Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivas'lılar Nankör Değildir
Alt 02.04.2013, 18:48   #31
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 754 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Sivas'lılar Nankör Değildir

Bir ara 4. büyük biziz muhabbetlerine girip,Trabzonspor'un oturduğu koltuğu ele geçirdik sandık..Ancak söyleyin bana,o sevmediğimiz,nefret ettiğimiz takımın bir hocası,bir futbolcusu çıkıp da benim gönlümde GS,FB,BJK var diyebiliyor mu?Gördüğü her kameraya kendini İstanbul takımlarına ayartmaya çalışıyor mu,bunu yapabilir mi?Rıza Hoca,biz sana bu memlekette çoğu takımda yapamayacağın saygısızlıklar için bile tahammül ettik..Sense,haftalardır sinir küpü olmuş Sivas tarafatrının,kötü giden bir maçta "Rıza İstifa" dedi diye tersini dönüyorsun..Güle güle derim ben sadece!
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Metal Gear'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.04.2013, 20:21   #32
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 535 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Baskanım ne varsa sende var. Tarftarın dilinden, yapmıs oldugu hareketlerden, sevincinden üzüntüsünden, kısacası herseyinden sen anlarsın. 2. ligde bu taraftar bandoları sahaya attıgı zaman bile o kadar mütavazi davrandınki, sahaya inip o tranpetleri tokmakları toplaman o kadar duygusal ve bir o kadar muhtem aynı zamanda gercek taraftarlar için acı verici bir durumdu. Nerden nereye getirdin bu takımı. Sen her zaman bizim büyük baskanımız olarak kalacaksın.

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.04.2013, 20:26   #33
dedebali58
Yiğido

dedebali58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

129 Mesajına 203 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dedebali58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

başkan haklı. ne takıma küsülmeli nede taraftar sesine kulak kapatılmamalı ama nezaket ve yiğidoya yakışır şekilde.. etrafımızdaki takımlara bakmalıyız en bariz örnek ts durumumuz çokta felaket değil ancak ipleri koparırsak felakette bizden uzakta değil.
dedebali58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda dedebali58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 02.04.2013, 21:47   #34
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 790 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Arkadaşlar yorumların tümünü okudum kimi başkanı ve konuşmasını desteklemiş kimi rıza hocayı kimi de kendi görüşüne göre yorum yapmış hepsi de güzel çünkü bakıyorum her yorum yapan kardeşimin gayesi Sivas sporumuz nasıl daha iyi olur çabasında bu ayrılığımızı değil birlikteliğimizi simgeliyor evet başkanımız Sivas Sporumuz için çok güzel işler yaptı ben 1967 de takımımız kurulduğundan beri fanatik bir şekilde takip ediyorum gerçek den bu günlere gelmek hayalimdi oldu tüm emeği geçen kardeşlerimize teşekkür ederim ama başkanımızda eski heyecan yok bir çok hakem hataları oldu başkanımız sessiz kaldı transferlerde yeteri kadar özen gösterilmedi.
Rıza hocaya gelince; evet onunda emeği geçti güzel işleri oldu ama bazı oyuncuların başarısızlığına rağmen israrla oynatarak birçok maç kaybetmemize neden oldu aynı oyunculardaki israrı azdaha ordu spor maçınıda kaybettirecekti

Rıza hocanın bir kusuru daha bedeniyle sivas sporda kalbi ile beşiktaşda işde başarı bunun için gelmiyor.

Bir tenkidimde küfür eden taraftar kardeşlerime bizi biz yapan bizi diğer kulüplerin taraftarından ayıran özelliğimiz taraftarımızın efendiliğidir bizede bu yakışır küfür asla bir yiğido kardeşime yakışmaz lütfen tepkimizi daha seviyeli yapalım hepınıze saygılar
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı ihtiyar yiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.04.2013, 23:41   #35
SempaticH
Tecrübeli Yiğido

SempaticH - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

144 Mesajına 183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 746 SempaticH isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

bu taraftarın nankör olmayacağını herkes biliyor bizler 1967 den beri yağmur çamur demeden deplasman larda ve sahamızda her türlü desteği veren yiğitleriz kimse bu yiğidolara nankör dememeli vede diyemezde biz gerçek taraftarlarız gerçek yiğidolarız takımımızı her yerde destekliyoruz.bizim varımız yoğumuz bir takımımız var onada nankörlük yapmak biz yiğidolara yakışmaz.Sayın başkanımız seni seven binlerce hatta milyonlarca yiğit var siz merak etmeyin bu sivas kimseye nankörlük yapmaz.bu maç tam kırılma noktası olduğu için taraftarımızın tepkisine gelince haftalarca hata yapan takımımızın bu hali tabiki taraftarda karamsarlık yarattığı için bunun o kadarda abartılmaması lazım derim.biz önümüzdeki maçlarla gönüllerini her zaman alacağımızı herkes biliyor inşallah o kötü günleri yaşamayız ve olmaz. sizin taraftarlarımıza verdiğiniz demeç için de teşekkürler sizede bu yakışırdı sağolun var olun en büyük sivas ve arkasındaki yiğidolar.
SempaticH isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SempaticH'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.04.2013, 03:14   #36
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1063 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Sivas´lilar nankör degilde,acaba Van´a bile en az 30000-40000 kisilik stadyum yapilacagi ön görülürken acaba bizim baskan bu habere nasil reaksiyon verir onu merak ediyorum...
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.04.2013, 07:56   #37
58fatihcan
Usta Yiğido

