Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Alt 13.11.2005, 14:12   #161
4eylülcehennemi
Yeni Yiğido

4eylülcehennemi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 4eylülcehennemi ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
serhankaburcuk Nickli Üyeden Alıntı
Sebahattin abinin iyi niyetinden kimse şüphe edemez...Sebo Reis herzaman insaniyetli bir abimizdir ve herkese eşit yaklaşmaya çalışır...Tribünd eki fonsiyonuna gelince Postacı çok uğrasıyor Sivasspor için gecesini gündüzüne katıyor adam daha ne yapsın...Deplasman demiyor,yağmur çamur demiyor daha ne yapsın...Suç sebonun değil bence suç bütün taraftarların ...Adam Statda herkesi ayaga kaldırmak için elinden geleni yapıyor ama Sivasın insanı sevinmesini ve takımını desteklemesini bilmediği için Sebo başarısız gibi gözüküyor...H a şunuda söylüyeyim Sivasta Sebahattin abinin üstlendiği görevi hiçbir delikanlıda üstlenmez...Burdan Sebo Reise selamlarımı iletiyorum SENİ SEVİYORUZ SEBO REİS...

..........OOOOOO BAŞBAKAN SEBO..........
KESİNLİKTE SERKAN KARDESİME KATILIYORUM KENDİMİ BİLDİM BİLELİ STADA GİDERİM AMA 20 SENEDİR DEGİŞEN BİŞEY YOK HALA İNSANIMIZ TİYATRA SEGREDER GİBİ MAÇ SEGREDİYOR BİDE ÇEKİRDEK YİYOR SEBO ABİ NEYAPSINKİ SEBA ABİ SELAMLARIM SUNUYORUM SANA..........
4eylülcehennemi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.11.2005, 14:16   #162
FATIMA
Tecrübeli Yiğido

FATIMA - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 FATIMA ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
amigosebo Nickli Üyeden Alıntı
Gardaş teşekkür ederim...Bu stadyumda insanların beni eleştirmesine kızmıyorum ama maç zamanında tribünde oturan ve çekirdek yiyen takıma destek olmayan insanlara sitem ediyorum...Birde bazı kesimden kendini grup olarak ön plana çıkaran bazı kişiler var onların beni eleştirebilmeleri için benim kadar Sivassporu sevmeleri gerekir...Bu bir aşktır ve bu aşkı yaşayabilecek insanların tribünde bulunmalarını istiyorum...Eğer beni beğenmeyenlerde var ise buyursun gelsin kendileri amigo luk yapsınlar...HERŞEY SİVASPOR İÇİN....Bu arada Uni Yiğidoları Beşiktaş maçında aramızda görmek bize büyük haz verir...

aslında dediklerinizde sonuna kadar haklısınız ama unutmayalımki henüz büyük bir takımın taraftarı olduklarının farkında dahi olmayan sivassporlu arkadaşlarımız var...işte burdada size büyük rol düşüyor bu coşkuyu onlara yaşatmalı ve tribünleri ayağa kaldırmalısınız...
FATIMA isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
sıvas sın amıgosu
Alt 13.11.2005, 14:23   #163
muhammet58
Yeni Yiğido

muhammet58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 muhammet58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart sıvas sın amıgosu

amıgo sebaattın abı yeter ama kapalı turbıne 1 amıgo lazım
muhammet58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.11.2005, 14:40   #164
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1275 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Alıntı:
FATIMA Nickli Üyeden Alıntı

aslında dediklerinizde sonuna kadar haklısınız ama unutmayalımki henüz büyük bir takımın taraftarı olduklarının farkında dahi olmayan sivassporlu arkadaşlarımız var...işte burdada size büyük rol düşüyor bu coşkuyu onlara yaşatmalı ve tribünleri ayağa kaldırmalısınız...

Evet haklısın halen kendini 3.Lig de zanneden Sivassporlu insanlar var...Sebahattin abiyi destekliyoruz...
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.11.2005, 17:38   #165
MAVİ_BERE
YASAKLI ÜYE

MAVİ_BERE - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 MAVİ_BERE ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

SELAMIN ALEYKÜM!!!!
ANKARA'DA Yaşayan SİVASLI GARDAŞLAR ÖNEMLE DUYRULUR!!!!!!!

Herkesin bildiği gibi ankara'da yaşayan sivaslı bir hayli çok,ama birlik beraberlik yok.
Bu birlik beraberliği sağlıya biliriz...
Nasılmı?
İSTANBUL'DAKİ YİGİDOLAR RAMAZAN AYINDA İFTAR VEREREK TANIŞTILAR VE MAÇLAR DA BİRLİK BERABERLİK İÇİN DE BAGIRDILAR TAKIMLARINA DESTEK VERDİLER....
BİZ de birbirimizi yakından tanımış oluruz hem...

VE Sİvas'daki maçlara veya deplasman maçlarına ankaradan otobüs ve ya özel bir araçla gideriz ve çok güzel olur...

Daha sonrasında fazlalık olursa ANKARA'DA BİR DERNEGİMİZ OLUR...

