! adamı çıldırtmayın..Önce işini ayarlamış adamlar önce ticareti kurmuş,ne yapcan cebinde paran olmadıktan sonra stadın 100 bin kişi alsa ne yazar..Sen bi kere sosyal değilsin yapı olarak baksana stada 2 tane gençlerden oluşan grup ses çıkarıyor ya diğerleri !..arkadaşın biride diyor ki kaç kere maça geldin de stad dolmuyor diyor,bu takım 3 ligdeykende bu kadar evet şimdiki kadar hatta o zaman daha bir başkaydı seyircimiz daha özveriliydi tabi bunu yazan arkadaş o zaman daha yumurtaydı allah bilir!..şimdi aradan yıllar geçti gene aynı 10 bin taraftar,yalan ise söylesinler fuatlar mahmutlar sarı mehmetler cin ismailler..sanki biz istemiyoruz gibi stadı da,ben herkesten çok istiyorum ancak gençlerimizin boynu bükük gezmesinden de önemli değil benim için 40 bin kişilik stadın olması.onun için önceliği şimdilik stada değil başka şeylere kafa yoralım.o stad o zaman en alasıyla yapılır kafanızı yormayın biz demeden yaparlar bile..Stadı diyene kadar stada giriş çıkışa bir bak Allahını seversen,sanki cumanın farzını kılıp camiden çıkıyok..tek tek çıkıyok (çıkıyoruz demiyorum bakın ) herkese sevgiler bu hafta iib yi yenecez inş.
negro34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
icin, imza, kampanyasi, stad, yeni

Seçenekler Arama
Stil