Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transferde Adı Geçenler
Alt 11.06.2011, 11:44   #621
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 886 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Transferde Adı Geçenler

Ben de artık pek yazmayacağım. Kavgalar, laf dalaşları olmasın, herkes özgürce tartışsın istemiştim ama baktım herkes kavga edecek yer arıyor.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda tavatir'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.06.2011, 11:50   #622
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

İnşallah Belay Sivasspor'a gelir..
burak58as553 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda burak58as553'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.06.2011, 11:51   #623
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

konu açma yetkisi olan biri transferde ismi geçenler olarak yenı bır konu açabılırmı acaba rica etsem. ayrıca bazı gereksiz insanlar gereksiz yorum ve tartışmalarını formu kirleterek burada yapmasınlar. sizin dırdırınızımı çekeçegiz kardeşim .
akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 11.06.2011, 12:07   #624
surgun
Yeni Yiğido

surgun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 16 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 surgun ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
HAYALKAFE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sayın arkadaşım kopyala yapıştırı ben yapmadım burdan ismini veremem bir arkadaşım bana yolladı ve öyle haberim oldu..zaten ben her gün siteye girebilen biri değilim...eğer bunca zamandır beni tanıyamadıysan helal olsun sana...

ikincisi ben eleştiriye açığım, yanlışım olunca da bunu düzeltmekten gocunmam bu bir erdemdir...ancak bu saygısızlık, karşısındaki insanı alaya alma boyutuna giderse buna açık değilim kusura bakmayın...ben bu sabonoh ve diallo nikli arkadaşları tanımam onlarla bi sorunum da yok ancak geçen transfer döneminden beri özellikle sabonoh arkadaşın benle bi alıp veremediği var???

üçüncüsü olayın başını ve daha öncesini iyice bi hatırlayın ve araştırın da kimin kimi linç etmeye çalıştığına siz karar verin....neyse bundan sonra bu olayın kapanması için daha bununla ilgili bişey yazmayacağım…

dördüncüsü de yakın zamana kadar bir kaç haber daha paylaştıktan sonra siteden elimi eteğimi çekeceğim, ilgili arkadaşlar ve buna seyirci kalanlar , site yönetiminden bu arkadaşlara müdahale etmeyenler bayram eder artık....

beyler konunun icerigini cok bilmiyorum ama uzatmayin bence.. ayiptir yaa burda birlik olmak icin bir aradayiz biz birbirimizi yemek icin deil. hayalkafe bircok transferi bize onceden haber veren bir isim. dogru cikti cogu. yanlis ciksa da kimsenin kizma hakki yok bu adama. duyduklarini birebir paylasiyor belli ki. tesekkur edeceginize camur atiyorsunuz. bizim sivasin insani burdan kaybediyor zaten hep. iyi is yapan birisi varsa onu yerden yere vurur. hayalkafe sen de bu sacmaliklara karsi burdan elini etegini cekersen kardesim kolayi secmis olursun. delikanliliginla dimdik ayakta dur sevdana bak, kirmizi beyazina bak. bu adamlara inat biz burda sivasspor sevdasi icin variz. sivas sevdasi icin. camur atip geri cekilenlere de sesleniyorum siz de bir is yapin da, iyi yaptiniz elinize saglik helal olsun diyelim. hayalkafe kadar tesekkur alan kac uye var ki burda... yaa biraz milletten ornek alin istanbulda yasiyorum ben sivaslilar disinda herkes birbirini nasil tutuyor gormeniz lazim ya.. bu konuda trabzonlularin eline su bile dokemeyiz acik oluyum. az ornek alin
surgun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 11.06.2011, 12:18   #625
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1278 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

artik birlik zamani en buyuk sivas ve sivasspor
Alt 11.06.2011, 12:19   #626
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1278 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

onu bunu artik unuttun tartismayi hic transfer haberi yokmu hayalkafe

ortalik cok sessiz insallah firtina oncesi sessiligidir bombalari bekliyoruz
Alt 11.06.2011, 12:37   #627
sabanoh
Tecrübeli Yiğido

sabanoh - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

92 Mesajına 158 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 690 sabanoh FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
HAYALKAFE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sayın arkadaşım kopyala yapıştırı ben yapmadım burdan ismini veremem bir arkadaşım bana yolladı ve öyle haberim oldu..zaten ben her gün siteye girebilen biri değilim...eğer bunca zamandır beni tanıyamadıysan helal olsun sana...

ikincisi ben eleştiriye açığım, yanlışım olunca da bunu düzeltmekten gocunmam bu bir erdemdir...ancak bu saygısızlık, karşısındaki insanı alaya alma boyutuna giderse buna açık değilim kusura bakmayın...ben bu sabonoh ve diallo nikli arkadaşları tanımam onlarla bi sorunum da yok ancak geçen transfer döneminden beri özellikle sabonoh arkadaşın benle bi alıp veremediği var???