BU düşünceler çok güzel şimdi ben gözümde canlandırıyorum da çok mutlu oluyorum...

BEN Sİvas'daki maçlara gitme sansım oluyor ama yanlız gidiyorum..hiç olmassa diyorum en kötü ihtimalle 5 kişi gitsek diyorum ama kimse yok...

ANKARADAKİ SİVASSPOR SEVERLERİ VE SİVASLILAR SİZDEN TEK İSTEGİM BENİ BU YOLDA YANLIZ BIRAKMAYIN!!!!! LÜTFEN...!!!!!

BEN KENDİ CEP TELEFON NUMARAMI VERİYORUM VE 3 HAFTA SONRA KAYSERİDE
KAYSERİ&SİVAS MAÇI VAR ben bu maça kayseriye gidecem benim le bu yola başkoyan varsa ÖLÜMÜNE ÖLÜM diyen varsa buyursun basımın üstünde yeri var....

LEVENT AKÇINAR
CEP TELEFON NUMARAM: 0543 296 46 98...
MSN ADRESİM:duygulum_1982@hotmail. com

BİRAZ SİZDEN SİVASSPORA DESTEK CIKMANIZI BEKLİYORUM BASKA BİRSEY İSTEMİYORUMMM...

TELEFONLARINIZI BEKLİYORUMMMM..

ÖNEMLİ NOTT::::
BU KONUYU LAF OLSUN VE SÖZDE KALSIN DİYE ACMADIM...

ANLAYAN ANLAR...
MAVİ_BERE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.11.2005, 17:41   #166
1967_DERNEK_10UR
Usta Yiğido

1967_DERNEK_10UR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1264 1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick
Daumen hoch

Alıntı:
serhankaburcuk Nickli Üyeden Alıntı
Evet haklısın halen kendini 3.Lig de zanneden Sivassporlu insanlar var...Sebahattin abiyi destekliyoruz...
KESİNLİKLE SEBAHATTİN ABININ ARKASINDAYIZ...HEM DERNEĞİMİZİN YÖNETİM KURULUNDA HEMDE SİVASSPOR'UN RESMİ AMİGOSU..DESTEĞİMİZİDE FENERASYONMAÇINDA GÖSTERDİK VE TRİBÜNLERE ÇAĞIRARAK KENDİSİNİ ONURLANDIRDIK..
1967_DERNEK_10UR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.11.2005, 18:19   #167
MAVİ_BERE
YASAKLI ÜYE

MAVİ_BERE - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 0 MAVİ_BERE ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Ausrufezeichen

SELAMIN ALEYKÜM!!!!
ANKARA'DA Yaşayan SİVASLI GARDAŞLAR ÖNEMLE DUYRULUR!!!!!!!

Herkesin bildiği gibi ankara'da yaşayan sivaslı bir hayli çok,ama birlik beraberlik yok.
Bu birlik beraberliği sağlıya biliriz...
Nasılmı?
İSTANBUL'DAKİ YİGİDOLAR RAMAZAN AYINDA İFTAR VEREREK TANIŞTILAR VE MAÇLAR DA BİRLİK BERABERLİK İÇİN DE BAGIRDILAR TAKIMLARINA DESTEK VERDİLER....
BİZ de birbirimizi yakından tanımış oluruz hem...

VE Sİvas'daki maçlara veya deplasman maçlarına ankaradan otobüs ve ya özel bir araçla gideriz ve çok güzel olur...

Daha sonrasında fazlalık olursa ANKARA'DA BİR DERNEGİMİZ OLUR...

BU düşünceler çok güzel şimdi ben gözümde canlandırıyorum da çok mutlu oluyorum...

BEN Sİvas'daki maçlara gitme sansım oluyor ama yanlız gidiyorum..hiç olmassa diyorum en kötü ihtimalle 5 kişi gitsek diyorum ama kimse yok...

ANKARADAKİ SİVASSPOR SEVERLERİ VE SİVASLILAR SİZDEN TEK İSTEGİM BENİ BU YOLDA YANLIZ BIRAKMAYIN!!!!! LÜTFEN...!!!!!

BEN KENDİ CEP TELEFON NUMARAMI VERİYORUM VE 3 HAFTA SONRA KAYSERİDE
KAYSERİ&SİVAS MAÇI VAR ben bu maça kayseriye gidecem benim le bu yola başkoyan varsa ÖLÜMÜNE ÖLÜM diyen varsa buyursun basımın üstünde yeri var....

LEVENT AKÇINAR
CEP TELEFON NUMARAM: 0543 296 46 98...
MSN ADRESİM:duygulum_1982@hotmail. com

BİRAZ SİZDEN SİVASSPORA DESTEK CIKMANIZI BEKLİYORUM BASKA BİRSEY İSTEMİYORUMMM...

TELEFONLARINIZI BEKLİYORUMMMM..

ÖNEMLİ NOTT::::
BU KONUYU LAF OLSUN VE SÖZDE KALSIN DİYE ACMADIM...

ANLAYAN ANLAR...
MAVİ_BERE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla