Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Pes Etmek Yok
Alt 01.05.2016, 22:35   #1
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Pes Etmek Yok

Biliyorum herkes çok umutsuz.Ama şu an tam tersi olsaydı Ptt 1.ligde olsaydık ve 3 maç bizi bir üst lige çıkarsaydı bu umudun peşinden koşmaz mıydık?Matematiksel istatistik analitik analiz falan yapmayacağım.Gençlerbirliği maçını kazanırsak Kayseri maçının final olacağını düşünüyorum.

Gençlerbirliği maçını kazanabilir miyiz?Eğer umudumuzu kaybedersek hiç ihtimali yok.Ama sonuna kadar mücadele edersek Antalya Eskişehir Akhisar'dan sonra şans belki bir yerde dönecek.Misal Eskişehir önümüzde ama 2 haftadır şansa kazanıyorlar neden çünkü sonuna kadar kovalıyorlar.Biz şu an mücadeleyi bırakırsak önümüzdeki ölüleri diriltiriz. Ben ölü diyorum çünkü önümüzdeki Kayseri Antep Rize Eskişehir gram top oynamıyorlar.Diyeceksiniz ki biz oynuyor muyuz?
Ben oynuyoruz demiyorum ama mücadele olarak onları geçebiliriz bu potansiyel var bu takımda.Atıf kötü oynuyordu taraftar sahip çıktı adam son 4 haftada 3 gol attı.Setkus çok kötü bir hata yaptı ama iyi oynadığında bu takıma puanlar kazandırdı.Bir an önce bu ruh halinden kurtulmamız lazım.Takıma,teknik heyete ve Setkus'a sahip çıkmalıyız.

Sonuna Kadar Mücadele!
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı noname87'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Pes Etmek Yok
Alt 01.05.2016, 23:02   #2
Has Sivas`li
Yiğido

196 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 512 Has Sivas`li FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Pes Etmek Yok

Alıntı:
noname87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Biliyorum herkes çok umutsuz.Ama şu an tam tersi olsaydı Ptt 1.ligde olsaydık ve 3 maç bizi bir üst lige çıkarsaydı bu umudun peşinden koşmaz mıydık?Matematiksel istatistik analitik analiz falan yapmayacağım.Gençlerbirliği maçını kazanırsak Kayseri maçının final olacağını düşünüyorum.

Gençlerbirliği maçını kazanabilir miyiz?Eğer umudumuzu kaybedersek hiç ihtimali yok.Ama sonuna kadar mücadele edersek Antalya Eskişehir Akhisar'dan sonra şans belki bir yerde dönecek.Misal Eskişehir önümüzde ama 2 haftadır şansa kazanıyorlar neden çünkü sonuna kadar kovalıyorlar.Biz şu an mücadeleyi bırakırsak önümüzdeki ölüleri diriltiriz. Ben ölü diyorum çünkü önümüzdeki Kayseri Antep Rize Eskişehir gram top oynamıyorlar.Diyeceksiniz ki biz oynuyor muyuz?
Ben oynuyoruz demiyorum ama mücadele olarak onları geçebiliriz bu potansiyel var bu takımda.Atıf kötü oynuyordu taraftar sahip çıktı adam son 4 haftada 3 gol attı.Setkus çok kötü bir hata yaptı ama iyi oynadığında bu takıma puanlar kazandırdı.Bir an önce bu ruh halinden kurtulmamız lazım.Takıma,teknik heyete ve Setkus'a sahip çıkmalıyız.

Sonuna Kadar Mücadele!
Neredeyse hepsine katılıyorum, teknk heyet hariç.
Mesut efendi gitmeden bu takım maç ka-za-na-maz!!!
Yine Adem, Hasan sevdası yüzünden gitti 2 puan. Maç 1-0 ikende yazdım, bu Bakkal ile Ligde kalmamız mucize ötesi olur diye. Derhal kapıyı göstermek lazım.
Cici yi getirsinler son 3 maç, onun oyun zekâsı bize yeter.
Has Sivas`li isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Has Sivas`li'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.05.2016, 23:07   #3
fark58
Yiğido