üçüncüsü olayın başını ve daha öncesini iyice bi hatırlayın ve araştırın da kimin kimi linç etmeye çalıştığına siz karar verin....neyse bundan sonra bu olayın kapanması için daha bununla ilgili bişey yazmayacağım…

dördüncüsü de yakın zamana kadar bir kaç haber daha paylaştıktan sonra siteden elimi eteğimi çekeceğim, ilgili arkadaşlar ve buna seyirci kalanlar , site yönetiminden bu arkadaşlara müdahale etmeyenler bayram eder artık....
Kopyala yapistiri ben yapmadim diyorsun -> nasil bu forum da Kaynakci_Ajan_Hayalci nin altinda yeri var, bir anlat da bilelim(elinle mi yazdin hepsini teker teker)
O senin arkadasin da tam bir .... ama ona söyle korkakca gizlenmesin ve söylesin onun yaptigini ve konu bitsin.
Söylemesse bu konuyu kapatmam ben.
Ben bir daha durduk yere elestiri yapmiyacagim ama burda senin nickinle baska siteden aldigin veya baskalari senden önce yazmis oldugu ismi, veya tahmin yürütme(pronostik yani ) istemiyorum(rica dir yanlis anlama ).
Senden isim istiyoruz biz tahmin degil.
Tahminleri biz de yapabiliriz ama sen daha iyi kaynakcisin(ironik degil).
Fransiz Halile bir sey söyliyecegim, eger sana göre allah belani versin yada çirkef küfür degilse, ben sana o laflari söyliyorum ok mi canim.

Hayalkafe kardesim hatirlarsan (tabiki hatirliyorsun) ben sana kis mercato sunda bana kaynaklarini söylersen inanirim sana demistim ama postamda hiç bir cevap yoktu.
Tabi mecbur degilsin bana söylemeye ama en azindan cevap verebilirdin.
Bu arada enayi lafindan özür dilerim.Avanak desem daha mi kibar (soru bu, fransada yasadigim isin pek fazla bilmem).
Neyse son olarak demek istedigim tek kelime var : SIVASSPOR
Saygilarla
sabanoh isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda sabanoh'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.06.2011, 12:50   #628
akifesk
Usta Yiğido

Alıntı:
sabanoh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kopyala yapistiri ben yapmadim diyorsun -> nasil bu forum da Kaynakci_Ajan_Hayalci nin altinda yeri var, bir anlat da bilelim(elinle mi yazdin hepsini teker teker)
O senin arkadasin da tam bir .... ama ona söyle korkakca gizlenmesin ve söylesin onun yaptigini ve konu bitsin.
Söylemesse bu konuyu kapatmam ben.
Ben bir daha durduk yere elestiri yapmiyacagim ama burda senin nickinle baska siteden aldigin veya baskalari senden önce yazmis oldugu ismi, veya tahmin yürütme(pronostik yani ) istemiyorum(rica dir yanlis anlama ).
Senden isim istiyoruz biz tahmin degil.
Tahminleri biz de yapabiliriz ama sen daha iyi kaynakcisin(ironik degil).
Fransiz Halile bir sey söyliyecegim, eger sana göre allah belani versin yada çirkef küfür degilse, ben sana o laflari söyliyorum ok mi canim.

Hayalkafe kardesim hatirlarsan (tabiki hatirliyorsun) ben sana kis mercato sunda bana kaynaklarini söylersen inanirim sana demistim ama postamda hiç bir cevap yoktu.
Tabi mecbur degilsin bana söylemeye ama en azindan cevap verebilirdin.
Bu arada enayi lafindan özür dilerim.Avanak desem daha mi kibar (soru bu, fransada yasadigim isin pek fazla bilmem).
Neyse son olarak demek istedigim tek kelime var : SIVASSPOR
Saygilarla
kardeş uzatma şu saçmalığını hayret bışey ya. millet senın dırdırınımı çekecek kardeşim kadınlar hamamına çevırdın formu. yazma daha
Alt 11.06.2011, 12:55   #629
sabanoh
Tecrübeli Yiğido

sabanoh - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

92 Mesajına 158 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 690 sabanoh FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
akifesk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kardeş uzatma şu saçmalığını hayret bışey ya. millet senın dırdırınımı çekecek kardeşim kadınlar hamamına çevırdın formu. yazma daha
Yazma izni mi almak lazim arkadas.
Iyi okuduysan, ben birtek birsey istiyorum, ajanin belli olmasi ve o ajanin bu siteden atilmasini.
Ondan sonra merak etme uzatmam eger mecbur kalmassam
Saygilarla
sabanoh isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 11.06.2011, 13:04   #630
akifesk
Usta Yiğido

Alıntı:
sabanoh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yazma izni mi almak lazim arkadas.
Iyi okuduysan, ben birtek birsey istiyorum, ajanin belli olmasi ve o ajanin bu siteden atilmasini.
Ondan sonra merak etme uzatmam eger mecbur kalmassam
Saygilarla
usta anlamıyosun sanırım. sen doğru dur eğri kendını bellı eder. sizin tartışmanız formu kırletıyor farkındaysan. bişey diyemıyorum artık.
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
adı, atilla, bekliyor, bizden, cerny, cihan, dÖrt, geçenler, geliyor, gözle, karsiyaka, kivanc, ordu, semir, serdar, sivassporda, sivasta, stilic, takimindan, tamam, taraftar, temmuzda, transferde, transferleri, yolda, önce, özkan