481 Mesajına 740 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 566 58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK58fatihcan FAZLA SÖZE GEREK YOK

Baskanimizin bir.kac hatasi olabilir.ama baskanimizin gonlundeki sivas sevdasi cogumuzdan fazla. Onun kadar sevsek yeter. İkinci ligde anlatilan su trompet tokmaklari hikayesini gozumunde bi canlandirdim da duygusal gercekten
58fatihcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.04.2013, 08:07   #38
Rallim58
Gast

Teknik Direktör Rıza Çalımbay'ın, bugün saat 11.00'de tesislerde yapacağı basın toplantısında ne konuşacağı merak konusu...

Her konuşmasına damga vuran "Sivasspor çok kötü halde iken biz geldik, takımı nereden nereye getirdik. Zor süreci bizler idare ettik vs. vs. vs." sözlerini, başa kakar gibi bugün duymayız inşaallah...

Karşılaşmanın hemen ardından açıklama yapmasaydı da sakin kafa ile bugün içinde ne varsa onu kussaydı daha akılcı bir yaklaşım olurdu. Ama olmadı...

Basın mensuplarının da dikkatli olup, sorularını özenli seçmek zorunda oldukları, bir hassas dönemden geçtiğimizin bilincinde olmalarını (acizane) düşünüyorum. Kaşıyıcı değil, kaynaştırıcı olmalıdırlar..
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.04.2013, 08:27   #39
şampiyon71
Yiğido

şampiyon71 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

51 Mesajına 80 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 şampiyon71 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Başkanın konuşmalarını tv58'de Sporaktif programında izledim.Açıklamaları gayet makul ve mantıklı buldum. En güzel soru bu kırgınlık havası nasıl dağıtılacak.Rıza Çalımbay ve Hayrettin ile Sivasspor taraftarı nasıl barışacak? sorusu idi.Başkan Otyakmaz'ın cevabı ise netti.Yiğido kin gütmez.Gençler maçında tribüne gelir.Takımlarını desteklerle olur biter .dedi.
Bugün bir konuya değineceğim.Mecnun Başkan ara sıra bizim tv'lere çıkıp konuşsaa, spor programlarında sıkıntılar-çözümler dile getirilse galiba sorun kalmaz diye düşünüyorum.Birde yerel gazetelerde az önce boy boy mecnun başkan röportajlarını okudum.Bir çoğu tv58'e Sporaktif'e yapılan açıklamayı özel haber logosu ile gazetesine yazmış.Emeğe saygı diyorum.Anlayan anladı.( İyi söz sahibini bulur).
şampiyon71 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı şampiyon71'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.04.2013, 09:35   #40
Rallim58
Gast

Alıntı:
şampiyon71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Başkanın konuşmalarını tv58'de Sporaktif programında izledim.Açıklamaları gayet makul ve mantıklı buldum. En güzel soru bu kırgınlık havası nasıl dağıtılacak.Rıza Çalımbay ve Hayrettin ile Sivasspor taraftarı nasıl barışacak? sorusu idi.Başkan Otyakmaz'ın cevabı ise netti.Yiğido kin gütmez.Gençler maçında tribüne gelir.Takımlarını desteklerle olur biter .dedi.
Bugün bir konuya değineceğim.Mecnun Başkan ara sıra bizim tv'lere çıkıp konuşsaa, spor programlarında sıkıntılar-çözümler dile getirilse galiba sorun kalmaz diye düşünüyorum.Birde yerel gazetelerde az önce boy boy mecnun başkan röportajlarını okudum.Bir çoğu tv58'e Sporaktif'e yapılan açıklamayı özel haber logosu ile gazetesine yazmış.Emeğe saygı diyorum.Anlayan anladı.( İyi söz sahibini bulur).
Üstadım çok güzel yazmışınız. Başkanın söyleşisi ne TV58'e özeldi ne de diğer TV'lere idi. Ortak bir sohbetvari basın toplantısı idi.

Tepki koyduğunuz hangi gazete olduğunu bilemem ama tepki verdiğiniz aynı hatayı yazının içerisine sizde yapmışınız. TV 58 özel röpotajı değil di ki TV58'in röportajından alıntı yapılmış gibi algı içerisine girip "emeğe saygı" demişiniz. Haber alıntılarının kaynaksız gösterilmemesine en şidetli karşı çıkanlardan birisiyim ama burada emeğe saygısızlık olduğunu düşünmüyorum. Ortak bir basın açıklaması olan söyleşiden herkes faydalanabilir. Zaten herkes faydalansın, duysun diye ortak yapılmış...
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
değildir, nankör, sivaslılar

Seçenekler Arama
Stil