159 Mesajına 271 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 463 fark58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şansımız matematiksel olarak devam etttiği sürece hiç bir zaman ümidimizi kaybetmemeliyiz. Zor mu çok çok zor, fakat binde bir ihtimal dahi olsa sonuna kadar zorlamalıyız. Mesut Bakkalın oyunu iyi okuyamadığını düşünüyorum, 1-0'ın üstüne yatmak hele ki kendi sahanda ve ölüm kalım maçında her zaman tehlikelidir. Herkes üzerine düşen sorumluluğu almalı ve 3'te 3 yapmak için canla başla mücadele edilmelidir.
Setkus çok ama çok büyük hata yaptı, lakin bir düşünelim boş kalaye atamadığımız gollerden giden puan ile buradan giden puanın farkı nedir.Setkusu da fazla yıpratmamak lazım, eminim ki bugün hayatının en berbat günlerinden birini yaşıyordur.
fark58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı fark58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.05.2016, 23:11   #4
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Has Sivaslı nikli kardeşime katılıyorum,bu maç setcus yüzünden ziyade ,hocanın hasan kabze ve adem aşkı yüzünden kaybedildi,varsayalımki setcus o golü yemedi ,omari yada j.boy penaltı yaptırdı say,daha önceki haftalarda olmadımı?hocanın etsaz huseine ve mehdiye takıntısı var,ne yapıp edip 2.golü aramak için taktik verecekti,böyle maçlarda 1 gol garanti değil,2-1 lik skoru 70 dak korumaya çalışan hoca sivasın hocaSI olamaz ,olan oldu artık soğuk fırından sımsıcak ekmek çıkarmaya çalışacağız,oyuncuları biraraya getirip,konuşmak lazım,alacakları 3 galibiyet sivassporu ligde tutar ,şayet ligde kalırlarsa ücretlerinin yarısı kadarda prim vaadi verilmeli ve hocasız olarak saldım çayıra mevlamm kayıra misali ,3 maçıda kazanabilirler bu mümkün
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.05.2016, 23:35   #5
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
Has Sivas`li Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Neredeyse hepsine katılıyorum, teknk heyet hariç.
Mesut efendi gitmeden bu takım maç ka-za-na-maz!!!
Yine Adem, Hasan sevdası yüzünden gitti 2 puan. Maç 1-0 ikende yazdım, bu Bakkal ile Ligde kalmamız mucize ötesi olur diye. Derhal kapıyı göstermek lazım.
Cici yi getirsinler son 3 maç, onun oyun zekâsı bize yeter.
Mesut Bakkal taktik hataları olsa da haftalardır takım bence mücadeleyi bırakmadı.Bu hafta sanki havlu attık gibi bir durum oldu.Destek istediğim konu bu.
Bu kulüp 11 yıldır Süperligde olmasına rağmen ya stajer hocalar geliyor ya da böyle seyyah gibi gezen adamlar.Hamza Hamzaoğlu,Aykut Kocaman,Ersun Yanal,Ertuğrul Sağlam gibi hedefli hocalar hiçbir zaman bu takıma gelmedi.Bir Bülent Uygun'u çıkardık stajerdi hoca yaptık o da gelmez artık.Kariyer olarak bize gelen en iyi hoca Rıza Çalımbay ordan düşünün artık.Rakiplerin de hocası Mourinho değil bugün Cihat Arslan çok kötü bir takım çıkardı.Pozisyonları yoktu.Hakan Kutlu kaç takımı küme düşürdü.Samet de öyle.Mesut'la bir farkları yok.Biz hoca işinizi bırakacağız mücadele edeceğiz.
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.05.2016, 23:41   #6
antik58
Usta Yiğido

antik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

350 Mesajına 585 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 709 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI

Ligin başından beri bu hafta kazandık kazanırız kazanıyoruz kazanacağız dedikçe geldiğimiz hal ortada. Şunu kabullenelim taraftar kendini hırpalıyor sadece yönetim oyuncular bakkal çakkal hepsinin keyfi yerinde. Kısacası matematik hesabı bizim için bitti. Bari Kayseri'ye birkaç tane atsakta yuregimiz ferahlasa...
antik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda antik58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.05.2016, 23:44   #7
muhalif
Acemi Yiğido

34 Mesajına 60 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 308 muhalif FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ptt 1. Ligde dusen takimlarin ise yaramaz oyuncularini acil sivasspor transfer etmeli. Su an takimdaki yetenekli ve genc oyuncularda gonderilmeli. Yas ortalamasini 40 a cikarmaliyiz
muhalif isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.05.2016, 23:52   #8
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 869 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Çıkmayan candan ümit kesilmez..Son saniyede yenilen gol ancak ve ancak 10 yılda bir takımın,kalecinin başına gelebilecek;belki de milyonda bir olan bir gol....Matematiksel olarak düşmeden hiçbir takım düşmez...Ben son maça kadar şansımız olduğunu düşünüyorum...Son maç ne olur bilemem ama sivasspor milyonda bir olacak bir golü yiyorsa diğer maçlarda da herşey olabilir...Maçı stattan izledim,ama bu hafta yorum yapmayacağım;çünkü ortada da yorum yapacak ne var ki;maçta rakip kendi sahasında oynamaktan başka hiçbir iş yapmadı,ilk ve son pozisyona pozisyona 50.dak.da girdiler.Attıkları gol kaza golüydü;çünkü golü Cihat Hoca nın söylediği gibi onlar atmadı bizim kalecimiz yedi;rakip takımın hocasının bile sevinemediği bir gole biz ne diyelim ki....İşin ilginç yanı statta yönetim aleyhine bağıranlar şu anda yönetim lehine, başkanımız lehine övgü üstüne övgü diziyorlar...Mevlana ne demiş;ya olduğun gibi görün,ya göründüğün gibi ol...Tekrar söylüyorum bu mücadele bence son maça kadar sürecek;son maçta neler olacak neler;bekleyip görmek lazım..
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.05.2016, 00:01   #9
muhalif
Acemi Yiğido

34 Mesajına 60 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 308 muhalif FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Topa 5sn basarak zaman kazaniyim diye t yil geriye goturen kaleciyi kim getirdiyse. Onunla kaleciyi huzla gonderin bu takimdan uzaklassin
muhalif isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.05.2016, 00:51   #10
Harput0658
Usta Yiğido

Harput0658 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

371 Mesajına 795 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 786 Harput0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu mactan 3 puan alsaydik farkeden bisey olmayacakti. Gencler ve kayseri macini aldik mi kayserinin ustune cikiyoruz averajla. Farkeden bisey yok bence. Eskisehirin puan kaybetmesi lazim. Bence kaybeder o kaybetmezse antep kaybeder.
Sonuc olarak bu maci kazansak da 3 de 3 yapmamiz gerekirdi. Yine ayni durum.

Etiketler
etmek, pes

Seçenekler Arama
Stil