Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 15.05.2016, 17:05   #61
teyfikyasir
Acemi Yiğido

101 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 352 teyfikyasir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Oyle yada boyle bir puan alip ligde kalma umudumuzu son haftaya kadar tasidik ve lige uc bes hafta onceden havlu atmadik. Bu Sivassporun neden bu ligde olmasi gerektigini herkese haftalardir gosteriyoruz. Evet galibiyet alamiykruz. Ama en berbat oynadigimiz zamanlarda bile bu ligde sampiyonlugu garantilemis sayiyorum besiktas ayaklari titreyerek cikti 4 Eylule. Olmayan penaltiyla maci aldi. Dun yine gordikki kayserispor lu gutbolcular karaktersizlikte sinir tanimadi bizden puan alabilmek icin. Dusunuyorum acaba biz 1-0 onde olsaydik bizim futbolcular yaparmiydi diye. Sonra hic gormedigim bisey diyorum. Yillardor bu ligdeyiz ve hic dunki kayserspor kadar karaktersiz olmadik biz. Bu sehrin havasindanmi suyundanmi bilmiyorum. Ama oynayan Turk yada yabanci oyuncularimizda herkesten daha yigido. Biz bu ligde kalacagiz insAllah.
teyfikyasir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı teyfikyasir'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.05.2016, 21:06   #62
Sivasspormysoul
Acemi Yiğido

Sivasspormysoul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

78 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 309 Sivasspormysoul FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yakın bir tarihte çok eskilerden bir kardeşimin yorumunu görmeyerek yıl geçtikten sonra cevap yazmıştım...yazarkende ''bizim unutkanlığımız,dalgınlığımız,h atamız''diyerekte bahsettim...Burada alınganlık benim tarzım veya huyum değil..Eskilerden tanıma imkanı bulsa idiniz bunu anlardınız...Şunu asla unutmayınızki atladığımız bir konu olsa dahi ben ara ara geçmişimi tekrar gözden geçiriyorum ...Emin olunuz yanıtınıza karşılık bulurdunuz...selamlar..
Kıymetli Yiğido,

İyiki varsınız. Size karşı bu sitedeki herkes gibi ben de büyük bir saygı ve muhabbet besliyorum. Sivassporumuz MigroArmisi herzaman büyük bir Sivasspor taraftarı olarak sonsuza kadar minnetle anacaktır.

Saygılarımla.
Sivasspormysoul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Sivasspormysoul'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.05.2016, 22:33   #63
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

2 arkadaş gittik Ankara'dan maça.Bütün dostlar ordaydı bütün güzel insanlar.İstder üyesi arkadaşlar ta İstanbul'dan gelmişti.Biz tribünde büyük bir şehrayine şahit olduk herşey çok güzeldi.
Maçın yıldızları sağbek İ.Öztürk ile Tanase (!) idi.Atıf 5 kişilik oynadı.Maç sonunda tribüne gelip büyük taraftarımızı selamlaması maçın en güzel hareketiydi.Öleceksek bile böyle aslanlar gibi ölelim.Süperdik..
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.05.2016, 22:58   #64
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 745 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Ferhat06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
2 arkadaş gittik Ankara'dan maça.Bütün dostlar ordaydı bütün güzel insanlar.İstder üyesi arkadaşlar ta İstanbul'dan gelmişti.Biz tribünde büyük bir şehrayine şahit olduk herşey çok güzeldi.
Maçın yıldızları sağbek İ.Öztürk ile Tanase (!) idi.Atıf 5 kişilik oynadı.Maç sonunda tribüne gelip büyük taraftarımızı selamlaması maçın en güzel hareketiydi.Öleceksek bile böyle aslanlar gibi ölelim.Süperdik..
Üstadım siz Ankaradamı yaşıyorsunuz ?
Alt 16.05.2016, 09:24   #65
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Üstadım siz Ankaradamı yaşıyorsunuz ?
Evet 2004 den beri .
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ferhat06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.05.2016, 23:16   #66
kolukisa
Yiğido

57 Mesajına 81 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 578 kolukisa COK SEVILEN BIR KISIkolukisa COK SEVILEN BIR KISIkolukisa COK SEVILEN BIR KISIkolukisa COK SEVILEN BIR KISI

Degwerlendirecek ne var sen 2-0 önde oldugun maci bile elinde tutamiyorsan,puan alman gerekli maclarda puanlari carcur edersen,aglamaya gerek yok elveda lig.Sezon basindan beri herkes basbas bagirdi kaleci ve defans sorunu var kimse orali olmadi.PTT ligde basarilar dilerim.
kolukisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2016, 23:29   #67
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

O değil de geçen haftaki Kayseri maçından alacağımız galibiyet bizi kurtarıp Kayseriyi dusurecekti bu hafta aynı skorlar olsaydı gel de ona üzülme

Etiketler
değerlendirelim, maçı

Seçenekler Arama
Stil